A zase mě to překvapuje.

9. září 2015 v 21:27 | Olja:)

A stále mě i po těch letech bude udivovat,jak se věci mění o sto stupňů během jednoho dne. Co dne .. odpoledne. Během jedné zprávy. A já jsem stále neponaučitelná.
indie | Tumblr


Konečně jsme si byli ochotní po takové době vážně upřímně promluvit. To je totiž tak,když je s někým sranda a všechno se zdá být docela fajn,tak nemáte potřebu něco řešit nebo být vážní .. ale i srandičky musí jednou stranou a je čas to všechno trochu probrat. Jsem upřímně ráda,že se k tomu D. rozhodl sám,protože já vůbec nevím,co bych mu řekla. Každopádně po tom co předvedl o víkend .. zjednodušeně se dá říct,že jsem ho asi nikdy nezažila hnusnějšího vůči mé osobě, jsem ráda,že to přišlo. Možná jsem čekala,že to dopadne celé líp,ale přeci jenom v náš "happyend" jsem nedoufala asi nikdy. Docela mě překvapilo,když jsem zjistila,že i on vlastně věděl,že je to celou dobu špatně a že jsme s tím vůbec neměli začínat. Tedy ne že bych tehdy nechtěla .. to ne. Ale možná to mělo skončit už u toho tehdy a ne to vláčet celé prázdniny,když jsme stejně oba věděli,že je to blbost. Prostě to vygradovalo a bohužel to muselo skončit takhle. Aneb když se Olje opakuje minulost akorát s jiným člověkem. Lidi! Když máte fakt super kamaráda,nenechte to nikdy překročit v něco víc,protože mě se to stalo dvakrát a dvakrát to dopadlo tak,že to nezůstalo u toho víc,ale bohužel jsem kromě toho "to" ztratila i toho kamaráda. Teda ne napořád samozřejmě .. s tím prvním už to odeznělo a zhruba před půl rokem jsme se spolu začali zase po nějakých dvou letech bavit,i když už to prostě nikdy nebude takové jako dříve. A u tohohle případu doufám,že návrat ke kamarádství proběhne rychleji,protože jestli ne tak to bude vážně složitá situace. I když nikdy nikomu asi nepřeju slyšet od nějakého kluka: "Měla by ses vrátit k bejvalému. Vlastně jsme si my dva nejvíce rozuměli,když jsi měla ještě jeho." Protože tahle věta mě vážně totálně položila. Are you fucking kidding me?!! Ale ok. Má jak to chtěl. Ale jestli si myslí,že se kvůli němu přestanu vídat i s ostaníma z party,tak to asi nevyjde.

No .. ponechme debila debilem. :D Ve škole se všechno prostě jenom nabaluje a nabaluje. Všichni jsou totálně pominutí maturitou a nemelou nám o ničem jiném. Asi si myslí,že nám musí každé ráno pro jistotu připomenout,že jsme maturanti. Asi aby jsme na to náhodou nezapomněli. Bože. Už teď toho mám dost. A jediné moje vyhlídky na víkend jsou práce. -.- Vážně paráda. :D možná se pudu v sobotu mírně přiopít s kámošema,aby mi to zlepšilo náladu. Zvlášť potom.. co jsem si dneska uvědomila,že jsem vážně skoro po dvou letech sama. Prostě sama. Jasně skutečný vztah jsem měla sice jenom rok,ale když to tak vezmu,tak ten další rok jsem v podstatě vždycky měla nějakého dotyčného,se kterým jsme se jakože nějak to no .. bavili. :DD Ale teď .. nic. Nikdo. Prostě úplně sama. :D Je to divný .. ani žádné vyhlídky,nikdo na obzoru a asi se mi ani nechce nikoho hledat. Takže si dávám zřejmě oficiální volno. Pf. :D v osmnácti je to docela smutný. Když to je tím malým městem.. došly možnosti. Nechám to tenhle rok náhodě a budu doufat,že až všechno klapne a já za rok vypadnu,tak že tam na mě někde čeká někdo mnohem lepší,než to co jsem měla zde. Každopádně doufám,že mi za dva týdny vyjde totálně parádní víkend v Praze s kámošema,jelikož tam jedu na první lekci přípravek na vejšku .. tudíž v sobotu přes den studium,večer kalbaa a druhý den jsem myslela že fesťák,ale hoši chtějí radši na fotbal. Další věc co nikdy nepochopím.
.
.
Young God - Halsey
♡
Untitled | via Tumblr
 


Komentáře

1 Unicorn | Web | 10. září 2015 v 13:24 | Reagovat

Fotbal nechápu, nemám ho ráda a nikdy nebudu :D. Každopádně s tím kamarádstvím je to trochu těžší. Je mi líto že si takhle ztratila kamarády, bohužel věta "už to nikdy nedopustím" neni vůbec na místě. Protože v tom momentě kdy se ti někdo líbí a začneš ho mít ráda, na ní úplně zapomeneš. Tak to prostě je. Přeju ti aby si to s D. urovnala a aby se pak našel ten NEJ :))

2 cincina | Web | 10. září 2015 v 18:20 | Reagovat

Oh, tak s tím klukem mě to mrzí no. Rozchody nikdy nejsou hezký.
Díkybohu, že jsem ještě na praxi, ale pak to taky přijde:D Předpokládám, že nám to také budou všichni neustále dokola opakovat:D Jakobych nevěděla, že budu maturovat:D Přesně.

3 Lenuš | Web | 10. září 2015 v 21:38 | Reagovat

jo, to moc dobře znám, že z kámoše je lepší nedělat přítele :)

4 Laura. | E-mail | Web | 13. září 2015 v 16:34 | Reagovat

Nieee, vždy som zástanca vzťahu, bezohľadu na okolnosti, bodka! :D Veď si zober, ste kamaráti, ale ak tam proste bolo niečo viac, tak bolo, a jedného dňa by ste to aj tak obaja ľutovali. Radšej ľutovať, čo sa stalo, ako to, čo sa nestalo. Podľa mojej revolučnej teórie. :D

A vzťahy, come on, girl. Som sama celý život, a je to fajn, miestami sa človek chce tu a tam rezať, občas plakať alebo skočiť z nejakej vyššej budovy.. ale inak je to faajn. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama