Leden 2016

Jak jsem pořádala dospěláckou pyžamovou party.

31. ledna 2016 v 21:22 | Olja:)
Říkám si,jestli není trochu smutný,že články píšu vždycky v neděli,protože kdybych je psala uprostřed týdne,tak bych neměla o čem psát. Jop .. žijeme víkendama.
quote, sugar, and trust image

Poslední náctiletý rok.

27. ledna 2016 v 10:21 | Olja:)
A je to tady .. jako každý rok přišel den dvacátého sedmého ledna a to znamená,že Olja slaví narozeniny. Každý rok se na to těším,ale jak je to letos?
19, candle, and happy image
Samozřejmě že i letos jsem se těšila. Kdo by se netěšil na vlastní narozeniny,že? Vždycky jsem se těšila až budu zase o rok starší a blíž k něčemu (nejdřív to bylo sezení vepředu,pak občanka,pak sladkých 16,pak dospělost :D). A čemu jsem blíž letos? Letos slavím poslední náctiny. Zní to hrozně. :D Příští rok už to bude prostě dvacka .. to už vážně smrdí dospělostí tohleto. Nemám pocit,že bych ve svých 19ti letech byla připravená na dospělácký život. Nebo respektive na maturitu,odchod z domova,vejšku nebo snad dokonce práci. Ale dneska bych nad těmito věcmi neměla přemýšlet. Budu se radovat z toho,že je mi ještě pořád krásných devatenáct a že mám celý život před sebou. Věřím,že tenhle devatenáctiletý rok bude naprosto skvělý a že se mi v něm povede zvládnout všechno,co jsem si vysnila.

Dneska jsem zřejmě dostala od školy dárek v podobě vyučování do půl 10. Odpoledne mám rodinnou oslavu u taťky a zítra mám oslavu s rodinou od mamky. V sobotu slavím letos v menším počtu s kamarády v hospodě,takže doufám,že se neopiju tolik jako loni na osmnáctiny a že budeme pařit do rána. Vždyť je mi sakra 19! Můžu už úplně všechno. :D
Happy b-day Olja!
birthday, happy, and princess image
candle image
birthday, happy birthday, and happy image

Recenze: Filmy 1.8

24. ledna 2016 v 21:19 | Olja:)

Po triliardě let zase nějaké ty typy na filmy na znuděné večery :) nemám totiž vůbec náladu psát,co se dělo minulou sobotu po mém maturáku a už vůbec ne to,co se dělo tenhle pátek. Takže počkám na příští víkend a doufejme,že o tom už se mi bude chtít psát.
Btw. ještě se mrkněte na aftemovie z mého maturáku o kterém je předešlý článek. Já to video totiž naprosto miluju.
-> tu

Pí a jeho život / Life of Pi

dobrodružné drama
USA,VB, Tchaj-wan
2012

Ten nejlepší večer v životě.

18. ledna 2016 v 19:28 | Olja:)
Ozývám se po takové době,ale víte co .. když na něčem rok dřete,protože chcete,aby to bylo perfektní a ono se to fakt povede ... ten pocit je k nezaplacení!

Jak jsme šli "koukat na film".

9. ledna 2016 v 17:15 | Olja:)
Nějak nevím,jestli mám mít radost z toho,že mám zhruba za 150 hodin maturák a že ty nervy konečně skončí. A nebo jestli z toho mám být ještě víc na nervy,než z toho jsem poslední rok. To už bych totiž dost pravděpodobně opravdu skončila na xanaxu a nebo v nemocnici. :D
one direction, drag me down, and 1d image

Není to zase nějaký dlouhý?!

4. ledna 2016 v 21:22 | Olja:)
Asi by bylo vhodné zase nějak sepsat události posledního týdne. Nebo možná celých prázdnin. Otázka je,jestli se k tomu vůbec ve vzpomínkách chci vracet. :X :D
(btw. za 23 dní je mi devatenáct. to je hnus.)
flowers, pink, and snow image

Novoroční předsevzetí,které se prostě musejí splnit. :D

2. ledna 2016 v 6:45 | Olja:)
Tenhle článek jsem vážně měla v plánu napsat a když jsem teď zjistila,že je to navíc i téma týdne .. jdu do toho.
2016 image