Červenec 2016

Animační měsíc v Itálii 2ol6.

25. července 2016 v 20:09 | Olja:)
Konečně jsem se dokopala k tomu vybrat pár fotek, které bych vám chtěla ukázat a které by tak trochu popisovaly můj měsíc v Itálii, kde jsem pracovala v jednom hotelu jako animátorka. Pokud o tom chcete vědět něco víc,nalistujte si článek pod tímto a nebo dva články pod tímto.
beach, summer, and shell image

Jak je zase všechno jinak.

20. července 2016 v 15:24 | Olja:)
Drazí a milí .. tak jsem si naivně myslela, jak vám budu psát články o svém italském dobrodružství každý týden a ono prd z toho. Všechno je zase úplně jinak. Tak si to pojďme probrat.
purple, grunge, and sky image

Jak přežívám léto v Itálii.

9. července 2016 v 13:10 | Olja:)
V minulém článku jsem vám toho moc nenapsala, takže teď bych to chtěla napravit. Opravdu nemám čas skoro na nic natož na psaní, ale jelikož vím, že jste chtěli vědět jaké to je a jak se mám .. tak si pár minut najdu.
A ještě když vidím to téma týdne .. falešný úsměv. :D No to se naprosto hodí. Falešný úsměv nasazuji každý ráno, když vyrážím do své animační práce a sundavám ho o osmnáct hodin později.
summer, beach, and ocean image

Jak mám čas napsat pouze pár vět.

2. července 2016 v 13:53 | Olja:)
Ráda bych vám popsala všechno ohledně mé práce v Itálii jakožto animátorky. Věc se má ale tak že tahle práce je tak časově náročná, že nemám ani čas vám napsat všechno. Pracuju zhruba 18 hodin denně, spím tak 4 a 2 hodiny denně mám volno, přičemž tohle "volno" znamená akorát tak se připravovat na další akce. Do noci trénujeme různé choreografie, které jsou neskutečně těžké a 2x týdně máme muzikály. Práce je šíleně náročná, jelikož spoustu lidí tu neumí anglicky, takže je složitý se s nimi dorozumět. Náš šéfanimátor a choreograf jsou blázni, který mají dvojí osobnost .. jednou jsou normální a podruhý na nás hystericky ječí. Uvažujeme s další slovenkou že pojedeme domů už za měsíc. Je to úplně jiný než jsem si představovala. Volno žádný, práce plno. Jsem šíleně unavená a vyšťavená. Mrzí mě,že nemám čas napsat víc. Možná někdy. Užívejte léta.. vaše Olja.
beach, sea, and summer image