Jak byla na Slovensku.

22. listopadu 2016 v 15:58 | Olja:)
Když očekáváte, že to na Slovensku s udržením tempa bude složitý a ono to nakonec je ještě horší.
grunge, girl, and tumblr image


Můj dlouho očekávaný výlet na Slovensko mám za sebou. Tak to pojďme nějak zhodnotit a probrat to. Nuže .. přesně před týdnem v úterý jsem vyrážela na svůj velice oblíbený večerní seminář s kufrem, notebookem, kabelkou a ještě taškou, kde jsem měla dárek pro tu mojí bloncku, tudíž jsem zase jela jak Ježíšek. Jak jinak. Seminář díkybože utekl rychle a já už seděla v bude směrem Přerov, kde jsem kupodivu zvládla přestoupit na vlak a už se vezla směrem Vrútky a Slovensko. V Ostravě mi přistoupil L. kamarád z léta, který na to bájné slovenské dobrodružství vyrážel se mnou. No a zde přišlo první opití. L. totiž přinesl flašku jina se spritem a my jí stihli vycucnout za ty dvě hoďky než jsme dojeli na Slovač. Škoda že ten spoj byl noční, tudíž jsme asi 5x schytali nadávky od stevarda, jestli se nechceme utišit. Ale my nechtěli. Výstup ve Vrútkách si moc nepamatuju, jenom si takhle zpětně vzpomínám na tunu sněhu, z čehož jsem byla hrozně v šoku a mírně cestu taxíkem. U bloncky doma jsme předali dárky a zazpívali, přičemž já následně usla s žaludkem totálně na vodě. Ranní pozdní probuzení nebylo nijak veselé, protože nám všem bylo tak zle, že produktivita dne a vlastně i celýho týdne tam byla na bodu mrazu. Tudíž jsme celý den jenom proleželi a jediné co jsme pak navečer zvládly s blonckou, bylo se trochu dát dokupy, udělat chlebíčky a připravit se na hosty. Konečně přijeli kluci. Teda ty ostatní mi byli jedno .. ale konečně přijel F. ten můj sladký slovák. Konečně jsme se po měsíci viděli. No dovedete si představit tu mojí radost. Byla jsem seznámena s legendárním bloncky ex, o kterém jsem toho tolik slyšela a party mohla začít. Hoši přivezli odporně moc flašek finky, který jsme do sebe začali hned kopat, takže jsem ještě pořád nevystřízlivěla ze dne předtím a už jsem byla zase mimo. Ostatně .. jako celý týden tam. Pak dorazili postupně ještě další blocnky kamarádi a byla mega sranda. Já se dočkala reálnýho obětí a reálný pusy a nemohla jsem být šťastnější. Horší bylo rozhodutí vyrazit do hospody a pak do klubu, což bylo celé takové zmatené, opilé a plné alkoholu. Když jsem večer zapadla do postele vedle svýho slováka, tak jsem byla opravdu nesmírně šťastná, že už ta oslava skončila.

Čvrtek byl produktivní podobně jako středa.. aneb všichni jenom leží a modlí se, aby obsah žaludku nešel ven. Jediné co jsme zvládli, bylo si objednat jídlo, který stejně nikdo nesnědl a večer jít na pizzu, kde proběhla obří postmanželská hádka bloncky a jejího ex, na což jsme my dva Češi koukali jak obludu, protože dávka slovenskýho temperamentu byla opravdu moc. Ještě jsem zapomněla, že ten večer jsem byla donucena zase pít borovičku a navrch jíst slimáky. Kupodivu to nebylo tak špatný. Čtvrteční večer jsme se naštěstí rozhodli strávit v posteli u filmu, což jsem si já osobně neskutečně užila.
V pátek byl čas přesunout se na chatu, takže nás čekal mega úklid bloncky bytu, nákup a samotný přesun. Chata byla super, lokalita boží. Navečer zase dorazili kluci, páč přes den museli do práce a pak dorazili i nějaký další lidi, který jsem ale moc neřešila, protože buď byli divný a nebo se s náma moc nebavili. Dorazili naši další dva ováci, takže sranda jak má být. Zase jsme se brutálně vylili atd. a bylo to super.

Sobota se nesla ve znamená vaření guláše, čehož já jsem se teda nezúčastnila, protože se ze mě stal takový podivný vegetarián. Guláš nakonec docela ušel. Jinak se zase celý den nesl v duchu chlastání, jezení a dělání blbostí. Klasika Slovensko .. večer to nějak celé dopadlo špatně a my se tak trochu všichni zhádali, přičemž se mě a mýmu slovákovi nacpal do postele bloncky ex, takže poslední večer fakt stál za to. V neděli už jsme jenom uklízeli, balili a mě čekala dlouhá cesta domů. A když říkám dlouhá, tak myslím pokurevsky dlouhá, protože všechny vlaky měly zpoždění, tudíž mi cesta trvala debilních 7 hodin. Domů jsem přijela úplně vyčerpaná, s žaludkem stále na vodě, ale neskutečně šťastná.
Celý ten týden tam byl naprosto top, co se zábavy, pití, lidí a všeho týče. Jsem neskutečně ráda, že to takhle klaplo a že jsem mohla jet. A jsem neskutečně ráda, že to všechno dopadlo tak, jak to dopadlo. Mám na Slovensku skvělý kamarády ..
Image by Giullia Keidel
heart, red, and neon image
quote, drink, and sad imagelove, quote, and grunge image
 


Komentáře

1 Ev. | Web | 22. listopadu 2016 v 22:17 | Reagovat

Ty jsi jedna velká párty, holka :D takovýho alkoholu bych já asi nedávala :D znám takový to, když ti není úplně dobře a dokonce se i s někým pohádáš nebo tak, ale ve výsledku je to super zážitek :D je dobře, že sis to užila :)

2 Medvědova slečna | E-mail | Web | 23. listopadu 2016 v 7:43 | Reagovat

To sis asi dobře užila že? :D

3 Andey | Web | 28. listopadu 2016 v 21:31 | Reagovat

Takže další užitý týden - jedna velká párty. Tak to zase musíte někdy zopakovat, ne? A uvidíš i toho svého Slováka.

4 Paige | Web | 3. prosince 2016 v 14:00 | Reagovat

Úplná party girl :D toľko alkoholu, fúha :D ale je super, že si si to užila :)

5 fakynn | E-mail | Web | 4. prosince 2016 v 16:11 | Reagovat

Jíst slimáky? Teda to by mě asi nikd nedonutil. :D Nebo to je nějaká metafora?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama