Jak jsem zmínila Vánoce.

17. prosince 2016 v 14:00 | Olja:)
Letos je to se mnou vážně bída .. Vánoce jsou za týden a já celý prosinec píšu teprve druhý článek. Tak aspoň v tomhle se trochu o těch Vánocích teda zmíním. Aby se neřeklo.
unicorn, cute, and light image


Vánoce jsou za týden. To jsem si chtěla jenom tak na začátek zkonstatovat, abych si to aspoň trochu uvědomila. Ale mě je to vlastně stejně jedno. Už loni si uvědomuju, že jsem ty Vánoce tolik neprožívala a neodpočítávala každý den, kdy už konečně nastanou jako ty roky předtím. Ale letos už je to taková extrémní lhostejnost. Asi to bude tím, že jsem vystresovaná a mimo ze spousty jiných věcí, které mi nějak napomáhají k tomu ignorování blížících se svátků. Taky to bude možná tím, že jsem celý prosinec trávila v Brně a až teď jsem se konečně dostala zase po nějaké době domů a přijde mi to celkově takové zvláštní být doma takhle dlouho. Včera jsem zjistila, že budu teď doma týden a půl, což se mi stalo naposled v červnu, tedy před půl rokem. To je docela mazec.
Ale zpět k těm Vánocům. Dárky mám konečně kompletně nakoupené a dokonce jsem se včera ukecala a i je všechny zabalila. Tudíž tohle už můžu vypustit z hlavy. Aspoň něco. Dneska jsme už i koupili stromek, takže ho buď dneska nebo zejtra nazdobím a i s tím bude klid. Pak už bude jenom zbývat udělat ten jeden druh cukroví, ke kterému jsme se letos s mamkou donutily a tím moje vánoční přípravy končí. Letos jsem neměla ani čas, ani chuť a ani nápady na kupování dárků, tudíž jsem většinu lidí odflákla nějakou totální blbostí, takže ani tu jejich radost z dárku ode mě se úplně netěším. No jo .. loni jsem překonala sama sebe, tak co víc bych chtěla. Upřímně .. jediný na co se letošní Vánoce fakt těším, je ten bramborový salát. :D jak jinak.

No a teď už k těm všem ostatním věcem. První vysokoškolskou zkoušku mám za sebou. Díkybože dopadla vcelku úspěšně. Sice to bylo hodně těsně, ale zkoušku jsem udělala a to je hlavní. Teď už jenom v lednu udělat všechny zbývající pokud možno na první pokus, abych pak mohla mít co nejdelší prázdniny. S tím ale přichází již momentální stres z toho, jak se mám sakra všechno naučit během následujících 14 dní, když ještě ke všemu jedu hned po svátcích na Slovensko, kde silně pochybuju, že budu mít náladu se učit. No.. klasika Olja .. vystresenovaná úplně na palici už teď, že jo. Prosím .. ať všechny ty zkoušky zvládnu na první pokus.
Jak jsem již zmiňovala.. plánuju jet po svátcích na Slovensko, kde bych měla oslavit i Silvestra. Moc doufám, že tentokrát už to vyjde a my se konečně skoro po 2 měsících uvidíme s tím mým Slovákem. Ano už jsme se 2 měsíce neviděli. Ano šílím z toho. A nejhorší na tom je, že to není moje vina. A vlastně ani jeho. Jednoduše posledních 14 dní je neskutečně na hovno a na p*ču, a vážně pardon za takováto slova, ale líp to vyjádřit nejde. Nějak se všechno sere, plány krachují a já jsem akorát ještě více vystresovaná, smutná, stýská se mi a prostě .. no je to na hovno. Jenom jsem měla potřebu to takhle na férovku napsat. Proto silně doufám, že už ten Silvestr vyjde, protože jestli ne .. tak se opravdu zbortí všechno, co jsem myslela, že by mohlo fungovat.

Ani nevím, jestli jsem chtěla psát ještě něco. Možná jenom to, že jsme ve středu se spolubydlou oslavovaly naše první zkoušky a dopadlo to tak, že jsme se úplně vyndaly, ale aspoň byla sranda. Aspoň jsem jeden večer byla vysmátá a užívala si trochu klidu.
Do toho všeho mi dneska začal růst moudrák, tudíž mě bolí půlka pusy a nemůžu moc ani pořádně mluvit, takže paráda. Bože ať už je konec ledna, ať mám úspěšně hotové všechny zkoušky a ať už sedím někde na oslavě svých dvacetin a mám kolem sebe moje kamarády a toho mýho ťuldu. Toť vše, co bych letos chtěla k Vánocům.
james franco, grunge, and fuck image
feelings, grunge, and fuck image
love, grunge, and quote image
fuck, grunge, and fuck you image
 


Komentáře

1 Ev. | Web | 18. prosince 2016 v 22:41 | Reagovat

Hurá, konečně někdo, kdo se cítí stejně Vánočně jako já :D já mám akorát místo školy práci, s tím rozdílem, že Štedrej den i Silvestr jsem v práci, takže úplně super :D
Tak přeju hodně štěstí u zkoušek, určitě to zvládneš :)

2 neweresth | Web | 19. prosince 2016 v 14:24 | Reagovat

hehe, svátky, taky si moc nic neuvědomuju, všechno to splývá se vším, je toho moc a přitom nic, úplně spěch za ničím, ale třeba bude fajn, aspoň bude dobrá večeře, snad bez nějakých zbytečných výstupů. jo, já mám zkoušky až v lednu, jsem z toho very odvařená, ale musela jsem s tím holt smířit, letos to prostě jinak asi nešlo. držím palce, ať se z toho třeba nezcvokneš, ze všeho. ^^

3 fakynn | E-mail | Web | 19. prosince 2016 v 19:56 | Reagovat

Gratuluji ke splněné zkoušce a určitě i zbytek uděláš zdárně! :)

Ta lampička je naprosto boží, zrovna dneska jsem na ni koukala a přemýšlela, jestli si ji pořídit nebo ne, nakonec jsem řekla, že potřebuju peníze na důležitejší věci než na tohle. :D

A snad se uvidíte, dva měsíce jsou fakt strašně dlouhá doma. Takže hodně štěstí. :)

4 Andey | Web | 21. prosince 2016 v 21:25 | Reagovat

Možná že dřív jsem to odpočítávala, ale poslední roky vůbec. Ale teď mám kamarádku, která mě skoro každý den informuje, za kolik dní jsou Vánoce, takže to vlastně ani nemusím počítat. :D
Dárky už mám od poloviny listopadu - letos jsem se překonala. Ale já a dárky je kapitola sama o sobě.
Gratuluji k první zkoušce  držím palce s ostatními. Určitě je zvládneš.

5 Monica. | Web | 22. prosince 2016 v 12:16 | Reagovat

Hah, já mám taky dva články za prosinec, což je dosti smutná situace. A Vánoce taky letos moc neřeším, přijde mi, jako by nějak vůbec nebyly... Štědrý den za dva dny a já mám pocit, jak kdyby bylo září. Je to vážně nějaký divný.
A doufám, že to Slovensko vyjde! Držím palce :)

6 cincina | Web | 23. prosince 2016 v 19:26 | Reagovat

Podle mě by se člověk do Vánoc neměl nutit. Prostě když je nechce slavit, tak ať je neslaví ne? Proč lidem kupuješ jak ty říkáš blbosti, když ani neočekáváš, že budou mít radost? To nechápu:D
Když plány krachují, tak jde všechno do hajzlu, to znám až moc dobře.
Držím palce, ať ti vyjde Silvestr i zkoušky ve škole:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama