Jak je zase všechno jinak.

20. července 2016 v 15:24 | Olja:)
Drazí a milí .. tak jsem si naivně myslela, jak vám budu psát články o svém italském dobrodružství každý týden a ono prd z toho. Všechno je zase úplně jinak. Tak si to pojďme probrat.
purple, grunge, and sky image


V minulém článku jste se dosti detailně mohli dozvědět jak to teda vlastně teď v mém životě chodí, co dělám, kde jsem a jak moc si to "užívám". Tudíž pokud chcete něco vědět o mém italském dobrodružství jakožto animátorky sportovních aktivit v jednom hotelu nedaleko Peschiera del Garda, narolujte si článek pod tímto. Jelikož v tomto článku už mé práce atd. věnovat nebudu, protože suprise suprise .. jsem doma. V minulém článku jsem vám psala, že tahle práce je v realitě vlastně něco úplně jiného než vám naslibují na castingu, v emailech a na webových stránkách. A tak se stalo, že jsem se jednoho dne už nechtěla podřizovat svému šéfovi a podivnému choreografovi a řekla jsem jim, že chci jet domů. Tímto nastaly ještě větší hádky a věc vyvrcholila tak, že mi řekli, že musím o víkendu 16.-17.7.2016 odjet domů, jelikož si již za mě a další 2 Slováky, kteří odjížděli se mnou, našli náhradu. Společně s tímto oznámením začalo hektické balení a schánění lístků na poslední chvíli, abych se tedy vůbec měla jak dostat domů a můj sen o tom, že za mnou přijede mamina a pojedeme spolu po Itálii, se rychle rozplynul, jelikož jí logicky nedali dovolenou čtyři dny před odjezdem. A tak jsem si sobotního rána s totální kocovinou po rozlučkové party v pátek sbalila svá 3 zavazadla, s obrovským pláčem se rozloučila s těmi normálními lidmi, které jsme v týmu mali (a že jich moc nebylo) a s belgickou skupinou hostů, ze kterých se spíš stali naši kamarádi a ubrečená a s bolehlavem jsem nasedla do autobusu a vyrazila směr Praha a můj domov. Přičemž o mém návratu domů věděli pouze moji rodičové a má nejlepší kamarádka. (tímto zdravím Majku, protože vím, že si během nudy v práci čte můj blog. :D ♥)

Příjezd domů byl takový podivný. Na jednu stranu jsem byla vážně šťastná, že jsem konečně vypadla z toho stereotypu a z toho uzavření v hotelu a z té buzerace od choreografa a šéfanimátora, ale na druhou stranu se mi vážně stýskalo po mojí československé grupě a také po naší belgicko-skotské skupině kamarádů. Celou neděli jsem v podstatě prospala. To víte .. když měsíc skoro nespíte, někdy se ten spánkový deficit musí projevit. V pondělí jsem tak nějak konečně šla za Majkou probrat všechno, co se tady a v Itálii za ten měsíc stalo.. a večer jsme se šly konečně opít. Super zase pít normální český rum a ne pořád tu vodku, kterou věčně chtěli Belgičani pít. -.- Nakonec jsme skončily v hospodě s dalšíma kamaráda, takže vlastně moje "tajemství" ohledně návratu domů už vůbec není tajemství. :D Taky jsem během toho večera stihla odběhnout za P. a vlastně navázat totálně na to, kde to před měsícem skončilo. Úterní den jsem strávila s mamkou a taťkou, přičemž jsem tak nějak vyprávěla svoje zážitky a ukazovala fotky .. a suprise suprise.. zase jsem prospala celý odpoledne. :D

Největší zlom přišel dneska, kdy jsem na facebookové stránce své agentury našla nabídku animátorky v jednom aquaparku v Čechách. No jasně že jsem hned odpověděla, protože jak jsem již zmiňovala v minulém článku, práce animátorky mě vážně baví, jenom mě prostě nebavila pod mým šéfem v Itálii. Heleme se heleme .. ono to vyšlo. :D Akorát že nástup je zítra. Tudíž teď momentálně totálně panikařím, jelikož nemám žádné vyprané věci, protože přeci jenom jsem doma 3 dny. :D Takže šup šup všechno zařizuju, peru, balím, sháním a ruším veškeré své plány, které jsem si stihla za ty tři dny doma udělat. No a zítra zpátky do práce. Můžu říct, že se vážně těším, tak doufám, že nebudu opět zklamaná a že tentokrát to bude vážně super!

Mám pro vás spoustu fotek z Itálie, o které se chci moc podělit a i vám je všechny popsat a představit svoje spoluanimátory a kamarády Belgičany a Skoty atd. ,ale doufám, že chápete, že teď momentálně nemám čas.. ale pokusím se, si ho co nejdříve udělat a všechno tohle vám popsat. A samozřejmě i vám povyprávět všechny party, které jsem v Itálii zažila a všechny storky s Belgičanama .. protože jak mě znáte .. bylo to hodně peprný. :D Těšte se. Olja
forget, quote, and remember image
finally, I Love You, and we can do this image
i miss you, sky, and under the same sky image
 


Komentáře

1 DIYLenka | Web | 20. července 2016 v 21:08 | Reagovat

To je skvelé, že sa ti naskytla práca doma :)!! Ja si tento šk. rok idem robiť v rámci štúdia animátorský kurz a celkom sa teším :) (študujem marketing-Cestovný ruch) A teším sa hlavne na fotky z Talianska :-)

2 Ev. | Web | 20. července 2016 v 21:47 | Reagovat

Máš určitě cennou zkušenost a spoustu zážitků, i když to nedopadlo úplně tak, jak sis představovala. Držím palce, ať ti to tady dopadne líp a ať si v práci spokojenější! :) A těším se na fotky z Itálie! :)

3 Lany | Web | 21. července 2016 v 12:14 | Reagovat

Teším sa na tie fotky z Talianska, lebo je to moja najobľúbenejšia krajina a ked'že tam chodíme dosť často, veľmi mi prirástla k srdcu. ♥

4 cincina | Web | 23. července 2016 v 23:29 | Reagovat

Přečetla jsem si i ty dva minulé články a musím říct, že je to neskutečný:D Pamatuju si ten rozlučkový článek, kde jsem ti myslím přála hodně štěstí, nebo tak něco... a ty už jsi doma:D Ale úplně chápu, že jestli si nebyla spokojená:) Držím palce v té nové práci:D

5 *Anne | Web | 25. července 2016 v 18:33 | Reagovat

Aspoň, že máš jinou práci,poblíž domova :) Itálie je skvělá,ale jak já vždycky říkám, všechno je o lidech. Každopádně jsem zase po dlouhé době napsala článek, budu ráda, když se znovu dostanu mezi tvé oblíbence :)

6 forever.teenager.xx | E-mail | Web | 31. července 2016 v 10:15 | Reagovat

- :OOO omg omg! tak to jsem vážně nečekala! říká se, že nic se nemá vzdávat, ale chápu tě. možná je dobře, že jsi odjela domů. třeba si uvědomí, že takhle se prostě ke svým zaměstnancům chovat nemůžou.
- přeju hodně štěstí s tou novou prací !:)

7 Monica. | Web | 31. července 2016 v 16:53 | Reagovat

Jako, čekala jsem, že přijedeš domů, ale že to půjde takhle rychle? :D Každopádně je asi dobře, že jsi vypadla. Byla jsem teď týden v Chorvatsku, kde byly taky animace, a vzpomínala jsem na tebe, hehe. Jak už jsem psala - obdivuju tě, že jsi do toho vůbec šla a ještě víc, že teď jdeš zase do něčeho nového, ačkoliv zkušenosti z toho minulého nebyly úplně pozitivní. Tak držím palce, ať je to mnohem mnohem lepší!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama