Červenec 2013

15 days challenge | 11.day

31. července 2013 v 14:01 | Olja:)
15 days challenge | 11.day

Jaká doufáš,že bude tvá budoucnost.

Ještě loni bych vám tady psala o tom,jak udělám maturitu a poté na rok odjedu na Nový Zéland nebo do Anglie/Ameriky.Vždy jsem chtěla hlavně cestovat a žít jinde.Pořád bych chtěla,protože je to moc pěkný sen.Zvláště když vidím co se děje tady v té naší republice.Ale co si budeme povídat .. málo komu se povede,že odjede a uchytí se.Proto stojím nohama na zemi a mým nejbližším cílem je dodělat další 3 roky na gymplu a završit je úspěšně maturitou.Chtěla bych se dostat na dobrou vysokou,která mě bude bavit a kterou vystuduji. No a co pak? Pokud se nerozhodnu v té době cestovat po světě,mám v plánu vybudovat si kariéru.Najít si práci,která mě především musí bavit a byla bych jedině ráda,kdyby byla i slušně placená,abych si mohla najít pěkný byt třeba se spolubydlící.Poté by samozřejmě přišel na řadu přítel-manžel a rodina,pěkný baráček a pohodový život. To je v podstatě vše v co doufám a co si přeji. Snad se mi to vyplní :)
...and that's who i am.


15 days challenge | 10.day

30. července 2013 v 9:17 | Olja:)
15 days challenge | 10.day

Co by jsi na sobě změnila.

Co si budeme povídat .. každý by chtěl být jaký není a chtěl mít něco co nemá.Ale já už se vcelku naučila mít ráda samu sebe takovou,jaká jsem. Co se týče povahy .. chtěla bych někdy umět spolknout svůj názor a nemuset ho za každou cenu sdělit,což já prostě neumím.Chtěla bych být víc ochotná pomoci druhým.Snažím se o to ale vždy mi jde především o sebe.A rozhodně bych chtěla být víc uvolněná.Přijde mi,že všechno strašně řeším a vše musím mít pořádně připravené a nalajnované včas.Neumím nechat věci na poslední chvíli se slovy: "Ono to nějak dopadne."
No a teď ke vzhledu.Tak rozhodně bych chtěla být vyšší.Aspoň tak 5 cm.Je to především kvůli volejbalu,protože prcci se holt moc neuplatní.Druhá věc po které toužím už pár let je mít delší vlasy.Chtěla bych je mít aspoň pod prsa bohužel mě prostě vlasy rostou tou nejmenší možnou rychlostí.Nebudu tu psát,že bych chtěla být hubenější a mít ploché břicho a menší zadek .. jasně že chtěla! Ale pro to můžu něco udělat,ale jsem na to moc líná takže :D si za to můžu sama :) jinak jsem se sebou vcelku spokojená :D
BE YOU

15 days challenge | 9.day

29. července 2013 v 12:43 | Olja:)
15 days challenge | 9.day

Událost které nelituješ a které naopak lituješ.

Událost které nelituješ.
Vyberu si takovou poněkud netypickou událost :D byly chvíle,kdy jsem této události litovala,ale doopravdy jsem ráda,že jsem to udělala,protože to bylo zřejmě to nejlepší řešení. O co jde? V žádném případě nelituju toho,že jsem šla na osmiletý gympl. Vím,že bych to další 4 roky na té základce prostě nevydržela.Jsem ráda,že jsem odešla na novou školu,kde byli všichni starší a kde jsem poznala nové lidi a získala nové kamarády už v 6.třídě když mi bylo tuším 11. I přesto že moje třída není dokonalá a nejsme všichni tak skvělá parta jako některé jiné třídy .. ale nikdy bych neměnila.Nemusela jsem se loni stresovat s příjímačkama na různé střední jako moji vrstevníci,protože já si to zařídila na 8 let. A jsem za to ráda.Gympl mě změnil. Hodně .. nevím jestli k lepšímu nebo horšímu,ale jsem za to ráda.

Událost které lituješ.
Co si budeme povídat .. nepamatuju si to.Ale lituji toho,že od nás táta odešel.Když mi byly 2 roky,táta od nás odešel za nějakou mladší.Mrzí mě,že nemám rodinu pohromadě.Jasně už jsem si zvykla na to,že 2x do týdne bydlím u táty a zbytek u mamky,že mám dvoje narozky,Vánoce. Ale stejně .. občas přemýšlím nad tím,že bych chtěla zažít aspoň na týden jaké to je mít oba rodiče doma pod jednou střechou :)
Good Vibes / Minions

Aquapalace :P

28. července 2013 v 17:10 | Olja:)
9. den challenge pro dnes vynechám :) jsem unavená a nechce se mi to vymýšlet :P

Hvězda před vchodem :P
KDo by řekl,že mě můžou 3 hodiny v aquaparku v tom vedru tak unavit :D no .. je fakt že 40 stupňů tě vážně totálně odrovná :X sobotní noc jsem strávila v duchu slavení 17tek kámošky,kdy jsem se u ní na zahradě přežrala totálně dortu,cukroví,slaných šnečků,brambůrek a salátu :D no prostě .. horda jídla! Pak si na nás sousedi stěžovali přitom jsme si pouze povídaly -.- v 1 jsme vyrazily na Dino,kde vůbec nikdo nebyl,takže jsme tam pobyly asi 2 hoďky a šly dom. S holkama jsem si to dávaly sami tři na parketu :DD ranní vstávání v 8 bylo taky fajn .. následoval mega rychlej úklid a v 9 pěkně šup vyrážíme do Prahy :)

Parádní frontička :DD
Skvělá fronta až na silnici před Aquapalace .. vystáli jsme jí za 50 minut :D finální sestava byla já,táta,brácha,Kuba a Jajča :') vyzkoušeli jsme snad všechny tobogány kromě asi 1 nebo 2 :D narazila jsem do nějakého pána v opravdu divoké venkovní řece :D objevila svůj vršek od plavek na zádech při dojezdu na klouzačce a dala si docela dobrý oběd v podobě řízku a kaše :) nejlepší bylo když jsem po kluzkých schodech uklouzla a sjela dolů .. mám naraženou prdel,malíček a prsteníček na noze,takže už poté nekulhal jenom táta ale i já :DD po 3 hodinách jsme se jeli ještě najíst do mekáče. Já si dalapouze zmrzku a výbornej čokoládovej shake ♥ joo byl to fajn výlet :3

Fotek mám spoustu ale bohužel všechny rozmazané,takže je tu
zbytečné dávat :X
Plán na zbytek neděle .. film/seriál a spát :D jsem totálně mrtvá!! zítra zřejmě na koupák páč mají vedra pokračovat :P
Mňaaaam :33

A nakonec .. Mojito Energy které jsem si dala v pátek na koupáku :P
pokud si někdo pamatuje už tady byla jednou podobná fotka akorát to
Mojito bylo červený :DD tohle! je lepší!! :D

15 days challenge | 8.day

27. července 2013 v 14:30 | Olja:)
15 days challenge | 8.day

Člověk kterého si nejvíc vážíš.

Mohla bych začít s článkem o své mámě a o svém tátovi. Samozřejmě to jsou 2 lidi,kteří mi dali život a bez kterých bych nemohla být,ale já tento článek nechci psát ani o jednom z nich. Napíšu ho o mé o 2 roky starší sestřence. Člověk kterého znám od narození.Člověk který mě doprovází prozatím celým mým životem. Pamatuju si,když jsme byly malé a neměly se moc v lásce.Vždy jsem si víc rozuměla s její starší sestrou,protože (budeme jí říkat L.) L. byla vždycky taková tichá,opatrná a bála se různého adrenalinu.Takže třeba na koupáku jsem velkou klouačku jezdila pouze se starší sestřenkou. L. měla vždycky spoustu bárbínek a měla k nim hodně oblečení a tak.Často jsem jí to záviděla a patuju si,že jsme se občas i slušně hádaly.Pak se to ale najednou nějak převrhlo a mi začaly spolu hrát volejbal,protože jsem hrála vždycky se staršíma.Začaly jsme se spolu hodně bavit a protože jsme rodina,pravidelně jsme se vídaly.Dneska je to pro mě jeden z nejbližších a nejdůležitějších lidí.Obě jsme jiné ale zároveň úplně stejné.Zažily jsme toho už tolik,že si půlku z toho ani nepamatuju.Ona je někdo komu můžu věřit a kdo za mnou bude vždy stoprocentně stát a já za ní.Protože jsme rodina.Díky za to.Doufám,že spolu budeme takhle i nadále.
:3 | via Facebook

15 days challenge | 7.day

26. července 2013 v 8:51 | Olja:)
15 days challenge | 7.day

Jaký máš vztah k alkoholu a cigaretám.

Boože co jsem si to sem hodila za téma :D Začnu tedy cigaretama. Poprvé jsem vykoušela kouřit tuším ve svých 13(jojo v tu dobu jsem jela rebelie:D).Zkoušela jsem to s dvěma kámoškama nahoře na panelce za městem.Vůbec mi to nechutnalo,ale stála jsme si za tím,že to je pouze první cigaretou.Ten den jsem jich vykouřila 5.Poté jsem byla tak na nervy,že mi na to máma přijde,takže jsem se celá amatérsky nastříkala voňavkou a vyžvejkala celej balíček žvýkaček,což bylo samozřejmě ještě nápadnější.Poté jsem kouřila sem tam příležitostně na nějakých akcích,akorát myslím že loni nebo předloni jsem 3 měsíce kouřila jakože pravidelně skoro každý den.Ale upřímně .. nebavilo mě do toho strkat ty peníze a závislá jsem se na tom díkybohu nestala a nechci.V současné době si občas jednu,dvě dám ale pouze na nějakých akcích jinak potřebu nemám :)
Ladax Dino Rex Herbivora | via Facebook

15 days challenge | 6.day

25. července 2013 v 9:52 | Olja:)
15 days challenge | 6.day

Tvá záliba a proč se jí věnuješ.

VOLEJBAL. Já už bych tomu ani neříkala záliba.Spíše nutná součást mého života,způsob života,druhá rodina a domov.Možná si říkáte,že to zní divně,ale já jsem tento sport poprvé naživo viděla ve svých 3 letech,když jsem viděla hrát svojí maminku.Skoro celá moje rodina hraje od mlada volejbal.Především moje mamka která ho hrála nějakých 20 let a v současné době tento sport trénuje malé děti.Už ve svých 5 letech jsem věděla,že budu hrát volejbal.Proto jsem v první třídě nastoupila do přípravky,kde jsme se teprve učili házet,chytat atd.Tady jsem byla 2 roky.Poté jsem ve 4. třídě přestoupila ke starším a tuším,že v nějaké 6 třídě jsem natrvalo přešla do volejbalového klubu Sever.Vždy jsem trénovala s o 2 roky staršíma holkama.Až po nějakých 4 letech jsem začala trénovat se stejně starými.A protože jsme malý klub nakonec nás loni opět spojili a teď trénuje asi 3 věkové kategorie dohromady.Nikomu to ale nevadí,protože můj tým .. moje holky jsou pro mě jako druhá rodina.Ono by to asi ani jinak nešlo,když se vídáme 3x týdně a poté celé víkendy na zápasech.Je to už 2 roky,kdy jsem se začala dost bavit i s klukama z volecu.A od té doby jsem s těmito lidmi pořád.A mám pocit že se sebe navzájem ani nikdy nenabažíme,protože nás spojuje jedna velká věc.Sport který všichni milujeme.
Tumblr

15 days challenge | 5.day

24. července 2013 v 10:43 | Olja:)
15 days challenge | 5.day

První kluk,kterého jsi milovala a první polibek.

Jejej to jsem si tam teda dala téma :D tohle budu muset rozdělit.A začnu částí "první polibek".
Tak to si pamatuju až moc dobře.Moje nejlepší kamarádka chodila s jedním klukem. Budeme ho nazývat třeba K. Moje nejlepší kamarádka ho v tý době přebrala jedný holčině ze třídy.Bohužel jakmile ho dostala,jí holt začal nudit a rozešli se.Hned asi dva dny potom jsme spolu šli ven fotit.On totiž strašně rád fotí a já toužila mít nějaké pěkné letní fotky.Šli jsme tedy za město na pole fotit květiny atd.Nakonec jsme se rozhodli projít celé to pole a on mě nesl na zádech.Tam to všechno začalo.Začali jsme spolu chodit ven a vodit se za ruce a takové ty slaďárny.Bylo mi v té době 14 a jemu 16.I přesto že jsme spolu nechodili nazývala jsem ho "svým prvním klukem".Jednou jsme se rozhodli,že půjdeme navštívit našeho kamaráda do Kauflandu,protože tam byl na pokladně na brigádě.Šli jsme přes park,kde jsme se tak různě pošťuchovali a tak.Pak jsme se ocitli blízko u sebe a já věděla,že to přijde.Tam jsem tehdy dostala svojí pusu.O den později jsem odjela na Moravu a pak hned do Tunisu a když jsem přijela,napsala jsem mu smsku,že se s ním už vídat nechci.Věděla jsem,že s ním prostě být nechci a nemůžu.Přesto na tu divnou první pusu nezapomenu :P
Facebook

15 days challenge | 4.day

23. července 2013 v 9:10 | Olja:)
15 days challenge | 4.day

Jakých vlastností si u lidí vážíš nejvíc.

Mmm .. tady nad tím budu muset trochu popřemýšlet.Za svůj dosavadní 16tiletej život jsem už poznala spoustu lidí,kteří měli různé vlastnosti a já jsem zjistila,že někteří lidé ať jsou sebevíc fajn,mi prostě nesedí třeba i jenom kvůli jedné vlastnosti. Nejvíce si asi cením upřímnosti.Protože člověk který není upřímný .. podle mě nemůže mít nikdy žádné kamarády ani vztah.K čemu vám je člověk,který vám něco nakecá,ale přitom si myslí úplně něco jiného.Mám ráda lidi kteří jsou přátelští.Protože co si budeme povídat.Člověk který je k vám nevrlý a ošklivý .. to není člověk se kterým bych se chtěla bavit.Každý kdo umí být vtipný se mi líbí.Mám ráda,když se s někým můžu od srdce zasmát.Vždycky mi to zlepší náladu.Ráda bych kolem sebe měla pouze spolehlivé lidi.Spolehlivost je něco,čeho si na lidech vážím hodně.Bohužel dneska už je spolehlivý opravdu málokdo. Jsem typ člověka,který je strašně aktivní a většinu věcí si zvládne udělat sám.Proto mám kolem sebe většinu lidí tohoto charakteru.Nesnáším,když je někdo nešikovný a neschopný se o sebe postarat.A poslední vlastnost .. ohleduplnost.Nikdo z nás asi nemá rád lidi,kteří neustále mluví o sobě a nikoho jiného si nevšimnou.
Honesty is an expensive gift, so don't expect it from cheap people

15 days challenge | 3.day

22. července 2013 v 11:43 | Olja:)
15 days challenge | 3.day

Píseň,kterou si pustíš při dobré náladě a kterou naopak při smutné náladě a proč.


1.Píseň kterou si pustím při dobré náladě.
DJ Sasha Lopez & Broono - All My PeopleTuhle písničku si pouštím vždycky,když mám dobrou náladu,protože má dobrej rytmus a skvělej text :D taková taneční no .. :D