Jak jsem protancovala noc.

18. října 2015 v 18:40 | Olja:)
Čauky. Jo je to zvláštní,že? Dlouho jsem na začátku článku nepozdravila. Co není může být.
Pinterest: Kreative Ideen entdecken und speichern


Jak už jsem psala někdy v nějakém minulém článku.. kecičky ohledně toho co se právě děje v mém totálně skvělém životě,budu psát pouze jednou týdně,jelikož zase tak skvělý život,abych měla častěji co psát,prostě nemám. Tudíž.
V úterý jsem šla poprvé v životě na nehty. Ano,správně. Olja má umělé nehty. Sice ty nejkratší co vůbec jdou,ale stejně s tím neumím absolutně existovat. Sebrat něco ze země nebo napsat esemesku je vcelku nadlidský úkol. Ale jako líbí se mi to. Ptáte se proč někdo jako já,udělal takovouhle dámičkovskou věc? Protože mám za 3 měsíce maturitní ples,na kterém chci vypadat jako fakin princezna a s tím souvisí i nehty,tudíž se potřebuju s tím do tý doby,naučit normálně fungovat. Jak na to ale nejsem zvyklá,tak mě to ze začátku docela bolelo s tím cokoliv dělat,ale teď po těch 3 dnech už je to výrazně lepší. Tak snad si zvyknu. Uvidíme,jakou to má výdrž,až s tím příští týden půjdu na trénink. :D

Sobota byla opět ve znamení přednášek Scio kurzů. Už jenom příští týden mě čeká filosofie a první předmět přípravných kurzů mám za sebou. Neskutečný jak to letí. Pak mě čekají ještě 2 víkendy OSP,no a pak už čas vyrazit naostro k přijímačkám. Jako o ty určitý lekce mám vždycky pocit,že tomu rozumím a že to umím. Ale bojím se,že u těch přijímaček budu mít totální okno a bude to v prdeli. Naštěstí můžu dělat klidně šest pokusů těch Scio testů a bude se mi počítat jenom ten nejlepší výsledek. To je docela výhoda. Ale samozřejmě bych to chtěla zvládnout co nejlépe hned na poprvé.

Včera jsem přijela asi v osm domů a za rekordních 45 minut jsem se stihla hodit do gala tak,abych mohla vyrazit na Prodlouženou hodinu Tanečních. Domluvili jsme se s pár lidma ze třídy,že si tak jako nostalgicky půjdeme zatancovat a vzpomínat na sakra dobrý časy v Sextě a na sakra dobrý ožírací pátky po tanečních. Sice jsem tam přišla o dvě hodiny později,ale i tak jsem si zatancovala pár pěkných jivů a waltzů a ploužáčků. Vcelku mě udivilo,že si to ještě pamatuju. Z tanečních jsme ještě vyrazili do klubu,kde jsme nakonec vydrželi do tří. A to jsem si říkala,že jsem unavená a že půjdu brzo domů. Vtipné je,že naposled jsem v tom klubu byla v teplákách a tentokrát jsem šla ve společenském a s podpatkama. Docela rozdíl no. Každopádně mám totálně zdevastovaný nohy z těch podpatků,na kterých jsem protancovala noc. Ale to je taky příprava na maturák,kde budu mít ještě o 5cm podpatek vyšší. Už se těším.
Neděle je taková učící. Sice jsem celý den hlídala u táty bráchu,ale stejně jsem se zvádla trochu naučit dvě MO ze ZSV,tak snad ta písemka nějak dopadne.
Día de muertos
Takip ettiklerim | Tumblr
Alone....
 


Komentáře

1 Lia | E-mail | Web | 19. října 2015 v 19:06 | Reagovat

Jak si čtu tvoje články, tak mi furt připomínáš maturitu. Netěším se, jsem strašně nervozní už teď :D
Na taneční kašlu, nějak se to vyvine :D

2 Adell Kott | Web | 19. října 2015 v 19:46 | Reagovat

to s těma nehtama naprosto chápu:D, mje vlastní mám šílené tak když jsem na nich byla poprvé a spadly mi třeba drobný na zem tak jsem je sbírala hodinu:D to já taneční měla v pondělí, takže na nějaké velké kalby to potom moc nebylo :D

3 Ginny . | Web | 20. října 2015 v 16:35 | Reagovat

"Dobrý ožírací pátky po tanečních " .. :D Jojo , jako by mi to něco řikalo ... :D ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama