Září 2016

Co jsem se za tohle léto naučila.

27. září 2016 v 18:23 | Olja:)
Ani pořádně nevím, jak mě napadlo, že bych mohla napsat takovýhle článek. Ale napadlo. Evidentně. Tak bez nějakých okecaváček ..
girl, friends, and photography image

Jak jsem si zase jenom stěžovala.

19. září 2016 v 22:50 | Olja:)
Fakt se směju sama sobě. Jaro - nemám čas, maturita. Léto - nemám čas, animace. Podzim - nemám čas, vejška. Pořád dokola ta odporná věta "nemám čas". Jak je možný, že za poslední půl rok nemám čas koukat na své oblíbené seriály? Jak je možný, že nemám debilní 2 hodiny týdně, abych mohla shlédnout všechny ty nové (teď už staré) filmy, které mám na seznamu? Jak je možný, že jsem už rok neměla čas přečíst jedinou knížku, kterou bych neměla v rámci školy nějak povinnou? A jak je sakra možný .. že jsem za půl roku 2016 napsala ubohých 33 článků?! .. Evidentně to možný je.
quote, time, and sad image

Jak jsem si zavzpomínala.

9. září 2016 v 20:31 | Olja:)
Že by se ta Olja konečně odhodlala a napsala ten slibovaný článek plný emocí? A sakra.. fakt že jo. Pro vás to bude asi článek jako každý jiný, ale věřte, že pro mě to je sakra oříšek. Už jenom kvůli tomu vzpomínání na všechny, kteří mi pořád tak chybí.
bangkok, black and white, and sad image

Animační měsíc v Moravii 2016.

2. září 2016 v 8:55 | Olja:)
Vždycky nevím, jak mám začít. Tak prostě začnu. Prázdniny oficiálně skončily. Teda mě ještě ne, protože letos je to první první září, kdy nejdu do školy. Je to zvláštní. Semestr začíná až za nějaké dva týdny, ale stejně mám pocit, že i pro mě prázdniny skončily. Každopádně .. moje animační léto je u konce. Posledním srpnovým dnem byla zakončena moje první animační sezona během které jsem stihla vystřídat dvě animační prostředí, dva animační týmy a dva různé druhy animace. No a jelikož o té italské části už články psací i obrázkové byly .. nastal čas na tu moravskou část. Psací část už bych měla za sebou, tudíž je čas se vrhnout na tu obrázkovou. A jak by řekli moje slovenští spoluanimátoři .. nech sa páčí.