Květen 2014

Okay?

31. května 2014 v 22:14 | Olja:)
Ňach ňach. Květen končííí. Červen přicházííí. S ním přichází léto,cyklisťák,voda,turnaje,chlastačky,kemp. Odchází s ním škola,povinnosti a vstávání. Yeah.
Maybe "okay" will be ours forever.

Recenze: Divergent knihy

28. května 2014 v 7:02 | Olja:)
Jak jsem slibovala,přináším vám dnes recenzi na další dvě knížky.Sice jsou obě ze stejné série,ale myslím,že stojí za to se zmínit o obou.Někteří z vás je vůbec neznají,někteří z vás ano. Doufám,že alespoň někoho to donutí si to přečíst,protože je to opravdu něco,co si myslím,že bude bavit spoustu z vás.

Divergence / Divergent


Weekend in the capital city.

25. května 2014 v 17:39 | Olja
Trochu to tady zanedbávám. Dobře hodně to zanedbávám. Ale venku je krásně,celý víkend strávený v Praze. Není čas,nezlobte se.
Summer! | via Tumblr

Nejhlubší a nejusilovnější tužba.

20. května 2014 v 10:12 | Olja:)
TT: Svět za zrcadlem.
Hp♡

Am I wrong

17. května 2014 v 18:58 | Olja:)


Rodinná oslava včera byla parádní. Sice byla zima jako blázen,ale tatínek udělal jako vždy vynikající maso a sestřin dort v podobě obrovského cupcake stál opravdu za to.
Oslava spolužaččiných narozenin ještě víc parádní.Už přejezená z rodinné oslavy jsem přijela tam a přežrala jsem se ještě víc dalším dortem,který udělala J. a vážně jsme se všechny oblizovaly až za ušima :3 zazpívaly jsme si,zatancovaly,neustále fotily,pokusily jsme se hrát aktivity(nevyvedlo se) a všechny jsme se opily z vína :D opravdu vtipné. I když já ani moc ne .. na mě to víno nějak prostě nepůsobí. Užila jsem si večer s mýma ženama jako už dlouho s nikým ne :).
Dnešní odpoledne návštěva P. byla taková podivná. Oba na sebe koukáme a pořádně nevíme,co říct. Je to vážně zvláštní. Řekl,ať příští víkend přijedu do Prahy,že bude rád. Chce abych s ním dneska večer šla k jednomu kamarádovi. Vlastně to zní úplně jako za starých časů,ale bojím se,že to tak ještě stále není. Uvidíme.
Půjčila jsem si Divergence :33 juchů. Byla jsem tak nadšená,když jsem zjistila,že ji v knihovně mají. Už jsem skoro v půlce a to jenom za dnešní odpoledne. Pokud jsem říkala,že film je boží,tak knížka je totálně dokonalá!

Battle.

15. května 2014 v 21:47 | Olja:)
Polovina května. Juchů. Maturity za týden,měsíc a půl školy do konce roku,prázdniny na krku. Jenom to počasí je pořád takové nijaké. Docela mě mrzí,že v polovině května stále chodím do školy v bundě a v lavicích sedím vyklepaná a zachumlaná v teplé Roxy mikině. Chtělo by to sluníčko :3 pryč s tím deštěm.
Quote

Pětileté stvoření.

13. května 2014 v 20:44 | Olja:)
TT: Když mi bylo pět.
miss | via Facebook

Recenze: Divergent

11. května 2014 v 20:45 | OIja:)
Nejlepší rozhodnutí za tenhle víkend. V pátek jsem se do kina nedostala kvůli hokeji,ovšem dnes to dávali od půl 6,takže jsem to geniálně stihla před hokejem. Vyrazily jsme s A. do kina na Divirgent. A jsme nadšené!

Divergent / Divergence


A little trip.

10. května 2014 v 16:44 | Olja:)
travel | via Tumblr
Volná sobota.Modré nebe s trochou mráčků.Nově upravené kolo ze servisu. Cyklisťák na krku. Ideální čas vyrazit s dvěma kamarádkami na menší projížďku na kolech. Ano opravdu to měl být menší výlet tak kolem 15 km. Měly jsme to zakempit v jedné vesničce za městem a pak jet zpět. Nakonec jsme dojely až do dalšího města,kde jsme objevily jakési slavnosti. Tím pádem jsme se pěkně občerstvily malinovkou a kokosem,shlédly průvod a zpět jsme se vydaly po hlavní silnici,což byla docela sranda. Cesta byla chvílemi nekonečná,nohy a zadek šíleně bolí,ale mám z nás dobrý pocit :3 po třech hodinách jsme dojely domů,unavené a v nohách 35 km. Myslím,že jsme na cyklisťák naprosto připravené.

Víkend.

4. května 2014 v 11:21 | Olja:)
Finally home. Mám pocit,že jsem v tom Nymburku byla týden a přitom jsem v pátek odjela a včera přijela. Byla to dlouhá cesta,partyhardový večer,náročná sobota a únavná cesta dom. Náš tým se jako klasicky přijel na turnaj ožrat,nažrat a zahrát si. V pátek jsme to trochu přehnali,když jsme slavili P. narozky. Možná proto nám to v sobotu tolik nešlo a my skončily páté a kluci druzí. Nebylo to tak fajnově užité jako loni,ale to bylo především proto,že bylo ošklivé počasí a my hráli v hale místo venku a tak samo jsme spali v šatnách místo ve stanech. Užila jsem si to,ale loni to bylo lepší :) Každopádně jsem ráda,že se P. dárek líbil a překvapivě jsme se za ten víkend ani nepohádali a možná,že jsme si ten náš "vztah" zase trošku zlepšili.

Jsem totálně mrtvá,takže nemám sílu psát ani do toho článku víc. Musím se učit a trochu si odpočinout.Doufám,že jste si užili víkend :)
Ya get it.. ?