Listopad 2014

Christmas TAQ - aneb 20 otázek a odpovědí.

30. listopadu 2014 v 19:03 | Olja:)
Vánoce se pomalu ale jistě blíží a každý z nás se na ně určitě těší. A ten kdo ne,je divnej! :DD tak tady máte 20 únavných otázek ohledně Vánoc,aby jste se dozvěděli,jak vypadají Vánoce u majitelky neverbealone.
Mimochodem .. vážně už jsem najela na blogu na Vánoční tématiku jak s layoutem tak s článkama. Nějak se nezaobírám tím,jestli to někomu vadí nebo ne.. jednoduše vánoční atmoška musí být!

Christmas TAQ
KiiwyYo

Den co mi neslavíme.

27. listopadu 2014 v 19:28 | Olja:)
Cha! Přesně za dva měsíce dovrším dospělosti. To zní vážně vtipně.
🍂 🍁 🍂 🍁 🍂 🍁 🍂

Recenze: Hunger games:Mockingjay part 1

24. listopadu 2014 v 17:11 | Olja:)
Včera jsem konečně byla na dalším pokračování známé ságy Hunger Games a tentokrát to byla první část třetího dílu. Zde máte mou recenzi:P
Best part

Osvícení žárovkou.

22. listopadu 2014 v 14:30 | Olja:)
Dle nadpisu ani nikdo z vás nepozná,co v tomhle článku bude že? :D A pokud jo tak je borec a má ode mě palec hore. Každopádně .. ač se to opravdu nezdá tak už je jenom měsíc do Vánoce a v tom případě už je pravý čas začít vymýšlet,schánět a kupovat dárky pro naše drahé. A jelikož já mám každoročně zásadní problém něco vymyslet,tak vám zde sepíšu moje nápady a třeba to někomu z vás pomůže :3
Can't wait for this ⭐️🎁

Bacily.

19. listopadu 2014 v 18:52 | Olja:)
Spokojeně se celý den válím doma s unudlaným nosem,krkem v jednom ohni a celkovou únavou.Jop už i Olju zkolil podzim a bacily.A to jsem tomu celou dobu odolávala! :D
💕

Zdravíčko.

16. listopadu 2014 v 14:04 | Olja:)
Zdravíčko. Možná jste si všimli,možná jste ignoranti a nevšimli - hodila jsem si tak trochu předvánoční look blogu. Je to simple jako vždycky a jako vždycky jsem spokojená. Toť na úvod celé.
<3

Symbol Vánoc.

14. listopadu 2014 v 14:08 | Olja:)
Dnešní článek bych se chtěla zaměřit na to,co všichni určitě moc dobře známe. Co je to? Čtetě dále a určitě jsem zvědavá na váš názor :)

Zastávám názor,že na Vánoční svátky se těší skoro každý. Ty chvíle klidu,pohody,rodiny,vůně,barevnosti všude kolem a celkové nádhery Vánoc. A co je vlastně tím symbolem Vánoc? Spoustu věcí. Ale já jelikož jsem moderní dítě,tak pro mě vždy chvíle Vánoc a předvánoc začínaly a stále začínají chvílí,kdy poprvé v televizi spatřím reklamu na Cocacolu. Tuto reklamu jsem vídávala v tento čas už od svého útlého věku a je to něco,na co se každý rok těším a z čeho se mi vždy nadšeně rozsvítí oči,protože vím,že v tuhle chvíli se ty Vánoce už opravdu blíží.
A teď bych se s vámi chtěla podělit o tom,jaké reklamy na tento sice nezdravý ale dobrý nápoj jsme dosud mohli zažít my nebo někteří starší lidé.
B

Na začátek bych jenom chtěla prozradit,že tuhle reklamu s ledníma medvědama si ještě pamatuju i já!! :D


Teeth.

9. listopadu 2014 v 11:00 | Olja:)
Jsem tak líná až je to hnus. Teda né líná jako co se aktivity týče,ale líná co se psaní píše. Poslední 3 dny si říkám: "Dneska už fakt něco napíšu!" .. a prd z toho. Tak teď už snad to vyjde! :3
Yep

What are you waiting for?!

3. listopadu 2014 v 20:20 | Olja:)
Aj aj. Užé listopad? Co toto? :D nějak nestíhám zase sledovat,jak ty měsíce utíkají. Ale to je v pořádku. Stává se mi to každej podzim.
.