Prosinec 2014

Dnes si můžeme dovolit big party.

31. prosince 2014 v 11:46 | Olja:)
Poslední den roku 2014. Zní to děsivě a zajímavě zároveň. Jsem nadšená za to,jak jsem tenhle rok strávila.A jsem ještě více natěšená,jak bude vypadat ten další rok. Takže asi je slušnost vám teď něco málo popřát (:D)..
Nejdříve začnu ještě menším deníčkem. Včera jsme byli s Peťulou a našimi 2 kamarády v hospodě zapít kámoščiny 19tky.Prošli jsme 3 hospody,vyhrála jsem šipky,prohrála jsem fotbálek,prokecali jsme snad všechny témata a slušně jsme se opili. Byl to jeden z nečekaných a neplánovaných,ale naprosto úžasných večerů. Je vidět,že k pořádný zábavě nepotřebujete spoustu lidí.
No a dnes se s drahým chystáme na oslavu narozenin a zároveň Silvestra ke spolužákovi. Bude nás tam spouuustu,tak jsem zvědavá,jak se tam všichni nacpeme a celkově jak to dopadne. Ale snad fajn. S alkoholem nevím,jak na tom budem po tom včerejšku :DD každopádně doufám,že si to užijeme :3 a teď již:

PŘEJU VÁM ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK,V NĚM HODNĚ ZDRAVÍ,ŠTĚSTÍ,ÚSPĚCHŮ,LÁSKY,POHODY A VŠEHO OSTATNÍHO. Dneska to pořádně oslavte,ale pijeme s mírou! Pokochejte se oshňostrojem,ale bacha ať vám nějaká rachejtle nepřiletí na hlavu nebo pod nohy. A rozhodně se pořádně přežerte a užijte si to! Vaše Olja:)
add a caption
enjoy
Read it. Are u ready?
Goodbye 2015
🎇
Goodbye December Hello January
I hope you're in it.

2ol4

30. prosince 2014 v 7:05 | Olja:)
Čekala jsem,jestli se letos opět objeví téma týdne rok 2014,ale bohužel neobjevilo. Tím pádem si holt ten článek napíšu jen tak. Jednoduše si chci zase tak nějak hromadně shrnout,co jsem vlastně za tenhle rok zažila,viděla,slyšela a udělala.
Thanks for everything

Excursion.

28. prosince 2014 v 22:38 | Olja:)
Vážně jsem se těšila až budu psát tenhle článek.Tedy vlastně report. A taky jsem se strašně těšila až budu moct nahrát a vložit sem spoustu fotek,které jsem nafotila a ve finále mám použitelné asi 3. Takže se předem vážně omlouvám za to totální nekvalitu a rozmazanost fotek,ale bohužel. Všechno jsem fotila v opravdu velké rychlosti a ještě ke všemu z autobusu tudíž přes sklo a za jízdy. Takže je vám asi všem jasné,že to bude totálně rozmazané. Supr. Vysvětlila jsem to na začátek a teď už můžu začít.
Letiště a tak... (1)

Po dlouhé době.

26. prosince 2014 v 16:11 | Olja:)
TT: Pusa na dobrou noc.

Jelikož už jsem dlouho nenapsala nic na téma týdne,tak vám dnes přináším krátký text,který jsem napsala již hodně dávno. A zvláštní náhodou se hodí právě k tomuto tématu.
Prosím nehledejte v tom nic,co by mělo souvislost se mnou :) píšu prostě to,co mě v tu chvíli napadne.
Goodnight 💗

17té Vánoce.

25. prosince 2014 v 11:13 | Olja:)
Ahojte.
Tak. A 17té Vánoce mám za sebou. Byly vlastně úplně stejné jako každý rok. Na jednu stranu jsem i docela ráda,že je to šílenství za námi. A teď slibovaný vychlubací článek :P
to all my followers! We celebraste Christmas December 24th in Sweden. So yesterday lol. Really happy for everything I got :)

Christmas - 99% :3

23. prosince 2014 v 20:03 | Olja:)
Vzhledem k tomu,že už zítra (jasně všichni to víme,nemusím to připomínat) je Štědrý den,tak si myslím,že je ta pravá chvíle vám k tomu něco popřát. (jelikož už zítra asi nepolezu na notbůček)
Takže
Merry Christmas! :)
PŘEJU VÁM VESELÉ VÁNOCE,KLIDNÝ ŠTĚDRÝ DEN,AŤ SHLÉDNETE CO NEJVÍCE POHÁDEK,STLÁSKÁTE CO MOŽNÁ NEJVÍCE CUKROVÍ,POŘÁDNĚ SE PŘEJÍTE TOU NEJLEPŠÍ VEČEŘÍ ZA ROK A NAJDETE POD STROMEČKEM VŠECHNO CO JSTE CHTĚLI A VAŠE DÁRKY UDĚLAJÍ RADOST VÁMI DAROVANÝMI. A hlavně UŽIJTE SI TO!! :) vaše Olja.

A já se budu těšit na článek,kde se budu samozřejmě vychloubat se vším,co jsem od Ježíška dostala já. :3
qualcosa di buono: Casette, Alberelli ed io mio augurio di Buon Natale
Untitled

Christmas in picts.

21. prosince 2014 v 21:09 | Olja:)
Ahojte :)
mohla bych se omlouvat,že jsem nenapsala dřív,ale nechci.Takže bez omluvy rovnou začnu. 3 dny do Vánoc! To už je opravdu sakra malé číslo :3 zítra mě čeká dodělání cukroví,ozdobení stromečku a pohoda u pohádek :3
V pátek jsme ve škole končili Vánoční akademií,která byla taková suchá jako všechny posledních pár let. Odpoledne pro mě měl Peťula překvapení k našemu půlročí v podobě dvouhodinového relaxu ve welness centru,což bylo naprosto boží. Vyzkoušeli jsme 4 typy saun,ledovou masáž a vířivku. Udělal mi obrovskou radost :3 je to prostě můj úžasňák ♥
Páteční večer jsme strávili na trzích naší školy,kterou každoročně pořádají studenti.Nakonec jsme stejně skončili v hospodě před odjezdem k němu. Mírně jsme se vetřeli na soukromou firemní party,ale nakonec jsme odešli,protože na nás všichni divně čuměli :DD jak by ne,když věkový průměr tam byl 30+ :D
Celý víkend u drahého byl parádní. Vlastně jako vždycky. Nazdobili jsme u nich stromeček,pomohla jsem mu s vánočním úklidem a zkoukli jsme pár filmů. Jednoduše Vánoční pohoda jak má být.

A dnes ukázka toho,jak vypadá předvánoční čas u Oljy :P
Čtvrtý advent,čtyři svíčky.
více v c.čl.

Už klepou na dveře.

17. prosince 2014 v 16:25 | Olja:)
Kdo? Kdo asi když tenhle článek píšu 17.12. tudíž nám zbývá 7 dní do Vánoc! Vážně?! už jenom týden? Zase mi to nějak rychle utíká.
winter

Christmas playlist.

15. prosince 2014 v 17:49 | Olja:)
Vánočníííí edice pokračuje článkem,který je vydán 9 dní před Vánocemi. Huráá :3 cítíte tu atmošku? :P
Ok souhlasím,že si jí musíme dost navodit sami,jelikož u nás dneska venku bylo 10 stupů a sluníčko svítílo jak v březnu. Ale tak co.. počasí nám nepřeje posledních pár let. Každopádně Vánoce se prostě blíží a my si musíme užít posledního týdne školy v roce 2ol4! :3 a k tomu je skvělé si naladit právě tyto písničky!
Christmas songs.

Christmas movies.

12. prosince 2014 v 21:22 | Olja:)
Jeden z takových typických vánočních článků. Olja vám přináší její oblíbené vánoční filmy! :3
WHO?!