Listopad 2015

Naposledy.

24. listopadu 2015 v 12:03 | Olja:)
Slovo "naposledy" vystihuje celý můj letošní rok. Mám na mysli školní rok. Ohledně tohohle slova se ve mě perou radostné a smutné pocity a já vlastně nevím,které jsou horší.
autumn, awesome, and nature image

Don't act.

20. listopadu 2015 v 17:23 | Olja:)
Jednou pro změnu napíšu článek v pátek místo v neděli. Aspoň uvidíme,jestli se něco zajímavého,co bych vám chtěla sdělit,děje i během týdne.. spíš ne. Přiznejme si to. Už zase je období,kdy žiju od víkendu k víkendu.
quote, love, and funny image

Blame it on the vodka.

15. listopadu 2015 v 14:49 | Olja:)
True story,bro.
sad, quote, and cry image

Jak mě přípravky nepřipravily,ale vyděsily.

10. listopadu 2015 v 15:55 | Olja:)
Teprve až dnes jsem si tak nějak uvědomila,že jsem vlastně vůbec nenapsala článek o posledním víkendu. Hm. Proč asi. Protože se vlastně neudálo vůbec nic zajímavého.
girl, hair, and black and white image

Autumn playlist.

4. listopadu 2015 v 8:02 | Olja:)
Playlist jsem si dlouho dohromady nedávala,tudíž čas tak učinit.


Ano vím. Poslouchám takové ty typické populární "radiovky". Když já to mám prostě ráda. Rozhodně si poslechněte moje oblíbené Simple Plan. Sice je tahle písnička úplně jiná než jejich klasické songy,ale je fakt nakažlivá.
quote, text, and sometimes image

A už zase rok nechci vidět žádný barvičky.

1. listopadu 2015 v 14:14 | Olja:)
Halloween je za námi a s tím i skončil můj halloweenský týden. Byla jsem na třech různých halloweenských akcích a měla na sobě dvě různé masky. Řeknu vám to narovinu. Je docela sranda se takhle jednou za rok zmalovat,ale když si na obličej patláte 3x tunu barev a pak to 3x musíte sáhodlouhým procesem dávat dolů .. vážně toho máte zase na rok plný zuby.
november, autumn, and fall image