Aaa zase to nevyšlo.

6. září 2015 v 16:53 | Olja:)
Psala jsem v minulém článku,že doufám v poklidnou Dočesnou bez dramat? Ha. Tomu se směju.
x | via Tumblr


Shrnu ten "týden" ve škole. Hned v úterý na nás vybalila třídní milion věcí ohledně seminářů a maturity,takže jsem přišla domů naprosto přeinformovaná. Ve středu jsem hned měla tři ze čtyř seminářů,takže jsem se dozvěděla,že všechny sešity,které jsem si nakoupila,jsem si koupila naprosto zbytečně,jelikož si máme nosit již vypracované MO,které si máme sehnat nevim kde a podle nich se prý už budeme jenom trochu doučovat. Hned nám krásně naplánovala písemky z jednolivých maturitních otázek až do ledna,takže další přeinformování. Ve čtvrtek už to bylo o něco lepší,jelikož mi odpadl seminář ze zemáku a já tak měla jenom do půl 12,tudíž jsem si odpoledne mohla zkusit loňský didakťák z ájiny a byla jsem velice překvapená,že bych měla 82%. Jsem na sebe docela pyšná. V pátek byl naprosto libovej školní den,jelikož kromě toho že jsem musela vstávat na třídnickou od sedmi,jsem měla do půl 11,takže jsme si s maminou aspoň zašly na oběd.

No a teď už k víkendu. Opět se u nás ve městě konaly chmelové slavnosti. Na pátek jsem se domluvila s dvěma kamarádkama,že si půjdeme dát předem rumíka,aby jsme šly do města s lepší náladou. Nakonec jsme šly hned v pěti,páč se ještě přidaly další dvě kámošky. Ruma jsme vypily v podstatě ve dvou,takže jsem přišla do města už úplně mimo. Na jednu stranu jsem i ráda,že jsem aspoň neutrácela další peníze za pivo a vlastně ani za nic jiného. Nebo já vlastně nevím .. pamatuju si tak první dvě hodiny a pak si pamatuju tak poslední 3 hodiny .. ale mezitím mám tak dvouhodinové okno,kdy absolutně netuším kde a s kym jsem byla. :D Docela sranda. Údajně jsem se ale zase předvedla v celé parádě,jelikož mi ráno pár lidí psalo,proč jsem jim říkala tohle a tamhleto a navíc jsme se vcelku chytli s bejvalým,takže paráda. Naneštěstí se pak D. chytil s vlastníkem jedný hospody,odkud ho docela brutálně vyprovodil,takže jsem ho odváděla domů a pak mi jeho mamka volala taxíka. Můžu vám říct,že pátek byl hodně podivnej večer.

V sobotu jsem vstala sice v 8,ale z postele jsem vylezla až ve dvanáct,protože mi bylo mizerně. Bolehlav,teplota,žaludek na vodě,kocovina jak fík. No jednoduše paráda. Byla jsem ale s kámoškama domluvená,že půjdeme odpoledne na Horkýže a pak zase domů se vyspat,aby jsme večer vydrželi. Jak jsme řekly,tak se stalo. Až na to že jsem domů místo ve tři přišla v pět. Hodila jsem si hodinu a půl šlofíka a pak mě probudil telefonát od D. ,kdy jsem absolutně netušila,co se děje. V tom hovoru byl ještě vcelku normální,což se o zbytku večera říct nedalo. Navečer jsem do města šla s dalšíma kamarádkama a hned první setkání s klukama a s D. bylo celé nepříjemné. Sobotní večer už jsem si dala jenom pár piv a na zbytek alkoholu se radši vybodla. Ovšem D. se prostě rozhodl,že ten večer na mě bude totálně hnusnej a ještě začne nabalovat mojí spoluhráčku,asi aby mě naštval. Což se teda povedlo. Ovšem pak jsme se prostě připletli do rvačky a vážně to nebyla sranda,jelikož jsem se totálně bála,co se komu stane atd. Můžu vám říct,že jsem za celý víkend měla nervy nadranc spoustukrát. Večer jsme ještě dostali další bídu v hospodě a skončili radši u kámoše doma,odkud jsem šla domů ve čtyři ráno. Dneska jsem opět totálně nepoužitelná,ale musím se naučit první dvě MO na písemku,takže jsem zvědavá,jak to udělám.

Taky mě zřejmě čeká vyřešení pár věcí s bejvalým a vyřešení hodně věcí s D. ,jelikož jeho víkendové chování bylo opravdu hodně přes čáru. Letošní Dočesná mě totálně psychicky vyčerpala. Ještě že je jenom jednou za rok.
.
...
Untitled
My drawing :)
 


Komentáře

1 adelaide-audrey | Web | 6. září 2015 v 22:14 | Reagovat

Jojo,sice ještě nechodím na semináře a nepřipravuji se na maturitu(jsem ve druháku na gymplu),ale takzvané přeinformování znám velice dobře,navíc učitelé z testama rozhodně neotálí ...

2 Dáda | Web | 7. září 2015 v 10:15 | Reagovat

To je hrozné, už u x blogerek jsem četla, jak se na ně ta škola najednou navalila a vidím to i u své kamarádky :/ Jinak tě obdivuji, měla jsi celkem akční víkend a jak jsi ho zvládla, já bych byla mrtvá už po tom jednom dni :D

3 Adell Kott | Web | 7. září 2015 v 16:45 | Reagovat

tak aspoň sis víkend užila:) to nenávidím když mi lidi píšou" a víš že si dělala blablabla" :DD nebo říkala..:D

4 cincina | Web | 7. září 2015 v 18:42 | Reagovat

Teda první týden a už takový zápřah? Učit se už z maturitních otázek?:DD Blázni. My to měli v pohodě. Sice nás třídní taky zahltila informace o matuře a seminářích... ale tak nějak normálně:D V pátek krásně do divadla:D No nádhera!:D
Aspoň, že i ten pátek ti krásně vyšel!:)
Hehe, chmelové slavnosti:D U nás bude taky něco podobného, ale až ke konci září a jdu tam s kamarádkou. Ještě, že já se do takových stavů, kdy si nic nepamatuju, nedostávám:D Já musím mít přehled o tom, co, kde a s kým dělám:D
Je mi líto, žes měla o víkendu nervy kvůli D. a bývalému. Ale ono se to zase srovná neboj:)
Doufám, že se ti povedlo se to naučit:D Držím palce!:)

5 Luci | E-mail | Web | 7. září 2015 v 20:33 | Reagovat

ty obrázky jsou pěkný :) takový nával jsme měli taky a co se týče maturitních otázek - měli jsme to stejné :D teda v dějepise a v zsv... takže jsme během roku neustále vypracovávali maturitní otázky a trávili nad tím spoustu času :D a ten víkend... měla jsi teda vážně živo :D kocovinu nesnáším a do rvačky bych se teda přidat vážně nechtěla :( přeji úspěšný další týden :)

6 Unicorn | Web | 7. září 2015 v 22:03 | Reagovat

Tak na nás takhle krutí nebyli i když jsme byli ve čtvrťáku. Začali jsme si jen sepisovat postupně maturitní otázky a byli jsme poučeni jak musíme makat hned na začátku nebo to nebudeme stíhat. Blbost. Já jsem jasným důkazem. Začala jsem se připravovat až měsíc před maturitou :D.
Ty jsi teda číslo :D. Je vidět že si měla opravdu nabitý víkend. Ale já zastávám názor že jednou za čas je to třeba:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama