Fuck the distance.

6. února 2017 v 10:10 | Olja:)
Letos jsem k tomu nějak nestihla napsat vyjadřovací článek .. takže takhle opožděně. Poslední náctiletý rok mám za sebou a hádám, že asi úspěšně jsem vstoupila do toho dvacetiletého. Teď už budu jenom čekat až ta koncovka bude jednou -sát. Ach bože.
quote, 20, and life image


Jo už je to tak. Už je ze mě stará žena. (:D) Ke konci ledna jsem oslavila svoje druhé kulatiny a byly to zase oslavy v plné parádě. První byla klasicky s rodinou z jedné strany, kde jsem jako obvykle slavila se svýma dvojčecíma bratránkama, který konečně oslavili plnoletost. Klasicky jsem se dobře najedla, jak už na oslavách bývá zvykem. Druhá oslava byla hned o den později a to už taková ta pravá kalící s kámošema. Původní plán byl tedy tam mít i lidi mimo můj domov, ale nakonec se to nějak semlelo tak, že nikdo přijet nemohl. Joo trochu mě to mrzelo, ale nijak extra, že bych si kvůli tomu tu oslavu neužila. Byla parádní. Jídla byla tuna, pití dostatek a hlavně tam byli všichni ti nejbližší a nejdůležitější. Takže to stálo za to. Akorát večerní přesun do klubu to trochu zabil, jelikož tam byli samí cizí lidi, hráli sračky (jako obvykle) a třešničkou večera byl jakýsi gay, který začal dost nemístně nabalovat kluka mojí kamarádky. :D Ale sranda byla. A to je hlavní.
Do třetice všeho dobrého byla oslava s rodinou z druhé strany, kde zase typicky probral a pomluvil snad každý. Drby ty jsou naše. Co si budeme povídat, všude je to stejný. Opět jsem se dost kvalitně přejedla a navíc jsem od babičky dostala ten její famózní dort, který miluje prostě celá rodina a i každý kdo ho ochutnal. Jednoduše narozky se ak každoročně zajedly a zapily. Co se dárků týče .. dostala jsem toho fakt spoustu. Přes kytky, sladkosti, přáníčka, knížky, kosmetiku, doplňky, věci co jsem potřebovala, oblečení až po peníze.

Musím říct, že fakt velkou radost mi udělaly především knížky, které jsem si již nějakou chvíli přála. Proto jim věnuju samostaný odstavec v tomhle článku. Teď když mám volno, tak mám totiž konečně čas číst i něco mimo školu. První z knížek, kterou jsem dostala od mamky, už mám přečtenou a to poslední knihu od mého oblíbeného spisovatele Patrika Hartla. Kdo z vás ho nezná, tak si prosím klikněte na tohle video, protože vám garantuju, že se u toho budete neskutečně smát. Četla jsem od něho všechny jeho předešlé dvě knihy, které jsem si naprosto zamilovala, takže když jsem dostala jeho třetí výtvor - Okamžiky štěstí, byla jsem totálně nadšená. Knihu jsem i přes 400 stran přečetla za týden a normálně nejsem schopná říct, která z jeho knih se mi líbí nejvíce.
Druhou knihu od mamky jsem dostala od Marie Doležalové - Kafe a cigárko, což je extrémně známá česká kniha, takže věřím, že jí všichni znáte. Tu jsem tedy ještě ani nezačala číst, ale určitě se pak někde v nějakém článku zmíním, jak se mi líbila.
Další knížku jsem dostala od tety a to nové vydání ze série HP, kterou věřím, že také všicnni znáte - Harry Potter a Proketé dítě. Ano spoustu lidí psalo, že se jim to nečte úplně dobře, jak je to sepsáno stylem dramatu, ale mě to vůbec nevadí. Knihu čtu asi třetí den a jsem již v polovině a zatím jsem naprosto nadšená. Sice se to ubírá trošku jiným směrem než jsem čekala, ale stejně je to pořád skvělý.
Poslední knížku jsem dostala od táty a tu se přiznám, jsem vůbec neznala. Název zní - Deníček moderního páru a autory jsou Landsman a Hubeňáková. Popravdě podle popisu to zní docela zajímavě. Asi to bude sranda. Určitě i o té se ještě v nějakém článku zmíním.

Co se poslední víkendu týče, tak jsem byla v pátek na druhém maturáku opět našeho gymplu, takže jsem se tam potkala se strašnou spoustou známých, které jsem jakože fest dlouho neviděla, tak to bylo super. Fakt jsem si to užila, i přes to že původně byl v plánu příjezd slováka, který suprise suprise opět nevyšel kvůli jeho práci. Radši už to neřešit. Je to mezi námi fakt složitý. Ale co jsem čekala .. vztah který ztěžuje 550km ani jednoduchý být nemůže. Ale to je jedno. Ples jsem si užila.
Mám za sebou další dva castingy ohledně léta. Ten první vyšel, už mi psali, že mě vzali, ale zatím mi ještě nenapsali konkrétní nabídku a destinaci atd. Ale už jsem na to natěšená, tak snad to přijde co nejdřív. Další dva castingy posled mě dopadly taky docela dobře. Užila jsem si je a byla sama sebou, což je při téhle práci to nejdůležitější. V pátek jsem je tam docela dost pobavila, když ze mě omylem vylítlo, že ten šéf, který nás na tu práci vybíral, je "so lovely and I hope that we'll see again". No .. červenal se dost. Chudáka jsem ho uvedla do rozpaků. Jenže on byl vážně totálně boží. :D Ach jo .. no když už nic, tak si mě asi aspoň zapamatoval.

Poslední dva týdny volna. Zase to nějak rychle uteklo. Strávím je pravděpodobně pendlováním mezi domovem a Brnem, kde jsem si našla takovou menší brigádu. Ale zatím jsem tam byla jenom jednou a moc mi to nešlo. Tak snad se to zlepší. No a pak hurá zpátky do školy .. druhý semeste čeká. Naštěstí jsem si zvládla zapsat všechny předměty, co jsem chtěla. (Kromě angličtiny .. to je podle mě prostě nemožný.) Tak jsem zvědavá, jak to bude ten příští semestr vypadat.
wallpaper, neon, and lost image
quote, love, and miss image
ask, distance, and because image
distance, love, and quote image
 


Komentáře

1 osobnivesmir | Web | 6. února 2017 v 10:19 | Reagovat

Pro mě byl minulý rok zlomový. Přijde mi, že když mi bylo loni dvacet, tak jsem změnila, co se dalo. Konečně jsem začala být dospělejší. :)
To je dobře, že sis užila oslavy narozenin. Také mám v plánu přečíst pár knih. Teď mě spíše zajímají motivační knihy. :))

2 S-hejvi | Web | 7. února 2017 v 18:27 | Reagovat

Mé 20. narozeniny pro mě byly takovým zlomem, už teď se divím, jak rychle to utíká :)

3 Ev. | Web | 10. února 2017 v 21:08 | Reagovat

Já už si ani svoje 20. narozeniny nepamatuju... :D no už je to rok a půl no :D
Tak volno ti zatím jakž takž vychází, takže ti už popřeju jenom užij si i zbytek prázdnin a vkroč do dalšího semestru správnou nohou. To zní fakt divně, ale chápeme se ne :DD

4 Andey | Web | 12. února 2017 v 17:30 | Reagovat

Tak dodatečně všechno nejlepší. :)
Já oslavila narozeniny tohle pondělí, ale nic tak velkého to nebylo. Oslavoval jsem to ve škole. Ale dostala jsem skvělé dárky a místo knížek mám vysněnou knihovnu. :)
Tak snad se i druhý semestr vydaří. Já si teď budu užívat jarní prázdniny.

5 M. | Web | 12. února 2017 v 18:55 | Reagovat

Opožděně vše nejlepší :) Hlavně, že sis oslavy užila :D Mě 20 teprv čeká :D

6 Lucia | E-mail | Web | 13. února 2017 v 21:56 | Reagovat

Veru ach Boze, mne uz sa to blizi viac k sat :OO
Inak prajem vsetko najlepsie :)
<a href="http://lifeinpicturesbylu.blogspot.sk/">LIFE IN PICTURES BY LU</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama