Otřepané téma.

31. března 2014 v 20:11 | Olja:)
Věřím,že článků na tohle otřepané téma už jste četli nespočet. Když já si nemůžu pomoct. Musím to sepsat a snažit se to pochopit.
👌👏


Každá holka,opravdu věřím,že každá na světě,viděla za svůj dosavadní život aspoň jeden romantický film. Znáte to,krásný kluk si najde krásnou holku,ale vztah jím není přán z nějakého strašně závažného důvodu.Smaozřejmě to skončí šťastně a oni spolu žijí až do smrti ve velkém domě se psem a 2 dokonalými dětmi. Ano.Každá z nás si někdy u těchto filmů pobrečí a poachjuje,proč to nemůžeme zažít i my. A víte proč? Protože dnešní svět je něco neskutečného. Něco tak falešného až to hezké není. Všude se píše o velké lásce,zamilovanosti,věrnosti a bůhví o čem dalším. Holky si stahují a sdílejí obrázky se srdceryvnými texty,kluci si pouštějí písničky a snaží se být za drsňáky. Přitom všichni stále tvrdíme,že chceme najít někoho s kým nám bude dobře.Kdo bude milovat nás a my budeme milovat jeho.Komu budeme moci věřit,o koho se budeme moci opřít. Tak proč. Sakra proč?! Proč je každý dnes tak strašně neupřímný a falešný? Kolem mě je spousta lidí,kteří mají kluka či holku.Kteří se nazývají "zadanými". Ano to možná jsou,ale přesto neznám kolem sebe jediný pár,který by se miloval tak,jako je v těch filmech. Protože v dnešní době to nelze. V dnešní době je alespoň jeden většinou nevěrný. A když né úplně,tak si třeba píše s jinýma holkama a nebo dělá věci o kterým tomu druhému ani neřekne. Můj kamarád měl například 2 roky holku. Za celé 2 roky jí stihl podvést se 6 holkama,přičemž s tou první podvedl svojí přítelkyni hned po týdnu chození. Můžete mi prosím někdo objasnit,jak se tohle dá nazávat vztahem? Jak může vůbec z pusy vypustit,že tu holku miluje? Pomiňme to,že holka si myslela,že její milovaný už dávno spí v posteli,přestože seděl v hospodě s kamarády. Pokud už si nejsou ti dva schopní říct ani toto,tak mi řekněte,jestli by nebylo lepší být nezadaný a nemuset nikomu lhát. Většina přátelství,vztahů a veškerých kontaktů je postavená na lži. K čemu to tedy je? Proč lidé tvrdí,že někoho milují,přitom za jeho zády dělají bůhví co? Na tyto otázky si bohužel nedokážu odpověděť. Mrzí že,když jediné co po klukovi chci je,aby byl ke mě upřímný a on není schopný dodržet ani tento můj jediný požadavek. Protože jsem si už zvykla. Dnes nedokáže být prakticky nikdo věrný. Chápu to,sama to moc neumím. Ale jediné co už od všech ostatních požaduji,je upřímnost,protože nenávidím lhát někomu do očí a tak stejně nenávidím pocit,že jsem ta jediná blbka,která o všech těch věcech netušila. Vážně bych chtěla poznat aspoň jediného upřímného člověka. Doufejme,že se mi to aspoň jednou za život povede.

Článek není vůbec takový jaký jsem chtěla,aby byl. Protože mě u toho vyrušil telefonát od P. který jsem nevzala. Divíte se proč? Přečtete si ten odstavec znovu a pochopíte.
^.^
This shit builds a relationship.
daily quote
 


Komentáře

1 Holy | Web | 31. března 2014 v 20:45 | Reagovat

A tohle je přesně ten duvod proč nevěřím na lásku,..:)
dřív možná. Kdyby mě miloval Shakespear, ano asi bych začala věřit ale ten je bohužel už pryč takže ne nevěřím. Dřív byla, to jo. I když tu byla faleš, láska nebyla pouze představivost..
Jsem mala holka, takže vlastně v tomhle nemužu mít ani právo na názor. Ale já si tímto sem jistá.
Věřím na fyzickou přitažlivost.. lidi by  bez sexu nedokázali spolu víst spokojený život.. kfyž není sex, neklape vztah :)
Bože ten Patrik..bych na něj kašlala fakt že jo..
to s tím kamarádem je fckn pojebany. Jak  takovýhle lidi mužou mít vztah? nechapu.

2 Holy | Web | 31. března 2014 v 20:46 | Reagovat

[1]: Ježiš ty moje chyby, když to tak po sobě čtu lituju že jsem si to nepřečetla dřív, no každopádně se omlouvám..:D

3 C. | Web | 1. dubna 2014 v 18:48 | Reagovat

Tiež to poznám. Všade kde sa teraz otočím sú samé páry, ale koľko im to vydrží..
O tom chlapcovi, čo si písala... to musí byť teda poriadny debil, keď ju takto podvádzal! -_- Takýto by nemala mať žiadnu frajerku.

4 Casia- bringes.blog.cz | Web | 1. dubna 2014 v 19:01 | Reagovat

Romantické filmy zásadně nesleduju- protože máš úplnou pravdu, já si to taky myslím. No, ale kdo by neznal Romea a Julii, že.
Taky jsem na to ještě asi před měsíce nevěřila. Ale teď už to moc nejde. Sice nevěřím, že mi můj kluk všechno říká, to ne. Ani to po něm vlastně nechci. A vážně nejsem ten typ, co svého kluka každou minutu bombarduje esemeskami s tím, co dělá, že si mi strááášně stýská. Ale vážně bych nevěřila tomu, kdyby mi někdo řekl, že mě podvádí.
Já mu věřím. A tak se mi to líbí. Nejsme spolu nějak extra dlouho, ale myslím si, že když spolu trávíme každý den, prostě už ho znám. A moc dobře na to, abych věděla, jestli mě má rád, nebo ne.
V tý lásce je to všechno takové zamotané. I ty filmy. Nemyslím si, že teď, v jednadvacátém století by se někdo miloval, jak ti dva, Romeo a Julie. To je prostě blbost. A myslím si, že to je jen zkouška života, jak klukovi věříš, a znáš ho. Proto musíš najít toho pravého, který tě bude mít rád jako ty jeho x)

5 Nikola. | Web | 1. dubna 2014 v 22:25 | Reagovat

Souhlasím s tebou, naprosto. Naštěstí já jsem zamilovaná do jednoho, který by o mě nic takového neřekl, je milý a pozorný, se vším se mi svěří a pomáhá mi.. jen se z toho ještě nevivinula ta "láska".. bohužel já nikdy nikoho neměla a tak se dost bojím a mám pocit, že si ho nechám proplout před rukama a nic s tím neudělám:( prostě nemám odvahu a každou příležitost zkazím:/ a kvůli tomu jsem teď často v depresi, ale to už je jiná kapitola..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama