Srpen 2014

Goodbye and hello.

31. srpna 2014 v 15:09 | Olja:)
Poslední prázdninový víkend.Poslední prázdninový den. Poslední srpnová neděle.Poslední srpnový den. Zdravíme září,školu,povinnosti a podzim.
💛

Last weekend.

29. srpna 2014 v 13:02 | Olja:)
S brigádou jsem sekla. Přijde mi asi tak čtvrtina peněz co jsem měla původně mít,ale je mi to fuk. Najednou se můžu zase v klidu nadechnout,najíst a nemuset se stresovat. Je fajn se zase cítit čistě,nesmrdět chmelem a mít všude bláto.Je pěkné se zase namalovat,učesat,obléct normálně a vzít si jiné boty než holinky. Nelituju toho. Nikdy jsem si asi víc neužívala,že můžu být doma a mít čas na sebe.
boys - image #2031288 by patrisha on Favim.com

Takovou brigádu už nikdy!

28. srpna 2014 v 10:53 | Olja:)
Moje neúčast zde má jedno vysvětlení: chmele. V pondělí jsem nastoupila na brigádu na chmele na česačku a můžu vám říct .. nic horšího jsem nikdy nezažila!!!

Je to vůbec k něčemu?

24. srpna 2014 v 11:34 | Olja:)
Asi před 4 dny jsem konečně dodělala 30tidenní challenge na břicho,která se mi protáhla zhruba na 40 dní,jelikož jsem občas někam jela nebo měla místo toho trénink či soustředění. A já se ptám .. je to vůbec k něčemu?
Workout motivation

Nice.

22. srpna 2014 v 11:17 | Olja:)
Jak já nikdy nevím,co na ten úvod psát. Možná jedině .. bacha v článku se nachází zmínka o škole!
TEARS DON'T FALL

Ohlédnutí za létem 2ol4.

20. srpna 2014 v 13:11 | Olja:)
Sice nám zbývá do konce prázdnin týden a půl a do konce léta ještě měsíc a pár dní .. ale pro mě už to pomalu končí,jelikož příští týden mi začíná brigáda a to už si toho léta moc neužiju. Proto bych si chtěla v tomto článku shrnout,co jsem všechno zjistila,prožila,navštívila a udělala za tohle léto 2ol4.
Untitled

Toulky po Praze.

19. srpna 2014 v 9:45 | Olja:)
Krásné úterní ráno. Dneska jsem si přivstala,protože jsem se v noci nějak extra nevyspala a už mě nebavilo ležet v posteli. Drahý se ovšem stále ještě válí a já mám tím pádem čas sepsat náš včerejší výlet do Prahy.
- 2012 Wishes

Lenost?

16. srpna 2014 v 17:40 | Olja:)
S klidem můžu prohlásit,že jsem letos opravdu ráda,že nevyrážím po prvních třech dnech soustředění u nás doma ještě na to další týdenní mimo. Jsem tak unavená,namožená,bolavá a ospalá,až to není pěkné .. Kdybych vám měla vyjmenovat všechno co mě bolí .. tak by snad bylo jednoduší říct,co mě nebolí,ale bohužel si teď nemůžu na žádnou nebolavou část mého těla vzpomenout.
Rainy day

Just things.

14. srpna 2014 v 19:31 | Olja:)
Po dlouhé době jsem si zase najela na justgirlything.tumblr.com a opět mě uchvátily všechny ty obrázky. Tak dnes pouze takový výtah obrázků :3
Jsem pěkně unavená .. a to jsem měla zatím jenom jeden den soustředění. Dneska jsme bohužel jenom posilovali,takže mě bolí celé tělo,ale zejtra se už snad dostaneme na míče. Doufám,že vstanu z postele a doplahočím se tam :D večer D. slaví svátek,takže přijede nejspíše Péťa. Už se na něho těším .. neviděla jsem ho den a fakt se mi stýská. Akorát musím jít D. koupit nějaký dárek no,ale flaška to jistí :3


Padání perseidů?!

13. srpna 2014 v 20:32 | Olja:)
13.8. to už je docela děsivé datum :X brigáda a škola se nebezpečně blíží. Já do toho třeťáku nechciiii :(
Check out my account ♡ | via Tumblr