Jak začalo být teplo.

20. března 2017 v 14:40 | Olja:)
Jaro začalo. Asi jsem se na něj nikdy netěšila tak jako letos. Už chci prostě sundat tu mega tlustou bundu a vyjít si třeba jenom v mikině. No neskutečně se těším.
spring, flowers, and hello imageWau. Koukám, že jsem to tady zase nějakej ten pátek zanedbala. A že se toho zase spoustu od posledního článku změnilo. Tak teda šup rovnou k věci. Začala bych informací ohledně léta, protože nad tím jsem se minule rozplývala až podezřele dlouho. Jak je tam zvykem, jakmile se začnu na něco těšit, tak se to prostě nějakým způsobem pokazí. Původní plán byl na léto jet s jednou českou agenturou animovat do zahraničí. Oni mě i dokonce přijali a celou dobu to bylo v pohodě, v pohodě, v břenu vám pošleme bližší info. Tak já natěšená na bližší info viď a oni mi najednou píšou, že ale potřebují, abych odjela už na konci května a zůstala tam do konce září. A já úplně what the fuck? Celou dobu bylo ok, že můžu jenom na 3 měsíce a najednou musím odjet na čtyři? Jak to mám se školou asi tak udělat hm? To už mi neporadili. Samozřejmě jsem jim napsala, že na čtyři měsíce nemůžu, protože na konci května mi teprve začíná zkouškové a sorry jako (:D :D) ale škola je pro přednější. Takže jsem se s nima trochu chytla, že co je to teda za přístup, že mi nejdřív řeknou, že tři měsíce pohoda a pak tohle. Tím pádem celé moje plány ohledně léta padly, že jo. Naštěstí je tu pořád moje agentura, se kterou jsem pracovala loni a ta mě zachránila. Řekli mi, že můžu jít ještě na casting do Španělska a nebo budu prostě přes léto zase animovat tu nebo na SVK. A jelikož si možná někteří z vás pamatují moje zkušenosti s animací v zahraničí s italským šílencem, tak jsem si samozřejmě vybrala, že budu přes léto radši tady. Loňskou půlku léta jsem strávila v Moravii a jak úžasný léto to bylo. Holt nebudu u moře, ale o to mi ani tolik nešlo. Jde mi o to, abych si to užila a abych poznala zase nějaké super lidi. Takže následující léto nebude sice nikde v Řecku ani Bulharsku, ale nejspíš v mé milované staré známé Moravii zase s těma skvělýma lidma z loňska. Musím říct, že se na to vlastně vážně těším.

Další k čemu bych se asi tak nějak posunula budou všechny akce, které jsem za poslední 3 týdny absolvovala. Tak nejdříve to byl volejbalový ples, kterým jsem jako obvykle ukončila plesovou sezonu. Popravdě se mi na něj nejdřív ani jít nechtělo, ale nakonec jsem byla ráda, protože jsem si to extrémně užila. Klasicky naše parta zase po dlouhé době pospolu a už to lítalo. Nebudu lhát, opila jsem se zase kvalitně, ale měla jsem k tomu své důvody. O těch až v dalším odstavci. Každopádně jsem z plesu přišla zase někdy nad ránem, přičemž jsem domů jela taxíkem s nějakýma úplně cizíma lidma a jsem docela ráda, že jsem to tak nějak přežila ten večer. :D
Menší akce byla hned v pondělí v Brně, kdy jsme šli s kamarádem jenom tak na kafe a nakonec jsme jeli někdy kolem půlnoci koupit dva rumy do nonstop Tesca a udělali si menší party na koleji ještě se spolubydlou. Taky jsme od toho kamaráda dostaly každá květinu jakože asi k MDŽ a musím říct, že ty tulipánky mi krásně oživily pokoj.
Když už jsme u toho MDŽ, tak v tu středu jsem se domluvila s kamarádama z léta, že půjdeme pokecat a jenom tak nevinně kouknout na film. Nevinně to teda úplně nedopadlo, když jsme zase bouchli pár flašek u kamky na bytě a nakonec skončili někdy do rána v klubu, přičemž jsem spala asi hodinu a šla na přednášku do školy. Jo bylo to dost na nic.
V půlce března jsem taky byla na víkend opět animovat, což bylo zase hrozně super, jelikož jsem pokecala s klukama a zase s nima aj trochu poseděla na baru. O čem bych ale chtěla spíše mluvit je poslední víkend, kdy jsem v pátek byla na oslavě kámoščinýho frajera a v sobotu jsme byli s klukama zapíjet Pepíky. V pátek byla oslavička taková poklidnější, za to v sobotu se to zase nějak celý pohecovalo a já odcházela z klubu opět někdy nad ránem, přičemž jsem apelovala na své kamarády, aby toho jednoho kámoše odvedli nějak rozumně domů, protože druhý den nás měl vézt do Brna. No .. úplně rozumně teda domů nešel, ale kupodivu nás cestou do Brna nezabil.

A už asi poslední odstavec. Všichni zřejmě tušíme o čem bude. No jasně .. slovák. Jeden z těch večerů, o kterém sjem se zmiňovala, jsme se oficiálně rozešli. Jenže .. jak mě znáte, tak ještě dalších x dnů potom jsme si psali a hádali se a řešili blbosti a bla bla a pořád jsme to tak nějak ani jeden definitivně neukončili. Pak to vygradovalo do takový fáze, kdy jsme se úplně definitivně domluvili na tom, že už spolu ani snad nebudeme mluvit. :D Vidíte to drama? jo už je to trapný já vím, ale znáte mě .. drama queen. -.- No ve finále jsme teď ve fázi, kdy spolu nejsme, tvrdíme si, že se vlastně ani už nechceme vidět, ale stejně si pořád píšeme. Je to taková "please kill me" fáze, ale já už to raději neřeším. Ono mě to časem přejde. Zapomenu. Tak jako vždycky.
Snad už jenom plány na nejbližší dny-víkendy-týdny. Příští víkend zase domů, protože bffka má narozky, tak to zas budeme vypadat. O týden později opět do Moravie do práce. A ten týden následující již začínají velikonoční prázdniny a jak už u mě bývá zvykem .. zase pojedu o volno na Slovensko. Jasně teď se asi všichni divíte proč, když jsem v posledním článku psala, že už na ně kašlu a nehodlám se s nima bavit. No .. jednoduše jsme se s holčinama z léta domluvily, že si udělá menší dámskou pětidenní jízdu u blondýny na SVK, takže jedu. Vlastně už to mám u zadku. Slovák se kvůli tomu na mě naštval, ale vďaka bohu v tu dobu jede někam na chatu, takže se snad nepotkáme. Protože už úplně vidím, jak tam zas těch 5 dní budu úplně mimo. A když budu úplně mimo a potkám ho. No to by mohla být ještě sranda. :D
pink, slippers, and shoes image
gun, nails, and tattoo image
 


Komentáře

1 M. | Web | 23. března 2017 v 9:28 | Reagovat

V "please kill me" fázi jsem teď taky a je to pěkně na nic :D

2 Monica. | Web | 24. března 2017 v 20:43 | Reagovat

To jsou fakt dementi ta agentura, ale tak možná je lepší, že budeš v tý Moravii s kamarádama, určitě to bude super a už teď se těším na články! :3
Tyjoo, ty máš život :D to jsou samý kalby, taky bych si to nechala líbit, eh.
Ježiš neee, vy jste se fakt rozešli?! To mě ale mrzí, achjo achjo. No, možná je to tak lepší, ale tak ještě uvidíte, až se to nějak usadí a vyřeší :)

3 Nikys | Web | 24. března 2017 v 23:32 | Reagovat

Omg ta agentura -.- no aspoň si užiješ s kamarády v Morávii, přesně konečně jaro a už nemusím nosit ty pitomý tlustý bundy, ale jen nějakou lehkou bundičku přes sebe :) žádný čepice, rukavice, nic takovýho!!! :D je to super a ty tulipány!! <3 zbožňuju!!!

4 osobnivesmir | Web | 26. března 2017 v 13:45 | Reagovat

To je typické, že všichni chtějí, abys pracovala v zahraničí od května nebo od začátku června, kdy začíná zkouškové. Chce to najít termín, který ti vyhovuje.

5 Andey | Web | 27. března 2017 v 21:41 | Reagovat

Ta agentura je štvoucí. Tak snad si to užiješ v Moravii jako minulý rok. Já mám zatím jeden plán  prázdniny, ale ono se něco objeví. :)

6 violetnikol | Web | 29. března 2017 v 22:21 | Reagovat

Tak to mě mrzí, s těmi plány na léto. Já dělám pravidelně v jednom podniku servírku (brigádně), takže je fajn, že se tam můžu aspoň domluvit, i když chápu, že práce v zahraničí a k tomu taková, musí být super.

7 cincina | Web | 29. března 2017 v 22:37 | Reagovat

Haha, vyjít jenom v mikině:D Teď už je to počasí i na tričko:D
Teda koukám, že u tebe to taky žije:D A taky dost chlastáš:D Ale tak proč ne že, život se má užívat:D
Hlavně, že ti vyšlo to léto:)

8 V✧*・ | Web | 30. března 2017 v 20:43 | Reagovat

taky mi příjde, že jsem se na jaro nikdy netěšila víc, než letos. :D
jako buď v klidu, já u moře nebyla už dva roky a ani mě to zase tak moc nemrzí, protože když jsem tam byla naposledy, hned první večer jsem se totálně spálila, omdlela a zbytek týdne musela trávit v apartmánu. :D ale my si to léto užijeme i bez slaný vody ok!! :D :)

9 S-hejvi | Web | 7. dubna 2017 v 11:17 | Reagovat

Já jsem už moc ráda, že je konečně jaro..ta zima mi lezla na mozek :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama