Novoroční předsevzetí,které se prostě musejí splnit. :D

2. ledna 2016 v 6:45 | Olja:)
Tenhle článek jsem vážně měla v plánu napsat a když jsem teď zjistila,že je to navíc i téma týdne .. jdu do toho.
2016 image


Jenom bych ještě předem chtěla napsat,že do tohohle článku si napíšu vážně to,co splnit prostě musím .. žádný takový to "zhubnout" , "najít si kluka" a tyhle ty strašně random věci. Ale spíše prostě to,co je skutečně důležité :)

1) Mít naprosto parádní maturitní ples a užít si ho.
U nás na škole je prostě tradice,že maturanti mají klasický maturitní ples ve velkém tanečním sále s kapelou,moderátorem,předtančení (které si tancujeme a připravujeme společně s choreografkou sami),polonézou,chvilkou na červeném koberci při šerpování,kde každému maturantovi tleskají jeho kamarádi a rodina,půlnočním překvapením,odšerpováním a pořádnou kalbou až do druhého dne. A jelikož jsem "hlavní" organizátor maturitního plesu naší třídy,mám s tím nervy již od loňského ledna,takže to prostě musí všechno vyjít podle mých představ a být to super. Budu mít krásný šaty,účes a prostě si to chci neskutečně užít. :3

2) Udělat maturitu.
Myslím,že to snad každý chápe. Maturita je první velká zkouška,kterou musí většina z nás zvládnout,aby mohla pokračovat do dospěláckého života. No a na mě přišla řada letos. Silně doufám,že si vytáhnu čtyři otázky,které budu umět a maturitu zvládnu v pohodě.

3) Udělat přijímačky a dostat se na vysokou.
Další prioritou následující půl roku bude zvládnout přijímačky na lepší percentil než ten,který jsem získala při prvním pokusu. Budu pevně doufat,že při jednom z těch dalších pokusů to klapne a já se dostanu aspoň na jednu ze tří vysokých škol,na které si posílám přihlášky.

4) Dostat se na MU v Brně.
To souvisí s tím třetím bodem. Pokud přijímačky zvládnu hodně dobře,tak bych ze všeho nejradši chtěla jít na Masaryčku v Brně. Brno je krásné město,kde je spoustu možností a navíc parádní obor,hezká fakulta a vážně se mi tam líbí. Básním o tom už rok,takže moc prosííím ať to vyjde. :D

5) Najít si nějakou brigádu na léto.
Loni jsem celé léto pracovala v Tescu na pokladně a to už letos opravdu nechci,jelikož to byl kvalitní očistec. Toto léto jsem původně chtěla letět do Kanady navštívit sestřenku,ale jelikož na to nemám a zřejmě ani nebudu mít peníze .. musím si najít nějaký jiný plán. Jedna možnost je sehnat si něco v Čechách a druhá možnost je odletět na 3 měsíce (když zvládnu udělat maturitu na první pokus - musím!) někam do zahraničí a pracovat jako pokojská nebo hosteska a nebo animátorka,což by mě bavilo asi nejvíc. Ovšem na tyto práce je pěkný nátřesk,takže uvidíme..

6) Odstěhovat se.
Tento rok ukončuji střední školu a s tím přichází i odchod na vejšku nebo popřípadě do práce. A jelikož bydlím na malém městě,tak tady rozhodně neseženu ani jedno z toho,tudíž musím odejít někam pryč. A popravdě se na to odstěhování odtud už docela těším. Jasně že budu jezdit na víkendy asi domů,ale i tak .. konečně vypadnu někam do světa. :D

7) Osamostatnit se.
Tenhle bod zase souvisí se všemi body nad tím. Tím že odejdu někam do jiného města,odcházím i od rodičů,teplého jídla,vypraného prádla,peněz od nich a takové té jistoty,že to za mě doma vyřeší. Je čas začít se starat sama o sebe. :)

8) Být spokojená.
Ano tohle zrovna je takový random bod .. ale já si ho nemohla odpustit. Čeká mě těžký rok a bude v něm hodně změn. Já doufám,že ať se stane cokoliv,zvládnu to nějak vyřešit a nebudu muset být zklamaná sama ze sebe. Věřím,že mám kolem sebe lidi,kteří mi pomůžou některé ty body nad tímto,zvládnout. Opravdu jsem na tenhle rok zvědavá a doufám,že ať mi 2016 přinese cokoliv,budu spokojená. :)
2016 and newyear image
A jenom abych tak popsala Silvestr.. asi se tomu ještě v nějakém článku budu věnovat,ale aspoň tak na rychlo to napíšu. Začínala jsem u Majky,kde to byla docela sranda. I jsem si po sto letech zahrála aktivity,takže paráda. Přesun ke kámošovi mezi samé kluky byl poněkud divoký. Celé to působení u něj doma si moc nepamatuju. Každopádně svojí sázku jsem zvládla a prošla jsem se po náměstí o půlnoci jenom v ručníku. Gratulujte mi. Taky jsem se stihla pohádat s D. ohledně mého úžasného chování .. ano evidentně jsem se zase předvedla. V klubu bylo úplně narváno a já znala snad každého druhého člověka,takže jsem pořád jenom někoho objímala a přála mu šťastný nový rok. Pomineme to,že jsem tam byla do zavíračky s kámošem z Loun,se kterým jsme se spolu nikdy moc nebavili,ale poslední dvě akce jsme spolu prokalili. Taky jsem se tam potkala s tím mladým .. na to jak jsem se bála,že to bude trapný ho vidět,jsme se spolu až moc důvěrně objali. Silvestr to byl zvláštní .. ani mi to moc nepřišlo jako Silvestr.. spíš jenom jako nějaká další kalba,ze které si pamatuju prd a za kterou mi zase všichni něco vyčítají. Poté co jsem se ale dozvěděla dneska.. asi bych se fakt měla zase trochu uklidnit. Přece jenom z tohohle už by mohl být průser. Tak mi držte palce,ať to dobře dopadne. :) do maturáku nepiju. Smutné na tom je,že ten je už za 2 týdny.
 


Komentáře

1 *Anne | Web | 2. ledna 2016 v 14:16 | Reagovat

Přeju hodně štěstí :) Já se stresuju z maturity už teď a to mě teprve čeká druhá polovina třeťáku :D

2 Ter. | Web | 3. ledna 2016 v 11:40 | Reagovat

Řekla bych, že si všechny body můžeš na pohodu splnit, když se tomu budeš věnovat - a že přesně to už několik měsíců aktivně děláš. Máš na to, držím ti palce a přeju ti hodně úspěchů. :-*

3 Monica. | Web | 3. ledna 2016 v 15:50 | Reagovat

strašně moc bych ti přála, aby ti to vyšlo! :) pro mě tenhle rok bude naopak takový nezajímavý, žádné změny v něm teď nevidím. Budu dál pokračovat ve studiu na gymnáziu, bydlet u rodičů a všechno bude tak nějak při starém, což je vcelku nuda :D ale těším se na to, jaké možnosti a akce mi ten rok nabídne :)
Takže aby ti to všechno vyšlo, držím palce! :)

4 Kakadyla | 4. ledna 2016 v 15:18 | Reagovat

Doufám, že ti to vše vyjde! :) V Brně bydlím, takže můžu souhlasit, že je to krásné Brno :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama