Leden 2015

Další várka.

31. ledna 2015 v 21:15 | Olja:)
Ahojte. Jak si užíváte víkend? :)
ɑʜʀɪ | via Tumblr

Dospělák.

28. ledna 2015 v 22:10 | Olja:)
Můj druhý den jakožto dospěláka. Žádná změna :D
i ♥ pizza

To už?!!!

27. ledna 2015 v 7:00 | Olja:)
Ou maj goš. To je první,co mě dneska napadlo. Sakra. Jedna etapa mého života končí. Jaká? Dětství! Do háje .. teď přišel ten čas,kdy mám začít být dospělá. Je to sakra skvělej pocit. JE MI OSMNÁCT!

Tamtadadáááá Happy Birthday for me! Jak sobecké :D nevadí. Dneska si můžu říkat,co chci. Jsem dospělák :D je mi konečně těch úžasných 18 a můžu začít chlastat legálně! Juchůů :D
Ne dělám si srandu. Je mi 18. Je to zvláštní si to takhle říct. Jasně .. můžu řídit,moji rodiče přestávají být mými zákonnými zástupci,můžu podepisovat smlouvy,můžu si legálně kupovat petardy a alkohol,můžu koukat na porno. :DD je toho spoustu. Ne že by většina z nás spoustu věcí z tohohle nedělala doteď,že. Jsem dospělá,ale vlastně pořád malej parchant,který chodí na střední a rodiče mu stojí vždycky za zadkem. A přesně to se mi líbí :D takhle by to mohlo být furt. Ne .. to je taky jenom sranda. Teď začíná to období,kdy se budou dít velké změny. Čeká mě maturita,vejška,odchod z domova. Už není cesty zpět. Teď už to nikdy nebude takový to dětský nezávazný blbnutí. Jsem ráda. Těšila jsem se na to :3

Dneska máme rodinnou oslavu s rodinou z tátovy strany. V sobotu s rodinou z mamčiný strany. A s těma nejlepšíma VIP lidma to slavím až v únoru. Stejně to zapiju už v pátek na maturáku s většinou :D
Pokud dostanu něco zajímavýho,tak vám to samozřejmě sdělím. Ale jinak počítám s penězy,které se stejně vždycky šiknou nejvíc :D
Stejně je to mazec. Je mi 18. Vážně už končím s psaním týhle věty.
It's my birthday! OMG

TAQ - only about him.

25. ledna 2015 v 19:26 | Olja:)
Tuhle Challenge jsem objevila na tomto blogu. Musím říct,že se mi to zalíbilo,ale jelikož já Challenge moc nemusím a na tomto blogu už jsou dvě,řekla jsem si,že z toho vyberu jenom ty zajímavější otázky a udělám z toho TAQ. Tím pádem na všechny ty otázky odpovím v tomhle jednom článku.
V tomto TAQU budu odpovídat na otázky ohledně mě a mého přítele a našeho vztahu.
You | via Tumblr

Future trip.

24. ledna 2015 v 16:33 | Olja:)
Ahojte. Vzhledem k tomu,že dnešní zápas dopadl naprosto tragicky a my dostaly tak rychle,že už jsem doma a tím pádem mám čas vám sem hodit můj report z Brna. Aneb jak Olja jela do neznámého města zjistit,kde by vlastně chtěla studovat.

V rychlosti.

21. ledna 2015 v 15:58 | Olja:)
Moc děkuju za názory na mojí soutěžní povídku. Snad s ní uspěju :3
Yep

Pokus.

19. ledna 2015 v 8:51 | Olja:)
Jelikož se chci už zase trošku ponořit do toho mého psaní,dneska vám sem házím povídku,kterou plánuji poslat do jedné literární soutěže.Napsala jsem to o víkendu a ještě to budu dávat na kontrolu své češtinářce,ale rozhodně mě zajímá i váš názor! Pište prosím upřímně a ocením každou radu :3 téma literární soutěže: Nervy v čokoládě.

Ohrané.

16. ledna 2015 v 21:18 | Olja:)
Echm. Jaksi jsem se zasekla s posledním článkem v pondělí. Jsem ale ráda,že se článek líbil. Kdyžtak je v menu,kdyby si ho ještě někdo chtěl přečíst. (:D)
<333

Real childhood.

12. ledna 2015 v 21:20 | Olja:)
TT: Život bez internetu.
Cool kids

Recenze: Knihy 0.7

11. ledna 2015 v 12:52 | Olja:)
Přínáším další recenzi. Tentokrát dvě knížky,které jsem si půjčila od mojí kamarádky. Ona je absolutní blázen,protože všechny knížky musí mít svoje,takže si všechny kupuje. Jdeme na to.

Selekce / The Selection

Autor: Kiera Cassová
Literární žánr: Scifi a fantasy
Díl: první
Počet stran: 288
Rok vydání: 2014