Je to paráda .. :3

23. března 2014 v 20:39 | Olja:)
"Neukazuje nám ani víc ani míň než nejhlubší a nejusilovnější tužby našeho srdce.Zrcadlo nám ovšem neposkytuje ani vědomosti ani pravdu. Byli už lidé, kteří před ním promarnili celý život, uchváceni tím, co v něm viděli, nebo zas zešíleli, poněvadž nevěděli, jestli to, co jim zrcadlo ukazuje, je skutečné nebo aspoň možné." Tak schválně. Kdo ví odkud tehnle výrok pochází? Nejhlubší tužby našeho srdce.Když se nad tím tak zamyslím.. co bych tam viděla já?Jaká je vůbec moje nejlubší a nejusilovnější tužba? Přála bych si to zjistit.
Little Bitch | via Tumblr


Nebudu už se vůbec zmiňovat o pravidelnosti článků.Je vám to jedno stejně tak jako mě. Jakže se mám? Nijace. To je moje odpověď. Počasí je nijaké,nálada je nijaká,lidi jsou nijací,já jsem nijaká. Tohle období je nijaké. Tohle je prosím matematicko-logická rovnice,kterou jsem právě vypočítala za jedna. Věřte mi,že každá jednička mi teď pomůže.Tak buďte někdo tak laskav a sakra hoďte mi jí na ty bakaláře mezi ty debilní známky,co tam jinak jsou. Klid! Chce to klid. Stejně je ti to jedno,tak co se tady rozčiluješ. Fajn. Skončila jsem s tímto odstavcem.
Srew this...
Chci do Bradavic. Právě jsem se rozhodla. Balím si kufr,vezmu svýho králíka a jedu.Mile ráda proběhnu v Praze na hlavním nádraží sloupem,nasednu na bradavický express a až potkám Harryho Pottera udělám si z něho svýho kámoše a z Draca svýho kluka. A bude mi fajn. Budu se ohánět hůlkou a užívat si toho,že nemusím být nudným mudlou. Kterým jsem. Ne kecám :) já jenom nesmím kouzlit mimo Bradavice. A aby jste věděli.. jsem nejlepší v obraně proti černý magii :3
Hogwarts is my home ♥
Teď vám povím o mém luxusním pátku. Nejprve hospoda číslo 1. s velkým počtem lidí ze třídy.Chlastání,tancování. Rozhodnutí se,objednání petek s pivama a brouzdání po městě,které doprovázelo zpívání,házení petek,vykonávání potřeb mezi paneláky a tlemení se. Hospoda číslo 2. s kytarou,zpěvníkem,polívkou na účet podniku,skvělými dvěma dědoušky jako obsluha a focení úchylných fotek se spolužáky. Cesta domů,leháro uprostřed silnice,běhání kolem kruháku,spánek. Miluju ten večer. Bylo to strašně fajn. Btw. jinak stál víkend za prd :)
Keep in mind | I love seeing your name in my… - I love seeing... | via Tumblr
P. co k němu říct. Chová se divně. Tvrdí mi,že mu můžu věřit. V pátek v hospodě mi spolužačky jeho bejvalky tvrdili,že ona vypráví jak se k sobě vrátili. P. mi na to řekl,že o tom slyší prvně. Nevím co si o tom myslet. Na víkend přijel domů. Ale neviděli jsme se. Nebyl ani schopný za mnou zajít,takže vážně nevím. Navíc teď se asi 2 týdny neuvidíme.. už mě nebaví kvůli mě brečet. Skončila jsem s tím. Mám ho ráda,ale nenechám se sebou vyjebávat. Teď je čas abych začala vyjebávat já.. se všema kolem. Těšte se bitches :*
eh.
plaukai | Tumblr
Kool kids.
A naše teenage years :3
 


Komentáře

1 Monii. | Web | 25. března 2014 v 15:09 | Reagovat

První odstavec je krásný. Hele, co takhle kdyby jsme do Bradavic jeli spolu? Musí to tam bejt super :3 :D
Jé, vaše ležení na silnici mi připomíná náš debatní kroužek uprostřed silnice :)

2 Mariiis_N | Web | 25. března 2014 v 19:31 | Reagovat

Ten výrok už jsem někde slyšela, ale vůbec nevím kde, nevzpomenu si. Jo máš pravdu všechno je teď takové nijaké.
Taky bych chtěla do Bradavic. Je to tam prostě lepší, než tady. Všude je líp než tady.
A k tomu P. taky bych nevěděla co si mám myslet, tak snad se to obrátí k lepšímu :-)

3 Holy | Web | 26. března 2014 v 18:48 | Reagovat

Se mnou sna nevyjebeš. :O je to vul co na to dodat. i bych těm kačenam věřila..
NO ALE POŘÁD DOUFÁM ŽE NAJDEŠ TEN SVUJ KLID :)
ten výrok v prvním odstavci je krásný:)
ta fotka je božská:D
jéé ja byh zase radši chodila s Harrym a s dracem byla bí ef ef:D
nejak me blondaci nepritahuji:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama