Prosinec 2013

Last day.

31. prosince 2013 v 11:02 | Olja:)
3l.l2.2ol3 -> Poslední den kdy se v datumu objeví rok 2ol3.Poslední den tohoto roku.Poslední ohlédnutí zpět za těmito 12ti měsíci.Je konec.Začíná něco nového.

Chci vám říct ahoj :) Poslední ahoj v tomto roce :P článek o svém roku 2ol3 už jsem vám psala.Když se ohlédnu zpět na poslední den roku 2ol2 v tuhle dobu bylo ještě vše v pohodě,ovšem večer jsem zažila tu nejhorší oslavu Silvestra.Po včerejším večeru to vypadá,že tento Silvestr také nebude nic moc.Pohádala jsem se T. za kterým jsem včera odpoledne byla,také jsem se pohádala s P. protože jsem se dozvěděla něco,co jestli je pravda tak u mě skončil.Ve finále jsem zase probrečela celej večer a teď z toho mám tak akorát napuchlé oči s velkýma černýma kruhama pod nimi a bolehlav.Večer jdu k B. domů,kde budeme klasicky všichni volejbalisti.Jdu si to tam vyříkat s P. a pokud se pohádáme(jako že se pohádáme),seberu se a půjdu pryč někam za lidma ze třídy.Nebudu si přece kazit začátek nového roku jako loni :) jop a taky mám letos skvělé rozhodutí,že na Silvestra nebudu pít.. což je u mě dost divné,takže si zas od všech vyslechnu nějaké pěkné řečičky -.-

Tímto článkem bych vám chtěla popřát

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK,UŽIJTE SI SILVESTRA,PIJTE S MÍROU A HLAVNĚ AŤ SE VÁM V NOVÉM ROCE VYPLNÍ VŠECHNY VAŠE PŘÁNÍ A PŘEDSEVZTETÍ :)

mám vás ráda,vaše Olja:)

Lyžovačka.

28. prosince 2013 v 18:12 | Olja:)
Aneb zimní prázdniny pokračují,nadále bez sněhu,přesto jsme se dneska vydali na Klínovec na lyže-prkno.


2ol3

27. prosince 2013 v 14:05 | Olja:)

TT: 2ol3

Rok 2ol3.Tohoto roku jsme se vlastně neměli vůbec dožít,protože měl být ten údajný konec světa.Ha překvapení žádný nebyl a my 31.12.2ol2 oslavili Silvestr a začátek roku 2ol3.
Silvestr.Myslím,že zatím nejhorší Silvestr,který jsem zažila.Nerada se k tomu vracím,protože když vás bodne do zad člověk kterého milujete a vaše nejlepší kamarádka,není to opravdu nic pěkného.Jednoduše jsem rok 2ol3 začala pěkně na prd a jenom jsem se modlila,aby neplatilo přísloví: "Jak na Nový rok,tak po celý rok."

A Co jsem vlastně za tenhle dlouhý rok stihla?
Užít si skvělou maturákovou sezónu v podobě 4 maturáků.Oslavit svoje 16té narozeniny.Zažít B. oslavu 18tin, P. oslavu 18tin, sestřenky oslavu 18tin a spoustu dalších oslav,kde jsem poznala spoustu nových lidí,zatancovala si,zapíjela a užívala si.Zažila nejlepší třídní výlet na Mácháči se skvělými lidmi.Strávila 4 dny na Sázavě s volejbalistama přičemž jsem byla donucena pádlovat proti proudu kvůli žvýkačkám. Zažila né tak skvělou rodinou dovolenou na Mácháči. Vyhrála nejlepší turnaj na antuce v Nymburku a poznala 3 skvělé kluky.Parádně si nakoupila v novém obchodním centru v Opavě.Nasmála se na týdenním soustředěním v chatce se 4 skvělýma holkama. Propila a málem umřela na oslavě kamarádových 18tin,kde jsem udělala spoustu hloupostí za jednu noc. Užila si neskutečně úžasné přespávačky s jejíma Bitches,než nám jedna odjela do Švýcarska.Nastoupila do druháku.Absolvovala taneční s nejskvělejším partnerem.Byla FAKIN princezna na Věnečku.Stihla mít 14tidenní vztah,který byl úplně naprd,přesto že jsem si myslela,jak skvělý to bude.Několikrát jsem stihla brečet kvůli B. a psychicky se z toho zhroutit.Byla jsem účastníkem nejlepšího koncertu Nickelback v Praze.Začala jsem si s P. Začala se postupně zamilovávat.Nakoupila dárky k Vánocům.Zažila skvělé Vánoce ve velkém počtu lidí,které miluju.Obnovila si tento blog,kam píšu v podstatě vše.

V roce 2ol3 jsem zažila nespočet zklamání,breku,smutku,hádek ale i radosti,úžasných zážitků,smíchu,oslav a našla jsem si tolik nových kamarádů,seznámila se se spoustou lidí a utužila vztahy se svými současnými kamarády. Rok 2ol3 byl zatím jeden z nejlepších :) doufám,že rok 2ol4 bude ještě lepší a nebo aspoň stejně dobrý :)

A už zase nevím, co psát za nadpisy :X

26. prosince 2013 v 13:52 | Olja:)
Echm. To je tak když má kámoška narozeniny den po Vánocích a všichni se jdeme opít.


1.day after Christmas

25. prosince 2013 v 11:29 | Olja:)
25.l2.2ol3 -> 1.day after Christmas

Ahojtéé :) Celý rok se na to těšíme a pak to uteče během chvíle.Štědrý den za námi,všichni se těšíme z Nových dárků,užíváme prázdnin a těšíme se na Silvestra.

Today! Merry Christmas!

24. prosince 2013 v 7:05 | Olja:)
24.l2.2ol3 -> TODAY!

MERRY CHRISTMAS! x VESELÉ VÁNOCE!


Čekáme na to celý rok,měsíc,odpočítáváme dny když ujídáme čokoládky z adventního kalendáře.A dneska jsme si všichni mohli a můžeme otevřít poslední velké okýnko a sníst tu velkou čokoládku.Je to tady.Štědrý den,který zase uteče tak rychle a budeme na něj opět celý rok čekat. Je na čase vypnout počítač,zapnout pohádky,sednout si s cukrovím do obýváku s rodinou a čichat nádhernou vůni Vánočního stromečku.

Přeju vám všem Krásné Vánoce,poklidný den,dobrou večeři a spoustu krásných dárků vaše Olja:)

1. day to Christmas

23. prosince 2013 v 9:48 | Olja:)
23.l2.2ol3 -> 1. day to Christmas

Zítra zítra zítra zííííítraaa! :D Jop jsem nadšená a natěšená.Venku sluníčko jak v září,v obýváku zatím nenazdobený stromek,skříň narvaná dárků a zítra je Štědrý den :3

2. days to Christmas

22. prosince 2013 v 11:05 | Olja:)
22.l2.2ol3 -> 2.days to Christmas


4.days to Christmas

20. prosince 2013 v 12:22 | Olja:)
2o.l2.2ol3 -> 4. days to Christmas

Cukroví doděláno.Dárky nakoupené,zabalené.Výzdoba hotová.Škola skončila.Akademie za náma.Konečně mám vlastně pocit vánoční pohody.

6.days to Christmas

18. prosince 2013 v 20:03 | Olja:)
l8.l2.2ol3 -> 6.days to Christmas

6 dní? To už to není ani týden? Juchů :3 těším se zase jak malá :D už týden ukecávám mamku,aby konečně vytáhla cukroví,ale pořád mě odbývá: "Ještě nejsou Vánoce." Přitom většina z nás už má Vánoce od 1.prosince :DD natěšený děti no.