2ol4

30. prosince 2014 v 7:05 | Olja:)
Čekala jsem,jestli se letos opět objeví téma týdne rok 2014,ale bohužel neobjevilo. Tím pádem si holt ten článek napíšu jen tak. Jednoduše si chci zase tak nějak hromadně shrnout,co jsem vlastně za tenhle rok zažila,viděla,slyšela a udělala.
Thanks for everything


Rok 2014.
Začal oslavou nového roku u kamaráda doma,kde jsme byli celá naše parta.Musím říct,že loňský Silvestr byl opravdu supr i když mírně nechutný a celkově takový bláznivý.Rozhodně ale jsme to oslavili v plné parádě.
Leden
Prožila jsem si svůj první zánět močáku.Otročila (pomáhala jsem s tombolou) na sestřenky maturáku a vlastně si ho totálně užila.Hned na to jsem byla pěkně zříděná na maturáku kamaráda,kde jsem skoro nikoho neznala. Zlomila si prst a 14 dní chodila se svojí první sádrou.Ta byla dokonce i doplňkem k šatům na dalším maturáku. Oslavila svoje 17té narozeniny,poslední rok před plnoletostí.
Únor
Oslavila první narozeniny v tomhle roce.Viděla muzikál Lucie,který byl absolutně parádní.Poprvé přespávala v Praze.Navštívila olympijské cenntrum na Letné.Málem se uskákala na party ve Winter Areně.Užila si bombové jarňáky na horách.Přetrpěla další maruták s hrozným nachlazením.
Březen
Oslavila další narozeniny kámošky.Měla "čtyřleté výročí manželství" se svým partnerem s tanečních.Končila pěkně naprd sezónu.
Duben
Zažila velkou rodinnou oslavu při příležitosti tetiných 50tin.Vyhrála se svými spolužáky středoškolky ve volejbale.Oslavila začátek velikonočních prázdnin a zároveň udělala pár pěkných blbostí.Oslavila další narozeniny.Zvládla uhrát baráž a udržela se společně se svým týme v lize.
Květen
Byla na né tak super turnaji v Nymburce.Udělala společně s kamarády "suprise party" pro spolužačku.Byla přítomna u maturity sestřenky.Fandila na beachi na Štvanici Maki a Kiki.Udělala společně se třídou parádní vystoupení na předávání maturitních vysvědčení. Předposlední den tohohle měsíce se seznámila s klukem,který se stal jedím z nejdůležitějších lidí.
Červen
Odešel jeden z jejích nejbližších.Oslavila první plnoletost jedné z jejích spolužaček.Užila si ten nejlepší cyklisťák na Mácháči.Hrála a vyhrála noční turnaj s nejlepším týmem. Prožila nejúžasnější večer pod hvězdami s nejúžasnějším klukem.Šla na první rande s nejúžasnějším klukem. Začala chodit s nejúžasnějším klukem. Pádlovala 3 dny na Otavě.Dostala krásné vysvědčení a ukončila Sextu. Odjela na volejbalový kemp se sestřenkou.
Červenec
S bitches uspořádala další "welcome suprise party" pro jednu z bitch,která se po roce vracela ze Švýcarska.První přespávačka Peťuli.Návštěva Karlštejna.Oslava dvouročního výročí blogu.První návštěva u Peťuli doma.Cyklotour s rodinou.Né moc zajímavé Jakubské léto.Konečně návštěva pražské zoo s miláčkem. Druhá oslava plnoletosti jedné z bitches.Další oslava plnoletosti další z bitches.
Srpen
Čtyřdenní free home s Péťou.Oslava bratránkovo plnoletosti a mého svátku.Výlet na Pražský hrad.Příšerná brigáda.
Září
Nástup do třetího ročníku- Septima. Nic extra prožitá Dočesná.Prvotřídní oslava čtvrt roku s láskou.
Říjen
"Suprise party" plnoletosti další z bitches.Víkend v duchu 3 rodinných oslav.Nejlepší koncert Kluse v Mostě.Halloween party u kamaráda.
Listopad
Další oslava plnoletosti spoluhráčky.Divákem jednoho ze zápasů extraligy volejbalu.Veltrh vysoký škol-menší rozhodování ohledně vejšky.Oslava 111 výročí našeho gymplu.
Prosinec
Ztrapnění na středoškolek florbalu.Udělaná mikulášská pro děti na anšem gymplu.Nejlepší překvapení od Peťuli k půlročnímu výročí.Nic moc Vánoční akademie a Vánoční trhy se školou.Parádní Vánoce! Účastník na exkurzi po pražském letišti.A teď už mě čeká jenom další silvestrovská oslava .. po 4 letech konečně s jinýma lidma.

Celkově musím podotknout,že dle mého jsem toho zažila opravdu spoustu.Poznala jsem spoustu nových lidí,kteří v mém životě dostali buď velkou nebo zcela bezvýznamnou roli,ale přesto jsem ráda,že jsem měla čest je všechny poznat.Rok 2014 pro mě je dost důležitým rokem,protože jsem se hodně změnila.Více jsem si začala vážit lidí,pro které znamenám tolik,co oni pro mě.A tací lidé kteří mě ve svém životě měli jenom okrajově a nebrali mě tak,jak bych chtěla,aby mě brali ..jsem se buď zbavila a nebo je strčila do povzdálí.V tomto roce bych nic nezměnila a neudělala nic jinak,protože všechno to vedlo k bodu,ve kterém jsem teď a teď momentálně jsem šťastná. A upřímně doufám,že nový rok přinese jenom další spoustu štěstí a pohody.
😉
☺☺
 


Komentáře

1 deny-paradise | Web | 30. prosince 2014 v 10:17 | Reagovat

Hodně zážitků, fakt že jo. Je dobře, že sis rok užila :) Snad další bude ještě lepší :)

2 Mariiis_N | Web | 30. prosince 2014 v 11:06 | Reagovat

Koukám, že na rok 2014 budeš mít celkem dobré zážitky až tedy na to, že odešel jeden z tvých nejbližších. Uvidíš, že rok 2015 bude ještě lepší :)

3 Denia | Web | 30. prosince 2014 v 14:38 | Reagovat

Jů. tak to sis 2014 hezky užila! :) Přeju do toho nového roku taky hodně radostí! :)

4 Holy | Web | 30. prosince 2014 v 17:26 | Reagovat

Mám pocit že jsem tam nečetla vubec o P. a B. jestli si dobře pamatuju jejich přezdívky, takže to vypadá že jsi vážně šťastná :3 Nechť vám to s Petrem (jmenuje se tak žejo? ) vydrží i tenhle rok a ten zatím taky, hlavně pokud budeš šťastná :)
Pěkný článek, některé udalosti si pamatuju že si o nich psala:)

5 Anette | Web | 30. prosince 2014 v 20:58 | Reagovat

rok 2014 byl pro tebe plný zážitků a zkušeností, bohužel odešel jeden z tvých blízkých, což mě moc mrzí :(
přeji ti, ať je rok 2015 co nejlepší :)

6 Elis | Web | 30. prosince 2014 v 22:57 | Reagovat

Když si zrekapitulujeme rok, je neuvěřitelné co se nám všechno přihodilo a co jsme prožili...

7 Ter. | Web | 31. prosince 2014 v 1:15 | Reagovat

Stejně jako loni se mi tenhle tvůj článek líbí a upřímně musím říct, že jsi sečteno podtrženo zažila dobrý rok. Jsem za tebe ráda a přeju ti, aby ti tohle štěstí vydrželo co nejdéle, a to jak v příštím roce, tak i v dalších letech! :3 Užij si Silvestra. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama