Květen 2016

Jak to celé slavnostně skončilo.

29. května 2016 v 14:02 | Olja:)
Zvláštní pocit stát na prknech toho našeho malého divadýlka a držet v ruce to, k čemu směřovalo celých mých osm let na gymplu. Je zvláštní vědět, že teď už to doopravdy a definitivně skončilo. Je to taková zvláštní nostalgie.
memories, quote, and text image

Jak se moje snažení konečně vyplatilo.

23. května 2016 v 11:26 | Olja:)
Víte,jak jsem minule pronesla,že jsem strašně happy člověk,protože jsem udělala maturitu a přes léto budu mít svojí vysněnou brigádu? Tak teď jsem oficiálně asi nejšťastnější člověk na planetě .. proč?
Ještě na začátek .. v sobotu jsme byly s kamarádkou na běhu "Barvám neutečeš" .. byl to totálně skvělý den plný barev,smíchu,tance,vtipů a různých totálně skvělých momentů. Rozhodně jedna z nejlepších akcí za tenhle rok. Příští rok chci znova! ♥ na tom obrázku je moje jméno napsané azbukou.

Jak jsem konečně odmaturovala.

16. května 2016 v 16:13 | Olja:)
Pořád si to nějak neuvědomuju,ale jo .. mám to za sebou! A světe div se .. zvládla jsem to! Novopečená úspěšná maturantka Olja.
yes, light, and pink image

Jak proběhlo celých osm let na gymplu.

3. května 2016 v 16:27 | Olja:)
A je to tady. Teď už definitivně je to tady. Maturita je již v plném proudu. To je konec prostě. :D Já tomu nejsem schopná uvěřit .. jak je možný,že už ta střední skončila? To už je těch nekonečně krátkých (ha! oxymorón!) osm let fakt za mnou?
black and white, photo, and photography image