A už zase rok nechci vidět žádný barvičky.

1. listopadu 2015 v 14:14 | Olja:)
Halloween je za námi a s tím i skončil můj halloweenský týden. Byla jsem na třech různých halloweenských akcích a měla na sobě dvě různé masky. Řeknu vám to narovinu. Je docela sranda se takhle jednou za rok zmalovat,ale když si na obličej patláte 3x tunu barev a pak to 3x musíte sáhodlouhým procesem dávat dolů .. vážně toho máte zase na rok plný zuby.
november, autumn, and fall image

Ještě na začátek .. vyšel nám maturitní klip,což je vlastně něco jako pozvánka na náš maturitní ples. Takže kdo se chce podívat je to tady. (jo jasně vím,že se snažím o utajení své identity a tady všichni uvidíte kdo jsem,kde studuju a jak vypadám,ale já jsem z toho videa hrozně nadšená :D)

Vážně jsem si tenhle týden užila. Dva v podstatě naprosto bezvýznamný dny ve škole,skvěle užitá diskotéka ve škole,ve středu poklidná party u kamaráda,čtvrteční nákupy s mamčou,páteční váleníčko doma,sobotní fandění a nakonec sobotní party v hospodě a v klubu. O těch prvních dvou party jsem již psala v minulém článku,takže se pojďme plynule přesunout k sobotě.
S maminou jsme v sobotu odpoledne vyrazily ještě s jednou její kámoškou do KV na volejbal. Ta kámoška je totiž rozhodčí,takže jsme se jely částečně podívat na ní,ale já tedy spíše na již zmiňované Karlovarsko,které hostilo Odolku. Byla jsem celá natěšená,že uvidím ty hvězdy,které si KV nakoupilo. Byly jsme tam poměrně brzy,jelikož ta kámoška rozhodčí tam musí být vždy dřív. Vlezly jsme do takového vestibulu,kde jsme na ní čekaly a najednou vyleze z šatny jeden z hráčů KV a ještě ke všemu můj oblíbený a dost pěkný Kriško. No můžu vám říct,že jsem zůstala s otevřenou pusou čumět a byla jsem naprosto omámená tím,že si tam jen tak chodí přede mnou. :D Jako já vím,že jsou tihle chlapi vysocí,ale takhle když stál vedle mě O.o byl fakt obří. No když se otočil k odchodu tak se na mě tak pousmál,asi mu přišlo vtipné jak na něho zírám. :D A mamina se mi pak ještě dalších deset minut smála. Potkala jsem tam i jednu kámošku,která chodí s jedním z hráčů KV,tak jsem se jí hned vyptávala,jestli je zná a jací jsou. Samozřejmě je zná,protože pánové bydlí všichni v nějaké perfektní vile,že. No joo vrcholoví sportovci. Přiznala mi,že ten jeden z nich (další kunda jak svině :3) je prý docela namyšlený,ale tak zase má na co chlapec.. v 18ti letech hrát extraligu,repre,bydlet ve vile se spoluhráčema a vydělávat slušný peníze .. no kdo by to nechtěl. :D Každopádně KV vyhráli 3:0,tím pádem jsem byla doma ještě poměrně brzo.

Sice party v hospodě,kam jsem plánovala jít,byla už od sedmi..ale já dorazila až někdy na desátou. Malovat se mi už totálně nechtělo,takže jsem si udělala zase toho rádoby strašidelnýho klauna,co jsem měla ve středu. (viz. předchozí článek). V hospodě to bylo fajn,po dlouhé době jsem viděla mý boys. (jo prostě jim tak říkám :D) S kámoškou jsme se pak ještě vydaly do jednoho místního klubu,kde na nás všichni koukali jak na blázny,co to sakra máme na ksichtě. No .. asi slavíme Halloweena sami. V klubu jsme si docela parádně zatancovali a zapařili s jedním kámošem z dávných dob a začal nás tam s kámoškou nabalovat nějakej kluk,kterého jsme potkali na dámských záchodcích. Ve finále jsem se dozvěděla,že je mu čerstvě 17. :DD Docela jsem zírala,že jsem asi z úplně jiný doby,protože se mi hned snažil narvat svůj snapchat a začal se mě ptát,jestli taky posílám polonahý fotky. Tak jsem se docela zasmála a jenom jsem si tak v duchu řekla,že na tohle už jsem asi stará. Jsem holt asi z jiný doby,že mi přijde divný posílat cizím klukům svoje polonahý fotky? :DD nebo já fakt nevim. Domů jsem dorazilav kolem čtvrt na šest a ještě než jsem se odlíčila.. co co vám budu povídat,spát jsem šla skoro v šest a v devět jsem vstávala,takže nádherné tři hoďky spánku. Jojo Olja ty to zase vedeš. Pak se nediv,že usínáš ráno na semináři.
ariana grande image
grunge, touch, and pale image
chapter, month, and 2015 image
quote, hate, and good image
clouds, grunge, and light image
talent, sleeping, and sleep image
 


Komentáře

1 Hann❤ | Web | 1. listopadu 2015 v 15:28 | Reagovat

Jeeeh. Já mám kamaráda, no kamaráda, řekněme, že v mych představách je to spíše můj muž ež kamarád, který hraje volejbal a já měřící sotva metr šedesát vedle skoro dvoumeteového, sedumnáctiletého fešáka.. Jo budou to asi vždycky jen představy:DD "je sice namyšlenej ale další kunda jak svině" achjoo my bychom si povídali asi hodně dlouho!:DD ale hlavně, že jsi si tento týden užila:)

2 Ter. | Web | 1. listopadu 2015 v 18:02 | Reagovat

Ovšem konec druhého odstavce mě donutil zauvažovat nad mým netalentem na míčové hry. :D To se tak někdo má.
Jsem ráda, že sis tenhle týden užila. Za to usnutí na semináři to určitě stálo! :D

3 Lia | E-mail | Web | 1. listopadu 2015 v 20:14 | Reagovat

Já si užila taky moc dobře prázdniny, ex mi poslal zprávu, že mě posílá hluboko do prdele, dozvěděla jsem se, že si kámoška ubližuje do toho jsem musela chudáka kamaráda v pátek vzít domů ještě s jeho kámošem, zlil se tak kvůli své holce, že chudák mu bylo blbě ještě dnes..
Jojo, jeden den a tolik zajímavostí :D

4 Monica. | Web | 2. listopadu 2015 v 17:44 | Reagovat

Věřím, že to patlání musí být docela otravný. Proto jsem se k tomu nikdy neodhodlala a nemám to v plánu :D
Jéé, Odolka, to mám celkem blízko :D
To s tím sedmnáctiletým snad nemyslíš vážně, ne? :D Sice mi ani těch sedmnáct nebylo, ale taky mám občas pocit, že jsem z jiný doby :D vždyť to není normální.

5 Crazy Jull | Web | 2. listopadu 2015 v 19:53 | Reagovat

To video máte dobře vymyšlené. :)
-CrazyJull

6 Luci | E-mail | Web | 2. listopadu 2015 v 23:53 | Reagovat

takové super zážitky :D taky bych asi koukala, kdyby se tak zjevil přede mnou :D měla jsi poměrně akční večer :D nebo spíš celou noc? :D ale tak aspoň sis to užila :) udivuje mě, že po tobě chtěl polonahé fotky :D

7 Mariiis_N | Web | 3. listopadu 2015 v 19:00 | Reagovat

Taky bych chtěla slavit halloween, no třeba někdy :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama