Jak mi konečně aspoň něco vyšlo.

8. dubna 2016 v 16:33 | Olja:)
Už se mi dlouho nestalo,že bych tak strašně nechtěla psát článek,protože se mi tak strašně moc věcí nechce přiznávat .. a když to napíšu, už to skutečně bude pravda. No .. tak pojďme na to.
unicorn, horse, and ice cream image


Nejdříve se vrátím o týden zpět k minulému víkendu. Ten byl velice náročný a opravdu už takový víkend zase nějakou dobu nechci zažít. :D V pátek jsem vyrážela po hodně dlouhé době do Brna,jelikož mě tam v sobotu čekal další casting ohledně mé letní brigády. V Brně mám tetu,tudíž jsem spala u ní a bylo to docela fajn. V sobotu ráno jsem šla vyzvednout kamarádku,která jela na casting se mnou a už jsme vyrážely směr jakýsi hotel,kde se celá akce konala. Na castingu se nás nakonec sešlo asi jenom osmnáct,tudíž o mnoho méně než na tom prvním. Tento byla ale od jiné agentury než jsem byla kdysi,tudíž jsem pořádně nevěděla,co čekat. Paní která zastupovala italskou firmu vypadala nejdříve vcelku přísně,ale poté co začala mluvit se již zdála velmi sympatická a i přes ten její italský přízvuk jsem jí skvěle rozuměla. Vysvětlili nám jak bude casting probíhat a takový klasický úvod. Nejdříve jsme se všichni postupně představili a řekli o nás základní informace,což bylo docela v pohodě. Poté následovala pohybová část,kde jsme tancovali nějaký taneček. Následně jsme měli tzv. "volnou disciplínu",kde jsme se mohli blejsknout něčím,co jsme si připravili. My jsme se s Terkou rychle domluvily,že zatancujeme jeden taneček,který jsme se naučily na školení té druhé agentury. Mělo to vcelku úspěch. Následovala pauza na oběd a rozhodnutí o tom,že všichni postupujeme do druhého kola. Ve druhém kole to již byly osobní pohovory přímo se zástupkyní italské firmy,která se nás ptala na různé věci a když měl člověk štěstí,rovnou mu oznámila,že ho bere a dala mu předběžnou smlouvu. Světe div se,ale konečně mi něco vyšlo a já byla jedna z těch šťastných. Vzali mě!!! A jelikož jsem slíbila,že vám řeknu,co budu celé léto dělat až když mě vezmou .. teď přišel ten čas.

Již loni jsem chtěla jet pracovat jako animátor někam do zahraničí. Jenže jsem v té době měla přítele,kterého jsem nechtěla na několik měsíců opustit a tak jsem se na to vykašlala. Jenže letos jsem si na to vzpomněla znovu a rozhodla se,že tentokrát to již zkusím. Našla jsem si jednu českou agenturu,se kterou jsem jela na víkendové školení,kde nám v podstatě představili celou tuto práci,co vše to obsahuje a učili nás spoustu užitečných věcí,aktivit a představení. Po tomto školení jsem to chtěla ještě víc a tak jsem vyrazila na první casting na Řecko a Kypr. Tam mě bohužel nevybrali kvůli malé časové dostupnosti. Mohu totiž jenom na tři měsíce kvůli maturitě a (snad) vejšce. Další casting od této agentury je až zítra v sobotu,na který již ale nejedu,protože jsem si mezitím našla ještě jednu slovenskou agenturu,která dělala minulou sobotu casting v Brně a to na Itálii. Jak jsem psala v odstavci výše .. tam to vyšlo,tudíž jedu na 3 měsíce pracovat jako animátorka do jednoho hotelu u jezera Lago di Garda v Itálii. Jsem z toho naprosto nadšená! :D Navíc mi nabídli místo sportovní animátorky,které jsem chtěla ze všeho nejvíce,tudíž si myslím,že toto léto bude naprosto super. Sice je to velice náročná práce,jelikož časově to vyjde na 10-15 hodin denně, vcelku málo placená a vycházet se všemi hosty v hotelu a neustále se usmívat a být aktivní také není žádná sranda. :D Ale já to zvládnu! A už se na to neskutečně těším.

A teď k té horší části minulého víkendu. V sobotu večer jsem ještě narychlo přejížděla domů a v neděli ráno zase v půl 6 zpět do Prahy,jelikož mě čekal třetí pokus scio testů. Tudíž můj předposlední pokus na Brno. Opravdu nechápu,co už dělám špatně,ale prostě .. zase to nevyšlo. Zase jsem dopadla hůř než minule,tudíž jsem si percentil opět nevylepšila a tudíž stále nemám dostatečný na to,aby mě vzali na vejšku. Včera,když přišly výsledky,jsem se totálně složila a brečela snad půl hodiny. Vážně nenávidím pocit toho,že jsem asi už definitivně úplně blbá nebo k ničemu. Naštěstí večer mě to trochu přešlo a chytla jsem druhý dech a rozhodla se,že teď už vážně nebudu dělat nic jiného než se jenom učit a trénovat ty testy .. a že ten poslední pokus prostě dopadne dobře! Protože já na tu vejšku prostě chci. Tak mi prosím držte všechno palce a ostatní prsty,co máte,protože jinak už nevim.

Tento víkend budu trávit s učením doma a akorát v sobotu večer asi skočím k Majce po sto letech pokecat a mrknout konečně na to maturitní dvdýčko. A nejspíš se i trochu opít .. je toho poslední dobou zase moc. :D
Swan, blue, and animal image
tree, art, and hand image
mandala, art, and drawing image
 


Komentáře

1 eLLen May | E-mail | Web | 10. dubna 2016 v 11:20 | Reagovat

Lago di Garda ?! Tý jo to ti přeju ..já bych se tam ráda podívala, je to jedno z míst co mám na seznamu :).. Aktivní člověk, můj člověk ;-) ať Ti to výjde budu držet pěsti!!

2 Ter. | Web | 10. dubna 2016 v 12:55 | Reagovat

Jsem ráda, že ti ten casting vyšel. Tohle mi připadá jako naprosto skvělá zkušenost, za kterou by starší generace zabíjela (soudím z toho, co mi vtloukala do hlavy maminka). Každopádně gratuluji a doufám, že to celé proběhne bez problémů a že si to užiješ. :)

Co se těch scio testů týče, v těchto věcech je největší problém zvládnout ten nátlak, který na tebe ze všech stran působí. Jsem si ale jistá, že zvládneš i tohle a kdyby náhodou ne, nejsi na sklonku života. Při nejhorším by sis dala rok pracovní pauzu a zkusila to příště. Tak jako tak, zvládneš to. :)

3 steel32 | Web | 10. dubna 2016 v 14:48 | Reagovat

bože, ten "jednorožec" mě rozsekal :DD
áá, congrats, vzali tě!!! :D zní docela zajímavě :D
a joo, scio testy.. nemluv mi ani, moje percentily jsou absolutní poděs :D už se začínám smiřovat s tím, že prostě budu dělat příjmačky z matiky :/
jinak hodně štěstííí! :D

4 cincina | Web | 10. dubna 2016 v 19:35 | Reagovat

Páni!:O Tak to budeš mít skvělé! Animátorka v Itálii? Paráda:D

5 Andey | Web | 10. dubna 2016 v 19:45 | Reagovat

Tak to gratuluju. Určitě si to moc užiješ. :) Držím palce. Určitě ty testy zvládneš. :)

6 sarushef | Web | 11. dubna 2016 v 17:12 | Reagovat

To zahraniničí ti hrozně závidim, já bohužel co se týče tance nic neumím, ale taky přemejšlím, že bych na něco podobnýho mrkla, hodně mě to zajímá.

Scia jsem psala taky a ještě mám dva termíny, výsledky mi taky nevyšly kdovíjak a minimálně několik bodů k přijetí mi pořád chybí, hehe. Blbě jsem si to pravděpodobně časově rozvrhla, ale kdoví, jestli další pokus bude lepší.

7 Monica. | Web | 14. dubna 2016 v 16:46 | Reagovat

Woow, ta brigáda je fakt skvělá! Lago di Garda... tam je to naprosto nádherné, miluju Itálii :3

A s těma testama ti držím úplně všechny prsty, které mám! Určitě to zvládneš :)

8 Ellí | Web | 15. dubna 2016 v 15:52 | Reagovat

Týjo, tak tomu říkám zajímavé letní brigáda! Je fajn, že ti to vyšlo :). Na Lago di Garda jedu začátkem prázdnin s rodinou na dovolenou, takže kdo ví, třeba se tam potkáme :D. Každopádně se tam moc těším a jsem zvědavá, jaké to tam bude :)).
S testy samozřejmě držím palce. Já mám na tyhle věci naštěstí ještě kupu času. Zatím si užívám střední :))).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama