Červen 2018

Studium žurnalistiky - očekávání, realita.

29. června 2018 v 10:36 | neverbealone
Za ty roky, co si píšu blog, jsem zjistila, že spoustu blogerek a holčin na této doméně se zmiňovalo, že by rády šly studovat žurnalistiku. Ono není divu, že? Blog píšeme pravděpodobně z důvodu, že nás psaní baví a psaní je největší částí žurnalistiky, tudíž to jde ruku v ruce. Jelikož jsem jeden z těchto případ a mám za sebou již roky studia vysoké školy v oboru žurnalistika, rozhodla jsem se vám sepsat můj pohled na toto studium, zážitky, očekávání a realitu.
journalism and tumblr image

Jak jsem se toulala v Krkonoších a Českém ráji.

24. června 2018 v 14:53 | neverbealone
Prázdniny se mi pomalu chýlí ke konci, a tak byl čas během nich ještě stihnout některý z mých must see. A co jiného jsem mohla vybrat než vylézt na samotný vrchol naší domoviny.

Jak se stát animátorem a co to obnáší?

19. června 2018 v 10:23 | neverbealone
V posledních několika letech zaznamenala práce "animátora volnočasových aktivit" obrovský bum. A jelikož už mám nějaké ty zkušenosti s touto prací za sebou, rozhodla jsem se sepsat článek, který vám tuto práci přiblíží.

Jak jsem měla vztah na dálku.

11. června 2018 v 11:03 | neverbealone
Neumím se rozhodnout, jestli tenhle článek píšu pro ostatní lidi nebo vlastně sama pro sebe. Asi obojí. Jak je tak všeobecně známo, vztahy na dálku nejsou vůbec lehká věc a proto se jim většina z nás raději vyhýbá. Jenže mě se to jaksi nepovedlo. Potkala jsem kluka, který zprvu žil 550 km ode mě a pak se to tohle čísto pro jistotu ještě zdvojnásobilo, takže už téměř rok fungujeme na dálku. Zkusím proto po téhle zkušenosti sepsat několik bodů, co je na tom fajn a co na tom naopak úplně na nic.
quotes, Relationship, and distance image