Jak jsme zezelenali ze zelenýho piva.

28. března 2016 v 21:03 | Olja:)
Jak jsem se na ty prázdniny těšila a jak zase rychle utekly. A co to znamená? Že jsem zase o něco blíže maturitě. Super.
skin, quote, and heart image


Minulý týden se dal ve škole přežít. Přece jenom ty tři dny místo pěti jsou znát. Ve čtvrtek ráno jsme šli se třídou fotit tablo. No vypadám tam zase jak retloš,ale co naděláš. Ksicht nezměníš. Naštěstí to nezabralo moc dlouho a já se mohla zvesela celý den učit. Což jsem ostatně dělala celých pět dnů prázdnin. Super. Ale zpět ke čtvrtku. Zelený čtvrtek. Co to znamená? Pro všechny normální lidi to zřejmě znamená něco spojeného s křesťanstvím a tímhle vším,ale bohužel o tom nic moc nevím (jasně tupá Olja), každopádně pro mě to zelené pivo. Aneb po x letech jsem svolala starou dědkovskou partu z tanečních a šli jsme si pěkně jako postaru sednout do hospody na pivo. Přece jenom to ale ve spoustě věcí bylo jinak než jako dřív. Za prvé .. pili jsme zelený pivo. Ne každému sedlo. Za druhé.. byli jsme v jiné hospodě. Kde v ten den bylo totálně narváno. Za třetí .. nikdo tam nebyl v páru. Za to těch ex tam mělo spoustu z nás spoustu. Haha. No sranda byla. Moje největší štěstí bylo to,že tam byl i táta,takže jsem celý večer pila na jeho lístek,tudíž jsem tak nějak přestala počítat kolikátý že už vlastně mám a ono se to nějak vyvrbilo. Drbalo se,fotilo se,pomlouvalo se, objímalo se,zpívalo se a tak dále. Někdy kolem půlnoci padlo rozhodnutí to přesunout jinam a tak nějak se stalo,že jsem v jiné hospodě z původních asi patnácti lidí, zůstala jenom já, spolužák a můj partner z tanečních ejkejej manžel od sedmé třídy. Zajímavá situace. Odpadali jsem asi již v půl 1,jelikož jsme v hospodě seděli už od půl sedmé. No není se čeho divit. Spolužák v hospodě začal nabalovat nějakou blondýnu,tudíž jsme se s mužem tak trochu vypařili k němu koukat na film. Hm.. pokud mě znáte tak víte,že většinou když jdu koukat na film, skoro nikdy žádný film vlastně nevidím. A ani tentokrát tomu bohužel nebylo jinak. Jo jasně .. usli jsme asi po 15 minutách filmu. No sranda.

Páteční ráno bylo velice vtipné,jelikož nám bylo vcelku zle a měli jsme hlad,tudíž jsme se rozhodli zajít na koblihu a u toho vyzvednout toho spolužáka,který blondýnu ve finále nesbalil,jelikož se tam nějak objevil její manžel. Haha. Na koblihu jsme si došli a u toho ještě stihli skočit na cígo s jedním klukem,který mě poslední dobou docela balí,ale trochu horší je,že má holku. No ten jenom chudák docela koukal,když zjistil,kde jsem spala. Never mind. Zase jednou se nějaká akce povedla. Ale přísahám .. tohle už byla poslední kalba do maturity! (wish me luck with this decision) Jo a ještě rada na závěr.. vážně zařiďte,aby vám někdo vzal telefon,když jste pod obraz. Nestačíte se divit,co jste během večera stihli všechno všem naslibovat.

No. A to je tak celé,co je na mých velikonočních prázdninách zajímavého. Zbytek dnů jsem trávila doma učením maturitních otázek a sledováním skins,které jsem ze zoufalosti začala sledovat znova,jelikož všechny moje seriály mají zrovna pauzu. Už mi z toho učení hrabe. A to jsem teprve začala. Měsíc do maturity. Fuck it all. Velikonoce jako každý rok bojkotuju. Je to stupidní svátek .. kdyby se aspoň mohli ožrat i holky a zmlátit u toho pár debilů.
Příští víkend budu zase celý pryč,protože v pátek jedu do Brna,kde mě v sobotu čeká další casting ohledně letní brigády,který už prostě musí vyjít!! Takže mi držte palce a myslete na mě. A ještě víc mi je držte v neděli,protože jedu na další pokus scio a tenhle už musí doprdele klapnout,protože já na tu vejšku fakt chci jít. So please karma .. do this for me. Please .. :)
quote, laugh, and true image
life, grunge, and people image
effy stonem, KAYA SCODELARIO, and gif image
 


Komentáře

1 Denia | Web | 30. března 2016 v 20:00 | Reagovat

Naše parta z tanečních jsou jenom spolužáci ze třídy a je to bezvadný, protože tak podnikáme víc akcí a díky nim je to v té škole aspoň trochu dobrý :D.
S učením ti přeju hodně štěstí, mě matura čeká až/UŽ? za rok! :D A s těma Velikonocema máš naprostou srandu, akorát u nás chlastají i holky :D.

2 *Anne | Web | 31. března 2016 v 20:40 | Reagovat

zelené pivo jsem nikdy neměla, možná proto že pivo nepiju obecně, snad jen černý :D :) Aspoň že sis to užila a držím samozřejmě palce ! :)

3 Andey | Web | 2. dubna 2016 v 19:52 | Reagovat

Když jsem četla, že jste pili zelený pivo, tak jsem si vzpomněla, jak jme ve škole brali svátek sv. Patrika.
Tak to jsi si prázdniny užila. :)
Držím palce. uvidíš, že to všechno vyjde. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama