Jak jsem sepsala celých deset omg.

25. dubna 2016 v 22:23 | Olja:)
Lol. Pamatujete,jak už jsem několikrát říkala,že do maturity už fakt nikam nepůjdu, fakt nebudu pít a fakt se budu doma učit? Já už ani nevím,co na to mám sama sobě říct.
love, quote, and sad image


Jasně. Proč ne, viď. Když se chci minulý týden po škole učit,tak musí být venku krásně, že nevydržím sedět doma a radši jdu s klukama na pivo ven. Jasně. Ve čtvtek jsme se teda jako původně šly s Majkou ven učit. Jenže hádejte co.. stejně jsme zase skončily u piva. Oukej. Tudíž .. o víkendu nikam nejdu! Budu doma! Maturita za týden, přijímačky za týden a tobě už jde fakt o prdel Olino. Jasně. Neměl mi tenhle můj vnitřní monolog někdo zopakovat v sobotu večer,kdy jsem zase práskla dveřma a přišla v neděli v deset dopoledne? Jo měl.

Back to my "awesome" weekend. Kámoš měl v sobotu oslavu jednadvacky. Původně jsem fakt jít nechtěla! Už kvůli některým pozvaným lidem a už kvůli tomu učení. No jo noo jenže jsem se mezitím s dalším kamarádem (jo budu mu zatím říkat kamarád :D) domluvila,že spolu půjdeme po x letech jen tak ven pokecat o tom,co se v poslední době dělo. A že toho nebylo málo. Cesta započala směr Kauf, páč jsme jaksi měli ruma,ale na coličku se nějak zapomnělo. S celou výbavou jsme se už přesnuli za řeku na takové creepy místo, kde jsme seděli snad tři hodiny v totální kose a u toho jsme vypili celou tu flašku. (Omg pro tenhle článek poprvé). Když už jsme usoudili,že jsme si řekli asi tak všechno a možná i víc než jsme chtěli,tak jsme se vydali zpátky do civilizace,přičemž jsem cestou ještě vyzvedla Majku,která z té oslavy také zdrhla za jedním z jejích .. echm.. jak to nazvat .. kamarádů. :D To je hezký slovo. Rozloučila jsem se s kamarádem (omg pro tenhle článek podruhé) a vyrazila již společně s mou drahou bestfriendkou na již zmiňovanou oslavu. Jasně .. všichni normální lidi tam dorazí max. o hodinu později jenom Olja zase přišla o celé čtyři hodiny později! Gratuluju.
Překvapivě mě všichni docela rádi viděli .. nebo to tak aspoň vypadalo a oslavu jsem si vcelku užila. Povídali jsme si, objímali jsme se, zpívali jsme tak až z toho byl nesnesitelný řev, natáčeli jsme se, rozmlátili jsme jeden stůl a ve finále se všichni rozhodli,že je čas se někam přesunout. V tu chvíli nastal menší úprk,kdy jsem s Majkou běžely do klubu za dalšíma našima .. echm.. kamarádama. (Omg pro tenhle článek potřetí)
Hned při vstupu do příchozí haly nenarazím na nikoho jiného než na K. (ten jeden zajíček o kterém už jsem někdy psala), s tím jsme se dlouho neviděli, tudíž přivítačka hned na schodech. V samotném klubu jsme byly poměrně chvíli než dorazil náš zbytek z oslavy a začala ta pravá sranda. Zase jsme ovládli parket, přičemž tam bylo pár chvil,kdy jsem tancovala já a šest kluků. (Omg pro tenhle článek počtvrté) Během večera se toho stihlo dít ještě spoustu. Spousta panáků, spousta mírně úchýlných tanečků, spousta cigár, spousta objímaček. Dokonce jsem se tam s jedním klukem,kterýho skoro neznám,vítala, jak kdyby jsme byli největší kámoši :D (Omg pro tenhle článek popáté) Pak nastaly trochu důvěrné chvilky s K. ,kdy na nás zase půlka lidí čuměla stylem omg-co-tyhle-dva-spolu-maj. (Omg pro tenhle článek pošesté). Nooo a už se dostávám k závěru večera. Hádejte s kým ta Olja asi zase skončila? Hm? Áno správně s D. To nikdo nečekal -.- (Omg pro tenhle článek posedmé)

Tak nějak jsme totiž skončili na parketě jenom spolu a pak jsme se šli nadejchat vzduchu ven, kde to ještě vypadalo docela v pohodě .. jenže. Když došlo na lámání chleba,jestli se mi teda chce šlapat přes celý město nahoru domů nebo nechce. Padlo na nechce,že. (Omg pro tenhle článek poosmé) A to je přesně ten důvod,proč jsem šla jak asociál v deset dopoledne domů v tom stejném zakouřeném oblečení, co jsem měla den předtím, s vlasama jak vrabčí hnízdo, rozpatlaným makeupem, rohlíkem a colou v ruce. Což prosím dámy a pánové.. byla moje snídaně. (Omg pro tenhle článek podeváté) A abych to teda tak nějak zakončila .. večer to byl veselý. Stihlo se toho zase až moc a já teď mám zase plnou hlavu věcí,které nesmím říct skoro nikomu. OMG PRO TENHLE ČLÁNEK PODESÁTÉ!
people, grunge, and quote image
Dream, quote, and grunge image
 


Komentáře

1 osobnivesmir | Web | 27. dubna 2016 v 20:00 | Reagovat

To znám, nikam se nejde a pak se třeba jde. :)

2 crazyjull | Web | 28. dubna 2016 v 20:33 | Reagovat

S tím rozmláceným stolem mě to rozesmálo. :D Když jsem byla na třídním srazu, tak moje spolužačky zase nějakým způsobem rozdělily gauč naší bývalý třídní na dvě poloviny. :D

3 Monica. | Web | 29. dubna 2016 v 20:14 | Reagovat

Zní to naprosto skvěle, teda až na tu maturitu, ale co, žiješ jenom jednou, ne? :D zase ani ta maturita by se neměla úplně hrotit, takže je fajn, že si to užíváš a nestresuješ se. a určitě to dáš, držím palce! :)

4 Ev. | Web | 29. dubna 2016 v 20:34 | Reagovat

Podle mě celkem dobrej způsob, jak se připravovat na maturitu :D Já jsem se taky skoro vůbec neučila, žádnej stres :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama