Březen 2014

Otřepané téma.

31. března 2014 v 20:11 | Olja:)
Věřím,že článků na tohle otřepané téma už jste četli nespočet. Když já si nemůžu pomoct. Musím to sepsat a snažit se to pochopit.
👌👏

This is the rhythm of my life.

29. března 2014 v 18:08 | Olja:)
Tak jakoo už před nějakou dobou tu tenhle "fenomén" tagů byl. Díkybože to odešlo. Bohužel to přišlo zpátky. Ne dělám si srandu. Ok nedělám. Nebaví mě to vymýšlet. Ale jelikož jsem teda byla jakože nominovaná za což teda jakože děkuji,tak tady máte zase straaaašnýý pikantnosti z mýho života ;)
Live Life Quote, Life Quote, Love Quotes and more... - Curiano Quotes Life

Talk dirty to me.

28. března 2014 v 15:48 | Olja:)
Žijeme od víkendu k víkendu. Aspoň mi to tak přijde.Každý neustále říká,že se těší na víkend,který pak uteče neskutečně rychle. A co vám zbývá? Čekat pouze na ten další víkend. A takhle celý život čekáme neustále na něco,co pak uteče ani nevíme jak. Chtělo by to prostě nečekat .. jenom si užívat toho,co je zrovna teď. Bohužel to většina z nás neumí.
Friday

Je to paráda .. :3

23. března 2014 v 20:39 | Olja:)
"Neukazuje nám ani víc ani míň než nejhlubší a nejusilovnější tužby našeho srdce.Zrcadlo nám ovšem neposkytuje ani vědomosti ani pravdu. Byli už lidé, kteří před ním promarnili celý život, uchváceni tím, co v něm viděli, nebo zas zešíleli, poněvadž nevěděli, jestli to, co jim zrcadlo ukazuje, je skutečné nebo aspoň možné." Tak schválně. Kdo ví odkud tehnle výrok pochází? Nejhlubší tužby našeho srdce.Když se nad tím tak zamyslím.. co bych tam viděla já?Jaká je vůbec moje nejlubší a nejusilovnější tužba? Přála bych si to zjistit.
Little Bitch | via Tumblr

Fuck this shit.

19. března 2014 v 20:40 | Olja:)
Jop prostě to tu malinko upadá no. Já vím. Nechodím k vám na blogy a ani nepíšu články. Ale nebudu se omlouvat :) je to moje věc,jak často tu budu. A teď prostě mám jiné starosti :P
Facebook

Totally different story.

16. března 2014 v 19:43 | Olja:)
Aneb jak se z krásného počasí dokáže rychle udělat absolutně hnusně,stejně tak jako se z důvěry k člověku můžou stát až převelice rychle velké pochybnosti.
!

Chill bitch!

12. března 2014 v 21:05 | Olja:)
Vím to. Kašlu na vás. Jaksi mi upadá pravidelnost článků a na vašich blozích jsem nebyla už ani nepamatuju. Ach jo.. styď se ty jedna mrcho! Čas jako mám no .. ale ta lenost! To je něco hroznýho. Ale prd :) nejsem líná. Od začátku týdne jsem byla 3x na trenalu z čehož byl jeden posilovací a dneska jsme byli o tělák na bruslích. Mám ze sebe dobrej pocit :3 ale teď tu ležím v posteli a bolí mě celá Olja. To k tomu holt patří. Zvykej si,kočko! :P
-

Recenze: Knihy 0.3

9. března 2014 v 13:49 | Olja:)
K dalšímu prosluněnému dnu přináším další knižní recenzi :)

NADPOZEMSKÁ


Svítíčko sluní.

7. března 2014 v 15:46 | Olja:)
Čáutě :3 svítíčko sluní!! juchů :3 ideální čas na procházku s kámoškou,kočárkem a pěkně v tričku. Zbožňuju teplo. Zimu mám ráda,ale teď bych klidně už léto. Celé jaro bych přeskočila. Mám ráda odpolední procházky s kamarády,kdy můžu jen tak všechno pustit z hlavy a jenom drbat a drbat. Jop už aby byly letní prázky.
Untitled | via Tumblr

Definitivně.

4. března 2014 v 14:49 | Olja:)
Hotovo. Finito. Konec. End. Udělala jsem rozhodnutí a toho se budu držet! Páč už bych taky jinak mohla skončit někde na psychině :D A to fakt ne. Nejsem blázen,jenom jsem mírně psychicky vydeptaná a narušená. Ale opravdu jenom mírně.
So true