Jak jsme zakončili plesovou sezonu.

14. března 2016 v 18:16 | Olja:)
Pamatuji si,že jsem v nějakém článku už psala,že jsem ráda,že již plesová sezona skončila. Akorát jsem zapomněla,že vlastně na jeden ples ještě půjdu. Teda já jsem vlastně nevěděla,jestli na něj vůbec půjdu. A tak teď nějak ani nevím,jestli bylo dobře,že jsem šla.
food image


Začnu jednou jinak a to čtvrtkem místo pátkem. Ve čtvrtek jsme totiž opět po roce vyrazili na středoškolky ve volejbale. Jelikož máme na škole skoro všechny členky volejbalového týmu každoročně to docela vyhráváme. Tohle bylo teprve okresní kolo,kde proti nám nastoupily pouze dva týmy,takže jsme to rychle vyhrály a pak už koukaly akorát na kluky,kteří to i přes nic moc sestavu nakonec taky vyhráli,takže teď ve středu jedeme hromadně do Teplic na kraj. Tak snad předvedeme něco pořádného i tam. To je ke čtvrtku zřejmě všechno.

Jelikož mě v sobotu čekal můj druhý pokus scio testů,celý týden jsem se pečlivě učila skripta ze zsv a v pátek jsem se konečně dostala i k osp,které jsem ale docela zanedbala. V pátek jsem tedy zcela vybodla na školu a radši si doma udělala potřebné věci a poté se šrotila.
V sobotu jsem vstávala o půl páté ranní,abych stihla první bus směr Praha. Naštěstí jsem jela ještě se dvěma spolužáky,takže to nebylo tak hrozné. Vtipné jednou vstávat a jít na bus v dobu,kdy se většinou spíše vracím z hospody. Hah. V Praze jsem byla o dvě hoďky dřív,tudíž jsme si zašli na ranní čokoládu a snídani. Prošli jsme si zavřené velikonoční trhy na vylidněném Staromáku a snažili se najít stánek se zmrzlinou v trdelníku,což je teď prý hrozná novinka a já to musím ochutnat. Stánek jsme sice našli,ale opět byl zavřený a po testech už se mi takovou dálku nechtělo. Tak třeba příště. Samotné scio testy byly opět vyčerpávající,dlouhé a těžké,takže jsem zase polovinu nestihla a mám z toho opět nepříjemný pocit a další schízu,že se na tu vejšku v životě nedostanu. Každopádně mám ještě tři pokusy,takže se modlím,aby to jednou vyšlo.
Po sciích jsem si zajela ještě do nákupáče,protože Majka bude mít v sobotu oslavu narozenin a já jí chtěla něco koupit. Nakonec jsem skončila v kabince s šatama sama pro sebe a i jsem si jedny černé vážně koupila. To ostatně asi rozhodlo o tom,že tedy na ten ples přeci jenom půjdu. Nebojte .. Majce jsem taky něco koupila. :D

Dorazila jsem domů poměrně brzo,ale přesto jsem na ples došla až o hodinu později,jelikož přípravy byly opravdu zdlouhavé. Šaty mi ale slušely a to mi stačilo ke štěstí. :D Ples byl .. no prostě zvláštní. Celé se to točilo kolem dramatu mých dvou kamarádů,kteří spolu chodí,ale neustále mají nějaký problém. Nejdřív mi brečel jeden,potom druhý a já nevěděla,na čí stranu se vlastně dát. Nakonec ta holčina odjela a ten kluk s náma (se mnou) kalil až do rána a bylo to vážně super. Mám ho ráda.. prostě takovej skoro brácha. :3 každopádně se toho během večera stihlo dít opravdu dost. To že jsem se zase vcelku kvalitně opila,bych jenom tak zmínila. Tancovala jsem snad s úplně každým,což ne vždycky dopadlo dobře,jelikož ne vždycky jsem si stihla uvědomit kdo to je a jestli vůbec můžu tohle udělat. Bohužel jednou to nevyšlo a já si to neuvědomila,takže mám totální výčitky svědomí,že to ta kamarádka viděla a tak. Ale snad ne. Přece jenom s tím klukem nechodí a ani tam ten večer nějak nebyli spolu. I přesto mě to nijak neomlouvá. Olino Olino! Jeden by řekl,že už jsi se uklidnila. Jak dlouho ti to vydrželo? Ok. Asi měsíc. haha. úspěch.
Zpět k plesu. Sranda byla,když se mě kamarád snažil zvednout do vejšky a jelikož to jaksi neustál,rozplácli jsme se oba přímo uprostřed parketu a jelikož tam zrovna nikdo moc nebyl,bylo to krásně vidět. Jop super. Další opilej kámoš to viděl a myslel si,že se tam válíme ze srandy a skočil přímo mezi nás. Takže si vemte tu situaci .. tři opilý magoři leží uprostřed parketu vysmátý jak leča a tý jediný holce mezi nima se vykasaly šaty až pod prsa. Výborný. Opravdu děkuju sama sobě,že jsem se rozhodla nejít na ostro. Přičemž bych zcela pominula konstatování jednoho kamaráda,že je fakt rád,že jsem si vzala tanga. Jak to věděl .. to si fakt nepamatuju.
Přesouváme se z plesu do klubu. Tam vlastně ani nevím,kdo kromě nás,kteří jsme přišli z plesu,byl.Nějak jsem sotva zvládala sledovat sebe a svoje kamarády. Panákovali jsme,tancovali jsme,skákali jsme kdo došáhne na discokouli, oblejzali jsme sloupy, oblejzali jsme sami sebe při tanci, předávali si ledy z pusy do pusy (jelikož jsem tam byla jediná holka a čtyři kluci tak si představte jak skvěle to asi vypadalo). Popravdě se ani nedivím,že jsme na tom parketě byli skoro sami,protože já nás neznát,tak si řeknu,že mezi ty nechutně se navzájem olizující se a evidentně hodně opilé lidi tancovat nepůjdu.
Působení v klubu jsem zakončovala s D. což tady nebylo poslední dva měsíce,takže super. Zase jednou flashback do starých kolejí. Ale nemůžu říct,že to nebylo super. :D Olino! :D

Domů to běžně z klubu trvá tak 20 minut. Já šla s tím kamarádem,co se kolem něho točilo to drama a cesta nám trvala hodinu. Celou cestu jsme se podpírali navzájem a já se jenom modlila ať dojdu domů,protože z těch podpatků už jsem měla brutálně zdevastované nohy. Taky mě samozřejmě napadlo,že pudu spát k D. ale to by dopadlo hodně špatně,takže jsem šťastná,že jsem si to zase rozmyslela. :D Sečteno,podrtženo.. v sobotu jsem jela 27 hodin v kuse bez spánku a domů jsem došla v půl sedmé ráno. Nádhera. V neděli vstávačka a šrocení se na pondělní zkoušení z maturitních otázek. Výborný. A pak se divím,že mám rýmu a kašel jako kráva a je mi na umření. A to mám zítra od sedmi a v sobotu celodenní zápasy v Teplicích. Já jsem celou dobu říkala,že tuhle plesovou sezonu nemůžu přežít. Ale bylo to kurevsky skvělý!!
quote, sad, and bad image
am, bad, and bitchy image
quote, sad, and love image
girl, fun, and bad image
vodka, party, and drunk image
i, обои, and am image
 


Komentáře

1 *Anne | Web | 14. března 2016 v 19:22 | Reagovat

Strašně mě baví tyto články ! :D Pak na to budeš ráda vzpomínat :) Jen si užívej život, samozřejmě pokud dáš zkoušky :D Věřím že jo :) úspěch si udělala už jen v tom, že si fakt dokážeš sednout a učit se :D to bych potřebovala i já.

2 fotkyprirody | Web | 16. března 2016 v 17:37 | Reagovat

Mas pekny blog chves sa zapojit do sutaze tak sa mrkni na moj blog

3 Natálie | Web | 18. března 2016 v 15:32 | Reagovat

jak vidím, tak ty taky teď maturuješ.. :D :/

4 steel32 | Web | 18. března 2016 v 15:46 | Reagovat

haha, scia rulez, já byla na prvním termínu a půjdu teď na ten třetí :DD
ZMRZLINA V TRDELNÍKU? proč o tom já nic nevím?! :OO
a jéé, fakt bych měla náladu na to, řešit něčí problémy na plese :D taky nikdy nevím na čí stranu se mám postavit a pak stejně ještě dostanu vynadáno :DD
a ta cesta domů :DDDDDD klasika co? :D

5 Hann❤ | Web | 20. března 2016 v 12:28 | Reagovat

Achjo:D teď se cítím, jako úplný dezolát, já byla akorát jednou na maturitním plese mé sestry minulý rok a to mi stačilo, nechodím tam. Neumím tancovat, chodit na podpatcích no hrůza :D každopádně si dost dobrá, že jsi to takto vydržela vkuse. Já bych se ale pro ten trdelník ss zmrzlinou vrátila :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama