Jeden z těch článků,co nikoho nezajímá :)

2. října 2013 v 21:25 | Olja:)
Tohle bude jeden z mých dalších totálně sebestředných článků,takže předem varuji,že se bude objevovat často slovo "já" a jeho skloňování.
...


Sakra jsem v koncích :DD ne teda ne jako v koncích,ale musím se už jenom smát.Teď to bude znít tak strašně povrchně a namyšleně,ale mám pocit,že až moc kluků si ode mě slibuje něco víc :D ne ale vážně .. je to až divný.
Prvního kluka sotva znám,ale už jsme se potkali na několika akcích a vždycky si spolu tak nějak popovídáme a on mi teď pořád píše a chce hrát v pátek kulečník a chce naučit tancovat ode mě,když chodím do těch tanečních atd.A já prostě spíš nechci.Jako jasně ráda si s ním pokecám a tak,ale to je prostě všechno :D
Kluk číslo dvě,je kluk kterého mi neustále předhazuje kámoška a spolužák.Je to totiž jejich kamarád a asi se někde zmínil,že se mu líbím a taky mi teď furt píše a oni se mě na něj pořád vyptávají a mě už to štve.Pomineme to,že mě dokonce v sobotu dotáhli na jeho fotbalovej zápas :D
Kluk číslo tři,toho jsem nikdy neměla moc v lásce.Akorát jednu dobu jsem ho docela brala,páč chodil s mojí sestřenkou.Každopádně je to arogantní blb a bohužel jsem se dopustila jednou fakt pořádný pitomosti,který do dneška lituju.Bohužel mi jí pořád připomíná a asi se snaží,abych se do něj kvůli tomu zamilovala či co.Je to totiž jeden z těch týpků,co prostě nezná,že mu nějaká řekne ne.Takže má pořád debilní narážky a nevím co všechno,přestože má frajer holku.
Kluk číslo čtyři je prostě moje nevyvedená láska.Teda spíš naše nevyvedená láska,protože se nám přátelství zvrtlo a pak se ještě ta rádoby láska zvrtla a celý je to prostě takový nedořešený a je to celý divný.Ten mi ale jedinej skoro nepíše,přestože bych byla i dost ráda kdyby jo!! :D
A kluk číslo pět,to je jednoduše moje dvouroční láska,které se nemůžu zbavit ačkoliv je to zakázaná láska v podobě zadanýho kluka.Ano celý ty 2 roky má holku,kterou evidentně strašně miluje,když jí podváděl a dost dlouho.Ten mi překvapivě občas píše pořád a občas vůbec.Teď jsme momentálně v tom stadiu vůbec a to mě totálně ubíjí.Kdybych se na něj aspoň dokázala vykašlat.Bohužel to nejde .. prostě to nejde!! Už jsem se fakt snažila.. Díky tomuhle frajerovi si asi v životě nebudu moct vyřešit to s těma ostatníma,protože tady ten nechává pořád nedořešený všechno.

KONEC! Konec tohohle totálně zapeklitýho odstavce,kde si stěžuju jak nevím co mám dělat s 5ti klukama,přesto že chci z toho jednoho,který mě jako jediný nechce :DD paradox že? Prostě klasický příběh nějaké zasrané telenovely,která vždy skončí happyendem .. ale hádejte co.Tohle je realita a ta nekončí happyendem,takže se Oljo laskavě vzbuď a začni něco dělat. Kéž bych mohla :)

TOHLE JE TOTÁLNĚ ZBYTEČNÝ ČLÁNEK,KTERÝ JSEM NAPSALA V ROZHOŘČENÍ JEDNOHO STŘEDEČNÍHO VEČERA A KTERÝ NIKDO NEPOCHOPÍ A NIKOHO NEZAJÍMÁ.PROMIŇTE :)

A tohle je vážení ta největší pecka co může bejt!
Protože mám rád bitches a to je můj problém.
Ano lubim jebať a to je moj problém :33
 


Komentáře

1 Adél | Web | 3. října 2013 v 9:44 | Reagovat

ty máš teda nápadníku:D
mimochodem ta písnička je úplně nejvíc boží:DDD

2 ellie. | Web | 3. října 2013 v 14:41 | Reagovat

ty kluky bych být tebou moc neřešila, ty co tě chcou;) jako já kdybych si na papír vypsala všechny kluky, co znám (osobně, samozřejmě), vyškrtala zadaný, rodinný příslušníky, moc starý a moc mladý, tak si můžu u většiny krásně zavzpomínat, jak mě kdysi chtěli nebo jak mě chtějí teď. připadám si výjimečně? připadám si teď jako neodolatelná sexy kočka? ne.
a víš proč? protože to, že mě někdo někdy 'balil' neznamená, že po mě dnem i nocí šílí. nejsem žádná expertka, ale kluci mají podle mě úplně jiný způsob myšlení než holky - oni prostě loví v moři a čekají, která se chytne. holky si spíš vyhlídnou jednoho určitýho a číhají na něj.
to jsou mi ale přirovnání:D
ale to je jedno. prostě se soustřeď na toho, kterýho chceš - no a ignoruj zbytek:D ;) držím palce s happyendem.

polka je masakr, hej:D
proto trénuju;)

3 Andy | Web | 3. října 2013 v 18:00 | Reagovat

Tak jak dopadla ta písemka z dějáku? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama