Únor 2014

Think about it.

25. února 2014 v 17:56 | Olja:)
V pořádku. Moje nervy mě přešly. Jako vždycky. Teď už je zase rámcově všechno v pohodě. No v pohodě,jak se to vezme. Mám pocit,že brzo umřu buď na nemožnost dýchání přes ucpaný nos a nebo se udusím tím odporným kašlem. K tomu cucám odporné pastylky na krk,ale vůbec to nepomáhá. Člověk za to dá takový prachy a ono je to k prdu. Vítejte v dnešním světě.


Aghrrrr!!!

23. února 2014 v 16:11 | Olja:)
Vážně by mě zajímalo .. kdy jsem sakra v životě komu co udělala?!! Nevim,za co mě neustále karma trestá. Každej v životě udělal pár chyb.. možná jsem jich udělala víc než někteří jiní,ale myslim,že už jsem si vytrpěla dost. Už mě to vážně nebaví. Vždycky jsem ta špatná já .. vždycky jsem tam se kterou všichni vyjebávaj. A nikdy .. nikdy!! Jsem za to neslyšela omluvu. Nejsem splachovací .. ale jsou to lidi které mám ráda. Kteří si občas ani neuvědomují,že mi ubližují,ale je to tak .. a já jsem taky jenom člověk. Nemám nadpřirozenou sílu zvládat všechno . Nemám jasný?!

proč by se kluci nemohli na maturáku pohádat a pak bejt ve finále hnusný na mě .. když já za to ani nemohla? Proč ne,že jo? Olja to přece zvládne. Proč by si P. nemohl tancovat 20 minut s nějakou 40tiletou ženskou a pak mi vykládat,jak to bylo skvělý. Nebo se jít vyfotit s nějakou krávou a říct,že to je v pohodě,že mi to nevadí aniž by se mě zeptal. Proč by se nemohl urazit a pak na mě bejt ještě hnusnej? Proč by ze mě nevytáhl docela zásadní věc a pak se tomu v podstatě smát? Proč by na mě trenér nemohl být dneska zlej,když ví,že mi je špatně,ale přesto jsem šla hrát. Proč mě T. ignopruje,když jsem mu nic neprovedla? Proč proč a zase proč. Protože si všichni myslí,že to je v pohodě. Že já to tak neberu. Že si na mě můžou bejt všichni hnusný,protože já to přejdu a bude to zase ťuťuňuňu. Víte co? NASRAT VÁM VŠEM! trhněte si nohou. Kašlu na vás. Mám všech plný zuby. Já jsem nemocná,unavená,nevyspaná a ještě na mě budete hnusný. To určitě. A to si říkáte moje druhá rodina?

SORRY ale mám nervy jako prase. Někoho bych zmlátila tak,že už by se v životě nezvedl. Mám sto chutí skočit z okna,ale mám se na to moc ráda. Neřešte tenhle článek ;) vždyť jsou to jenom postpubertální problémy nějaký krávy,že jo.

Home.

21. února 2014 v 16:08 | Olja:)
Nastal nečekaný zvrat v podobě klasického zapomínání mého tatínka a tím pádem jsem byla dnes ráno v 10 hodin vzbuzena tím,ať okamžitě vylezu z postele,začnu balit,protože jedeme domů. Ano správně. Měli jsme být na horách ještě do zítřka,ale to víte .. skleróza je skleróza :D Nemůžu si stěžovat.. stejně bych celý dnešní den proležela v posteli,protože mám rýmu,kašel,bolení v krku a zřejmě teplotu,takže jsem vlastně i ráda,že můžu ležet pěkně ve své posteli.

Tím pádem doufám,že to do zítřka vyležím,protože zítra večer mě čeká cesta do CV,kam jedeme kamarádovi na maturák a v neděli zápas. Holt musím být fit. K tomu samozřejmě hromada učení,na které už se prostě musím podívat. Prázdniny bohužel pomalu ale jistě končí a hurá zpět do normálního režimu. Ale ještě předtím .. tady jsou fotky z mého skoro týdenního pobytu v Krušných horách :)

Prázdninové menu.

19. února 2014 v 14:46 | Olja:)
Vstávání,snowboarding,žraso,válení se,olympiáda,filmy,aktivity,spánek. Takhle si užívá jarní prázdniny Olja. A fakt jí to baví. Já do tý školy zpátky nechci :(.
Svoje fotky z hor přidám až doma :P


Mountains :3

16. února 2014 v 10:39 | Olja:)
Little party never killed nobody .. tohle tak úplně neplatí :D Little party yesterday killed me. Party hard yesterday killed us. Tak .. teď je to konečně správně :D

Last day in da school :DD

13. února 2014 v 15:57 | Olja:)
Vážně se stydím,že na vás takhle kašlu joo .. ale já prostě nějak neměla čas. A vlastně ani teď moc nemám,takže jenom tak v stručnosti.


So where is my hamburger?!

9. února 2014 v 18:56 | Olja:)
Může mi někdo prosím vysvětlit jak je možné,že už je zase neděle večer?! Mám takový pocit,že jsem si v pátek večer lehla do postele a když jsem vstala byla neděle. Děs jak rychle to utíká.


Když na jeden den ztratíte..

6. února 2014 v 16:55 | Olja:)
Aneb Olja je na pokraji svých nervů,které jí naštěstí zhruba před půl hodinou její tatínek asi tak o 100% zlepšil. Proč? Dostaneme se k tomu.


Bachaaa. Na co? Na mě.

3. února 2014 v 18:28 | Olja:)
Čáute :) to už je zase jako 3.února? O.o to fakt nějak rychle utíká.Vždyť nedávno byl Silvestr. :D


Hello February.

1. února 2014 v 10:52 | Olja:)
Já jsem fakt tak líná až to není hezký. Už se konečně musím hecnout a jít zase omrknout ty vaše blogy,co je u koho nového. Jenže já jsem fakt tak líná,že i teď se mi prsty tak lenivě plácaj po klávesnici a nechce se jim nic psát :D