Prosinec 2015

2ol5

30. prosince 2015 v 18:31 | Olja:)
Tak nějak se stalo "tradicí",že si takhle před začátkem nového roku sepisuji zážitky z toho,se kterým se loučím. No a jelikož se neskutečně rychle rok s rokem sešel,je tu už opět čas na článek s tématem: "Olja a její rok 2ol5."
Varuju vás .. ne každý tenhle článek zvládne.
december, funny, and 2015 image
A ještě bych vám chtěla popřát krásný nový rok, užijte si pořádně Silvestra a pijte tak,aby jste si ráno pamatovali aspoň něco. :D A bacha na petardy. (loni mi jedna bouchla v kapuce a není nic příjemnýho na hořících vlasech -.- :DD)

"Už nepij." "Dobře." "A chceš pivo?" "Tak jo."

28. prosince 2015 v 14:46 | Olja:)
Lol. To je tak jediné mé vyjádření k nadpisu. Abych to nějak objasnila. Sobotou to začalo a pondělkem to končí. Neboli .. Vánoce jsou za námi,Silvestr před námi a to znamená pijeme. A pijeme všechno co teče. :X
boy, hangover, and heartbreak image

Den poté.

25. prosince 2015 v 21:35 | Olja:)
Áááá zase se ukázala moje lenost. :D letos je to se mnou vážně hrozný.. žádný vánoční články,žádná pravidelnost článků a dokonce ani ten článek s dárkama nedám dohromady. To je fakt neskutečný. :D
cat, christmas, and funny image

Zase po roce přišel ten čas.

23. prosince 2015 v 17:06 | Olja:)
Rok se s rokem sešel a já opět píšu článek,ve kterém vám budu přát to,co vám přejou zřejmě všichni vaši kamarádi a známí. hudbu prosím

Je dvacátého třetího večer a všichni se nemůžeme dočkat zítřejšího dne,kdy se budeme celý den válet u pohádek,kterých jede od rána do večera opravdu požehnaně. Den,kdy se všichni můžeme pořádně nacpat tím naprosto výborným bramborových salátem a řízkem popřípadě kaprem(v tom případě vám přeji,aby jste se najedli v klidu bez dušení nějakou kostí). Den,kdy si budeme přát,aby už táta konečně dojedl a my mohli jít rozbalovat tu tunu dárků,co se zase nashromaždila pod stromečkem. Prostě na ten den,na který se těší snad každý člověk,ať je mu kolik mu je. A já bych vám tímto článkem tedy chtěla opět popřát..

Krásné Vánoce!

Prožijte je v klidu a bez zbytečného stresu,pořádně se nacpěte a nemějte z toho žádné výčitky,klidně se celý den válejte,protože stejně už máte určitě všechno připravené. Radujte se z dárků a ještě více se radujte z radosti těch,kterým jste dárek dali. Prostě si to naprosto užijte a mějte se rádi. :)
christmas, foreveryone, and gif image

Jak jsme se vetřeli na firemní ples.

20. prosince 2015 v 13:24 | Olja:)
Čaute. Za čtyři dny jsou Vánoce. Lol. Mému mozku to ještě stále nedošlo. Ale co. Dárky mám a to je to hlavní. Že nemám cukroví,výzdobu,vánoční náladu,sníh a ani stromek? Who cares .. :D
christmas, wonderful, and winter image

Letos to asi nevyjde.

13. prosince 2015 v 16:44 | Olja:)
Když se v archivu podívám na články z prosince roku 2014 a roku 2013,vidím článek z skoro každého dne. Vidím články plné vánoční atmosféry. A letos? Je třináctého prosince a já píšu teprve třetí článek za tenhle měsíc. A vánoční atmosféru nenajdu ani v jednom z nich. Letos to asi nevyjde. Smutné? Asi.
santa, christmas, and credit card image

England 2015 - London,Brighton,Eastbourne

6. prosince 2015 v 21:58 | Olja:)
Hello my friends. Říkala jsem si,že když už jdu sepsat nechutně dlouhatánský článek ohledně mého výletu do Anglie,mohla bych vás aspoň anglicky pozdravit.

Recenze: Filmy 1.7

3. prosince 2015 v 5:05 | Olja:)
Po nějaké té době zase tedy sepíšu recenzi,když jsem se trochu hecla a mrkla se na pár nových filmů.

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část / The Hunger Games: MockingJay Part 2

dobrodružné drama,sci-fi,thriller
USA
2015