Totally different story.

16. března 2014 v 19:43 | Olja:)
Aneb jak se z krásného počasí dokáže rychle udělat absolutně hnusně,stejně tak jako se z důvěry k člověku můžou stát až převelice rychle velké pochybnosti.
!


Samozřejmě sliby chyby a já zase 4 dny nic nenapsala. Pochopte mě. Zase se utápím ve svých příšerných problémech,které jsou úplně o hovně ale přesto jsem z nich v hajzlu. Why noot?! Fakt už bych se chtěla umět dopracovat ke stavu,kdy mám u zadku úplně všechny! A úplně všechno. Proč jsem se nemohla narodit jako totální flegmatik? Why??? Karma už by se taky mohla sebrat a jít do prdele konečně. Vážně už mě štve. Copak si nezasloužím mít jednou kluka,kterému můžu věřit? Ne asi ne. Proč já narážím na samé sviňáky,kteří se neudrží a musí mít hned tři holky na každým prstu? Dost sebelitování.
Untitled
Čtvrtek. Ve škole nuda jako vždy. Po škole po tisíc letech venek s A. a její jakousi kámoškou. Ta kámoška .. to je vážení typanka jako blázen! Taková trochu spřízněná duše. Vážně jsem si to s nimi užila. Dozvěděla jsem se spoustu drbů.. to je tak když jdete ven s někým,kdo není z vaší školy a šup .. hned víte všechno o tý škole vedle :D ne-ne-nejvíc miluju ladies♥
Následovalo překvapení v podobě telefonátu od P. ať ho jdu vyzvednout na busák. Jop přijel o den dříve. Ok. Vyzvedla jsem ho,návštěva Severu a hospoda. Samozřejmě jsme museli v hospodě potkat tátu,takže to bylo jak jinak než akwaaard.
Just a thought... | via Tumblr
Pátek. Luxusní škola od 9 do půl 12. Odpolední váleníčko,vyzvednutí T. a trenal. Na trenalu parádní prozření po rozhovoru s trenérem. Fuck it! Po trenalu hospoda,oslava,nažrání se,zpátky hospoda a dom. Jakoo těšila jsem se na T. né že ne. Jako blázen! A on se mnou zase sotva promluvil .. do háje co už mu je? Já to vážně nepobírám.
V sobotu jsem v 10 vyrazila s P. do nějaké prdelky světa,protože pískal(prostě dělal rozhodčího ve volejbalovém turnaji). Celý den jsem se tam nudila,četla Pýchu a Předsudek a kochala se,jak mu to tam nahoře sluší. V plánu bylo potom jet k němu na zahradu,ale tam se natetelila celá jeho rodina,takže nic. Večer jsem strávila u filmů po odmídnutí návštěvy hospody.
Untitled
Neděle. Ranní odjezd mámy na zápas,telefonát od P. že má kocovinu jako blázen a že nepřijde. Jak jinak než že mě to naštvalo. Záhadně se o půl hodiny později objevil u mě ve dveřích. Bylo mu blbě jako svině .. ze začátku jsem ho litovala ale pak jsem udělala něco co jsem neměla. Cítím se za to špatně,ale vlastně dobře,že jsem to udělala. Jaksi jsem zjistila,že tak úplně nebude co se týče jeho bejvalky jak tvrdil. Naférovku jsem to na něj vybalila. Tak jako dozvěděla jsem se,že prý spolu nic nemaj a ani že to neplánuje. Vážně bych mu chtěla věřit .. ale nevím. Viděla jsem,co jsem viděla. Fakt tu mrchu nenávidím! Jeden by řekl,že si po skoro 3/4 roku dá pokoj a nechá ho bejt. Néé ona mu prostě furt bude psát a nevim co všechno. Ujišťoval mě viď .. ale potom co mi zase včera řekl fakt nevím. Je to zase celýý na pííí*u abych pravdu řekla. Mám chuť vzít flášu, D. a jít prostě. A do němoty. Holt si musím týden počkat. Jdu na nějakou nechutnou romanťárnu a brečet jak pipka :D mějte se :3
 


Komentáře

1 Holy | Web | 16. března 2014 v 19:54 | Reagovat

Zlato to mě moc mrzí, kluci jsou prostě potvory.. :(
achjo on fakt není normální měl by si vážit té skvělé holky která na něj čedká a udělala by pro něj cokoliv.
a ta bitch, ja ji tak nesnáším a to jí neznám. Fakt tohle mě dopalilo dost. Proč ti to pořád dělá? Stejně vždycky přileze..

2 K. Lee | Web | 16. března 2014 v 20:00 | Reagovat

To jsem rada ze si me pamatuje:o Mam te tady mezi oblibenyma:')btw. ta pisnicka je skvela:)

3 Carry | Web | 16. března 2014 v 20:30 | Reagovat

víkend jsem strávila nějak podobně, ale strašně mě štve to počasí :D

4 Ad. | Web | 18. března 2014 v 19:58 | Reagovat

v pohodě že moc nepřidáváš hele blog není povinost určitě je důležitější vyřešit ty problémy !
ta písnička je boží:3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama