Srpen 2015

Poslední víkend prázdnin.

30. srpna 2015 v 10:27 | Olja:)
Jak Olja chtěla mít poklidný víkend a překvapivě .. to zase nevyšlo. :D
So awesome ^-^

Ohlédnutí za létem 2ol5.

26. srpna 2015 v 19:51 | Olja:)
Vím,že následují věta zní opravdu bolestivě. Ale s lítostí vám musím připomenout,že léto je již u konce. Minimálně prázdniny nám končí za necelý týden. Jo zní to hrozně. A proto si chci tímto článkem připomenout ty skvělé zážitky z tohoto léta.

Recenze: Filmy 1.5

25. srpna 2015 v 9:00 | Olja:)
Já vím,že tady recenze na filmy byla nedávno.. když já si nemohla pomoct a tyhle dva filmy jsem prostě zhlédnout musela!
VAROVÁNÍ: pokud nesnášíte filmy s obrovskými klišé,nereálnou láskou a vadí vám,že předem víte,jak to skončí .. ani tuhle recenzi nečtěte. :D

The Longest Ride / Nejdelší jízda

romantické drama
USA
2015

V pánském obležení.

22. srpna 2015 v 10:58 | Olja:)
To je tak,když jsem v předposledním článku psala,jak je občas paráda udělat si holčičí večer a dát si pauzu od kluků. No a proto Olja vyjela na 3 dny na klučičí soustředění,kde mohla akorát tak smutně hledat nějakou další holku. :D Možná proto to byly zase docela kvalitně prasácký tři dny ve všech směrech.
👤👤

Recenze: Filmy 1.4

18. srpna 2015 v 21:49 | Olja:)
Přináším novou várku filmů. Vážně dlouho mi trvalo než jsem konečně nějaký film dokoukala,jelikož tohle léto prostě spíše koukám na seriály. Ale dva jsem úspěšně zvládla.

The Age of Adaline / Věčně mladá

romantické drama
USA
2015

Zlepšení nálady.

16. srpna 2015 v 13:08 | Olja:)
Pršííí. Nekecám. Vážně! Konečně jde trochu vzduch. A co Olju napadne? Samozřejmě vyběhnout před barák a pořádně se "vyválet" v tom dešti. To mě probralo.
this is so random on so many levels

Další seriál zklamal.

13. srpna 2015 v 10:25 | Olja:)
Bohužel musím s politováním přiznat,že jsem opět zklamaná. Neskutečných skoro 5 let čekám na to až se dozvím největší tajemství,které jsem kdy chtěla vědět a ono je to přitom jenom další zklamání.. další odhalení,které mě naprosto neuspokojilo. A o čem že to vlastně mluvím? Kdo mě zná ví,jaký jsem seriálový maniak a proto jak jinak než že mluvím o dalším big odhalení v jednom z mých nejoblíbenějších seriálů. Dámy a pánové Olja se oficiálně nespokojila s odhalením velké -A,kterou nám strašně tajemně po 6 letech ukázali v seriálu Pretty Little Liars.
Plot holes! So many plot holes!

Inkognito sobota.

9. srpna 2015 v 11:08 | Olja:)
Prý byl včera nejteplejší den. Asi každý normální člověk se válel někde u vody,že? Jenom Olja se pro změnu nepařila v práci ale v Praze. :D
SummerDreamz | via Tumblr

Uzavřeno.

7. srpna 2015 v 14:05 | Olja:)
Když jsem se nad tím nedávno zamyslela .. vlastně jsem na svém blogu vůbec nějak pořádně nepsala o jedné celkem zlomové události. A to že zde píšu o všech událostech .. často spíše o těch absolutně bezvýznamných. Nevím. Možná jsem na to nebyla připravená. Teď asi také nejsem,ale je na čase si to trochu sama sobě přeřikat a srovnat.
Pooh

Summer playlist.

5. srpna 2015 v 20:46 | Olja:)
Léto už je nějakou chvíli v plném proudu a já bych vám chtěla představit moje top songy za poslední 2 letní měsíce. Asi tam nenajdete nic,co by jste neznali,jelikož jedu typické rádiové songy.

To poslední je mimochodem totální pecka! :DD