Ucho.Nohy.Záda.Kolena.

13. června 2014 v 14:34 | Olja:)
Po přečtení nadpisu možná někomu v hlavě naběhlo: "Se jí ty části těla nějak pomíchali ne?!" Ale ne. Je to pěkné pořadí toho,jaké části těla mě bolí a v jaké míře. Aneb Olja přijela z týdenního cyklistického kurzu na Máchově jezeře a je totálně kantáre.
Luxusní výhled na jezero a labuť :3


Jak bych to popsala. Vyrazili jsme v pondělních ranních hodinách po náročném naložení všech věcí do autobusu,kam se překvapivě vešlo 30 kol a batohů.Cesta poměrně náročná,protože bylo vedro jako blázen,ale šófa naštěstí pořádně ohulil klimu,takže jsme neumřeli. Rozdělení pokojů vyšlo parádně,páč jsme bydlely tři z pěti bitches spolu (ty další dvě vůbec nejeli) a k tomu ještě jedna holčina,která nakonec byla taky v pohodě.Bydlely jsme nejdál od profesorů,takže luxus.První den nás čekal "menší okruh" jak to nazvali profesoři,ve finále jsme sotva udejchali 40 kiláků. Nejlepší na celém kurzu bylo jídlo,takže jsme všichni místo hubnutí spíš nabírali. V úterý jsme razili na Bezděz. Moc pěkný krpálek to byl. Ve středu jsme funěli a tlačili (zdatnější z nás to vyjeli) na Housku,kde následovala fakt pěkná prohlídka hradu-zámku. Také jsme navštívili peklo a docela se divím,že jsem vyvázla zpět živá :DD Ve čtvrtek jsme zdolali nejhorší část kurzu a to triatlon: 600 m plavání, 8 km kolo, 1,5 km běhu. Fakt parádní. Vzhledem k tomu,že jsme se den předtím slušně opili a pařili do noci,jsem to díkybohu přežila,úspěšně zvládla i když s menším zvracením při běhu (:DD) a skončila jsem šestá,takže jsem na sebe náležitě pyšná. Dnes jsme už pouze zbalili a jeli domů. Celkově byl cyklisťák fakt parádní :) užila jsem si to,i přes to že nejsem tak opálená jako se vždy z Mácháče vracím,ale zato jsem kvalitně poštípaná snad na každé části těla.

Vážně divný nápis v jedné místnosti Housky. Celkově to byla mísnost jak z nějakého dílu PLL :X
Dnes mě ještě čeká Světová liga mužů ve volejbale v Chomutově,kam za půl hoďky vyrážíme :3 už se moc těším. Hrajeme proti Nizozemsku,tak snad vyhrajeme :P večer mi přijede kamarád s jeho holkou,kteří u nás spí,tak bude sranda. Zítra celý den v duchu Nočního turnaje aneb chlastání a hraní volecu all day all night. V neděli turnaj s rodiči,takže to mám opravdu nabité. Zřejmě se ozvu až v pondělí. By the way.. dneska je pátek třináctého a ještě ke všemu úplněk. To je v prdeli s mojí karmou.. určitě se něco stane:D
 


Komentáře

1 steel32 | Web | 14. června 2014 v 8:28 | Reagovat

tolik sportu by mě snad i zabilo :DD

2 Denisa | Web | 14. června 2014 v 18:07 | Reagovat

No vůbec se ti nedivím, já bych asi chcípla:-D

tak si to na volejbale užij:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama