Talk dirty to me.

28. března 2014 v 15:48 | Olja:)
Žijeme od víkendu k víkendu. Aspoň mi to tak přijde.Každý neustále říká,že se těší na víkend,který pak uteče neskutečně rychle. A co vám zbývá? Čekat pouze na ten další víkend. A takhle celý život čekáme neustále na něco,co pak uteče ani nevíme jak. Chtělo by to prostě nečekat .. jenom si užívat toho,co je zrovna teď. Bohužel to většina z nás neumí.
Friday


Poslední dobou strašně přemýšlím nad tím co bude. Ve škole po nás chtějí rozhodnutí na jaké semináře příští rok budeme chodit a z čeho budeme maturovat. Dost mě děsí,že většina kámošek kolem mě už ví stoprocentně co chce studovat a co chce jednou dělat. Já třeba nemám tušení. Jediné co jsem si jistá,že budu maturovat ze ZSV(základy společenský věd),ale ten druhý předmět? Nejsem člověk co by uměl matiku-fyziku-chemii. Rozhodně ale ani nejsem na pamatování si tisíc věcí na děják. Zemák je jedna možnost,ale tam asi umřu nudou s naší zmatenou učitelkou. Zbývá mi tedy v podstatě biologie,která mě docela baví,ale nedovedu si představit,že bych někdy v tomto oboru měla nadále pokračovat. Vážně nevím. Co si budeme povídat.. nejradši bych se dostala na žurnalistiku na UK,ale upřímně sni dál. Nemám nejmenší šanci se dostat na takovouhle školu natož na obor,kam je nával jako blázen. Samozřejmě k tomu potřebuju i praxi v podobě psaní článků na různé internetové magazíny,školní noviny a bla bla. Jenže na to zase kvůli volejbalu a škole nemám čas. Vážně už bych se měla začít věnovat něčemu,co mi za 2 roky pomůže se dostat na nějakou dobrou vejšku,která mě bude bavit. Možná je ještě brzo se kvůli tomu stresovat,ale když vám o tom melou každý den profesoři ve škole.. tak se to těžko přehlíží :)
CᏔR
Tenhle týden utekl rychle.V úterý jsem byla místo školy dělat rozhodčího na okresním kole základek ve volejbale. Supr praxe. Příští rok si chci udělat na rozhodčího zkoušky :3 prostě mě to baví. Ve čtvrtek další záškoláctví,protože nám netekla voda,takže den volna. S mamkou jsme šly na menší nákupy.Původně jsme šly pro novou jarní bundu,ale nakonec jsem si domů donesla fialové reebooky,kraťasy,tílko a svetr :33 Bundu jsem si včera večer objednala na netu. Je fakt boží :3 přijde už v pondělí,takže si jí hned vezmu k těm novým botičkám. Zajímavé je,že když se rozhodnu jít a nakoupit si,tak si nikdy nic nekoupím.. a když se jdu jenom podívat,přinesu si domů hned dvě věci minimálně :D jop. To je karma.
Jak já ty dva miluju :'3 jak já miluju tohle!
Untitled | via Tumblrc
P. se včera ozval asi po 3 dnech. Tak jsem se zase dozvěděla pár novinek. Trochu jsme se pohádali,když jsem mu oznámila,že mi je jedno,jestli o víkendu přijede. Tak co. Minulý víkend tady byl a ani jsme se neviděli,takže je mi to fakt jedno. Navíc mám své plány :3 dneska pouze trenal,žádná hospoda! :D zítra se jdu podívat na kluky,k babičce páč přijede bratránek a večer jdeme s kočkama na véču a pak možná na oslavu. V neděli mám zápas,kde nám jde v podstatě o všechno. Držte nám prosím palce :3 holt nesmím v sobotu moc pít .. :DD
Btw. blog přesáhl 10 000 návštěvníků. díky bitches :*
Being Sexy Isn't Crime | via Tumblr
Beccy's Fashion Blog.♥ | via Tumblr
:3
Chrysalis | via Facebook
I hate !
 


Komentáře

1 Ter. | Web | 28. března 2014 v 17:44 | Reagovat

Hele, OneRepublic.. bylo tam těsno, horko, dusno, ale vystupování, lbikací scéna a Ryanův hlas.. skvělý!♥ Užila jsem si to, jen kdyby před náma nestála jedna taková kravička. :D
Každopádně gratuluju k té výhře! :3

Ten první odstavec.. je to tak pravdivý a trošičku smutný. Chtěla bych být taková, abych nepřemýšlela nad tím co bude. Občas to docela i jde, jenže záleží na situaci, že.
To s tou maturitou chápu. Pořád o tom mluví a já to možná opravdu chápu, protože to zase tak daleko není. Určitě přijdeš na to, co by jsi chtěla dělat. A třeba by ses dostala i na UK, nikdy neříkej nikdy. :)

2 Ad. | Web | 28. března 2014 v 21:21 | Reagovat

Máš nejvíc boží dess!:)
ten gif je nejvíc aidha :3

3 Mariiis_N | Web | 29. března 2014 v 16:50 | Reagovat

Taky mi příjde, že lidi čekají celý týden na víkend, celý rok na léto a celý život na štěstí.

Nominovala jsem tě do takového jednoho tagu, co teď koluje po blozích, tak bych byla ráda, kdyby ses zapojila :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama