Co stojí za to zkouknout?

26. dubna 2015 v 12:34 | Olja:)
Jelikož teď za poslední dobu vyšlo vážně hodně parádní filmů,chtěla bych vám tady sepsat pár kousků,které dle mého názoru stojí za to stáhnout a věnovat tomu 2 hodiny svého života.


Insurgent / Rezistence

akční,romantický,scifi
USA
2015

O čem film je? (csfd.cz)
Z Tris a Čtyřky se během okamžiku stali psanci podobní lovné zvěři. Nikde není klid a bezpečno, vůdkyně sekce Sečtělých je s pomocí ozbrojené sekce Neohrožených neúnavně pronásleduje odhodlaná dostat je za každou cenu. Současně nechává pochytat další divergentní lidi, kteří do stanoveného společenského systému nezapadají. Vystavuje je krutým testům, aby odhalila vhodnou osobu, jenž jí může pomoci rozluštit dávné tajemství. Tris a Čtyřka zjišťují, že mají víc spojenců, než se zdálo, rozhodnou se přestat utíkat a zkusí překvapivý protiútok. Je to právě Tris, která se stane klíčem k tajemství, na němž stojí základy světa, ve kterém žijí. Tajemství minulosti i budoucnosti.

Proč film zkouknout?
Pokud jste viděli jedničku (Divergence) a líbila se vám,tohle pokračování je naprostá paráda. Četla jsem i všechny tři knihy a musím říct,že jsem akorát mírně zklamaná,že spousta věcí z knihy opět není ve filmu objasněná a tím pádem čtenáře opravdu okrádá o celý příběh. Takže pokud vás tahle série filmů zaujala,rozhodně doporučuji si přečíst knihy,protože tam mnohem lépe pochopíte celý příběh jednotlivých postav.
Insurgent

Avengers:Age of Ultron

akční,dobrodružný,scifi
USA
2015

O čem film je? (csfd.cz)
Pokus miliardáře Tonyho Starka oživit program na udržení celosvětového míru skončí nezdarem a největší hrdinové světa, včetně Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Neuvěřitelného Hulka, Black Widow a Hawkeye musí čelit děsivému nebezpečí. V sázce je osud celé planety. Povstane zlovolný Ultron a jenom Avengers mu mohou zabránit v uskutečnění ďábelských plánů. Nová křehká spojenectví a nečekané zvraty jsou zárukou vzrušujícího a jedinečného akčního dobrodružství globálních rozměrů.

Proč film zkouknout?
Naprosto jednoduchá odpověď. Protože je to MARVEEEEEL! Pokud si fanoušek celé marvelovské série všech možných filmů,Avengers je přesně to,na co se těšíš. Naprostá paráda v podobě všech oblíbených marvelovských hrdinů opět společně v jednom filmu. Nemůžu se dočkat.
“I was designed to save the world. People would look to the sky, and see hope… I’ll take that from them first!”

True story

drama,mysteriózní,thriller
USA
2015

O čem film je? (csfd.cz)
Dráma zameraná na vzťah medzi žurnalistom Michaelom Finkelom (Jonah Hill) a jedným z najhľadanejších vrahov, Christianom Longom (James Franco), ktorý žil roky mimo územia USA pod Finkelovým menom

Proč film zkouknout?
Podle popisu z csfd.cz se to může zdát jako vážně hodně nudný film,ale narazila jsem někde na trailer a ten mě absolutně dostal! Jednoduše miluju filmy zaměřené na psaní a žurnalistiku a pokud je to ještě ke všemu takhle zapletený příběh,rozhodně to musím vidět!

Země zítřka / Tomorrowland

Scifi,mysteriózní
USA
2015

O čem film je? (csfd.cz)
Bývalý dětský génius Frank (Clooney), naplněný rozčarováním ze světa, ve kterém žije, a Casey (Britt Robertson), chytrá a optimistická dospívající dívka, plná vědecké zvídavosti, se společně vydávají na nebezpečnou misi s cílem odhalit tajemství záhadného místa, ztraceného kdesi v čase a prostoru, známého pouze pod názvem "Země zítřka". To, co na tomto místo budou muset vykonat, navždy změní celý svět - a také je samotné.

Proč film zkouknout?
Nikdy jsem moc nemusela tyhle typy filmů,ale tenhle se mi dle traileru hodně líbí. Vypadá to na vcelku zajímavý příběh protkaný docela i dobrodružstvím a vlastně je tam i velký nádech dětských pohádek. Mohl by to být takový fajn oddycháč.
 


Komentáře

1 M. | E-mail | Web | 26. dubna 2015 v 12:36 | Reagovat

Na Avengers se moc těším :) Doufám, že mi to výjde a příští týden na ně zajdu :)

2 barlie | Web | 26. dubna 2015 v 12:48 | Reagovat

Avengers can't wait! :3 :D

3 znavená. | Web | 27. dubna 2015 v 21:11 | Reagovat

Chystám se na Avengers, já teď viděla jako novinku Interstellar a to mě hodně bavilo

4 maredifragole | E-mail | Web | 27. dubna 2015 v 23:14 | Reagovat

Viděla jsem pouze Rezistenci, která se mi moc líbila. Ostatní ale vypadají stejně tak dobře, takže si je nenechám ujít :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama