Jak jsem jela zpátky na místo činu.

17. října 2016 v 21:24 | Olja:)
Mám už nějak hodně těch domovů. Přijíždím do Brna: "Vítej doma." Přijízdím do Moravie: "Vítej zpátky doma." Škoda jenom, že do toho svýho pravýho domova se podívám jednou za uherák.
love, grunge, and quote image


Jak to jde v Brně? Jedna asi z nejčastějších otázek od mých kamarádů, rodiny a vlastně i od všech ostatních, kteří nepatří ani do jedné z těhlech skupin. V Brně to jde. Jestli to jde dobře nebo špatně, sama nevím, jenom to prostě jde. A jde to tak rychle, že už je půlka října a já bych měla začít odevzdávat semestrální úkoly, eseje a výzkumy. Překvapivě nemám nic a vlastně ani nevím, jak a kde začít. Všechno mě děsí, straší a občas si vážně říkám, proč jsem na tu vejšku vůbec chodila. No co. Pořád se tak nějak snažím sama sobě namluvit, že ono to nějak dopadne a že to snad nějak zvládnu. Stujte všichni svatí při mě.

Ale teď k víkendu. Jako obvykle. Zase jsem se skoro po dvou měsících dostala do svého druhého animačního domova a to do Moravie. Domluvily jsme se s mojí blonckou, že tam vyrazíme na víkendovou animaci, a tak jsem místo vyspávání a dělání úkolů, jela o víkendu do práce. Otázka je, jestli se vůbec dá nazvat prací, to co jsme tam zase my dvě vyváděly. V sobotu bylo docela dost lidí, takže to bylo super, přičemž ještě během dne přijela jakási trojice bloncky slovenských kamarádů, takže to vypadalo na docela slibný večer. Po práci jsme se vyrazili nostalgicky napříč našeho starého kempu ubytovat. Samozřejmě jsme se museli zastavit aj u původního místa našich stanů, které už tam ale nestáli, takže jsme si po nich zaplakali. Upřímně .. na tom místě bych už dala zákaz stavení stanů a vyhlásila ho jako toxické. Než jsme zvládli přejít se všema těma taškama celý kemp k našemu bungalovu, padla první flaška borovičky. Věřím, že všichni víte, co to je, protože na Slovensku je to evidentně hodně oblíbené, taky je to pěkně hnusné a taky to pěkně rychle opíjí. No což. Při cestě zpátky do jediného stánku, který byl v kempu otevřený, jsme vypili druhou flašku. Stánek vlastní jeden náš známý z léta, ke kterému jsme chodili celé léto na vínko a zrovna v tento večer se dopíjeli veškeré zásoby, takže jsme si koupili 5 flašek vína a bylo veselo. Jelikož byla dosti zima, přesunuli jsme se zpátky k nám do bungalovu, že se bude pít tam. Tam se dělo spoustu věcí od hromadného seznamování se, výslechů, pití, smíchu přes chrápání až po výuku slovenštiny. Vše dopadlo asi tak, že dva chlapci se přesunulu do svého bungalovu a já s blonckou, jejím boyfriendem a jedním z té trojičky jsme zůstali spát na manželské posteli ve čtyřech, takže si zhruba představte kolik jsme měli asi místa. Bloncka s boyfriendem usnuli téměř okamžitě, takže jsme si my dva s F. vykecali díru do hlavy, pomluvili ty dva a ve finále jsme spali dohromady asi tři hodiny. Což by nebylo tak hrozný, kdybych nemusela ráno zase do práce,že. No ani se neptejte, jak jsme asi vypadaly a jak nám to s blonckou v práci šlo. Vyhrávání mega starých hitovek a písniček o chlastání asi nebylo úplně adekvátní. Odbíhání na poolbar, kde nemáme co dělat a ještě tam na tajňáka pít drinčíky už vůbec nebylo v pořádku. Ale sranda byla to se musí nechat. Celý vygradoval cestou domu do Brna, kam mě nakonec chlapci odvezli, takže jsem si pěkně vystoupila přímo před kolejema.

Celý víkend bych zhodnotila asi jako jeden z nejlepších za zase nějakou dobu. Bylo super být zpátky někde, kde jsem strávila poměrně dlouhou dobu. Zase s tou mojí blonckou, se kterou jsme si tak neskutečně sedly a s kterou si spolu rozumíme, jak kdyby jsme se znaly celý život. Zase se všema těma lidma, kteří tam pracují a díky kterým se tam hned těším víc. A nakonec bylo strašně super poznat ty tři slovenský chalany, který strašně ráda znovu co nejdřív uvidím. Hlavně toho jednoho. :33 No však mě znáte. :D (za měsíc vyrážím na Slovensko :DD).
quote, forget, and sad image
black, stars, and mind image
love, quote, and remember image
 


Komentáře

1 buttercup | Web | 18. října 2016 v 11:59 | Reagovat

vypadá to, že jste s blonckou celkem friendship goals. :D celkem závist, jak to tak čtu. :D nedivím se, že ten víkend bereš jako jeden z nejlepších. :D až na ten lack of sleep, no :D ono když se začně pomlouvat, tak se pak blbě přestává no, já to znám. :D ale takový prokecaný večery jsou stejně nejlepší, no nemám pravdu? :D

2 cincina | Web | 19. října 2016 v 22:50 | Reagovat

Hlavně, že sis ten víkend užila:) Není nadto odjet někam pryč, zapařit a zapomenout na problémy:D
O škole ani nemluv, já neudělala ještě vůbec nic:D

3 Andey | Web | 20. října 2016 v 21:04 | Reagovat

Tak to si pořádně užíváš a ani se nenudíš. Je dobře, že jsi sis ní sedla a ti kluci. Určitě napiš, jak bylo na Slovensku.
Jinak neboj, určitě tu školu zvládneš.

4 Alex | Web | 26. října 2016 v 21:51 | Reagovat

Ty jsi vážně párty člověk :D Ale je super, že se máš takhle za kým vracet a na co vzpomínat :) a strávit víkend s přáteli a ještě se přitom vydělat? Víkend snů pomalu :D Tak snad ta akce na Slovensku bude podobně skvělá :D

5 Alex | Web | 26. října 2016 v 21:51 | Reagovat

ps: školy se neboj, to se zvládne - je to VŠ :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama